Jump to content
Dogomania

Matylda-Bystra przegrała nierówną walkę z wirusem... Maleńka... [*]


evel

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

owszem z tym szczepieniem tak jest ...dlatego mimo, ze u mnie Cykor był zdrowy i wypadała mu kolejna dawka szczepionki to ja go nie szczepiłam tylko dawałam mu surowice...teraz minął miesiąc od podania surowicy, Nana wyzdrowiała więc dopiero teraz będe szczepic Cykora...
z tymi wirusowymi chorobami to niestety tak bywa...parwo to wyjątkowo ciężka choroba dla szczeniaków, niewiele z nich ma szanse na wyzdrowienie...Nana po pierwszych lekach czuła się co raz gorzej a po dodaniu nowych poprawa była natychmiastowa...miała fuksa bo zareagowała na leki i organizm podjął walke z chorobą...zwykłe szczęście nic więcej...
trzymajcie się...

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze wiadomości z wieczora utwierdziły nas w przekonaniu, że jest lepiej. Nawet nie to, że biegunka i wymioty nie pojawiały się dłuższy czas, ale że Bystra była ruchliwa, żywa, że podjęto próbę jej nakarmienia (a więc mieli chyba podstawy, by przypuszczać, że nie zwymiotuje już).

A dziś... jakbyśmy dostali w twarz...

Link to comment
Share on other sites

Moge sobie tylko wyobrażać co czujecie.. :( ja jestem w taki szoku, co dopiero Wy.. Mała mnie urzekła jak tylko Evl mi link podesłała.. na DT ją chciałam brać, potem pojawił się dobry DS, miało być tak pięknie.
Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na forum.. i może jeszcze niejednej bidzie pomożemy wspólnie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wsparcie, bo naprawdę każde dobre słowo trzymało nas na duchu i podtrzymywało nadzieję.

Rozmawialiśmy z Panią dr. Zgodziła się, że szczepienie jedynie Małą osłabiło. A jeśli dołożyć do tego fakt, że mała za krótko była przy cycu, to dochodzimy do wniosku, że przy paru korzystniejszych zbiegach okoliczności wszystko potoczyłoby się inaczej.

Rozmawiałem z kierownikiem schroniska w Nowodworze na temat szczepień. Mówił, że skonsultuje się z lekarzami i w miarę możliwości będzie wszystkim nowym szczeniakom aplikował od razu surowicę.

Uczmy się na błędach...

Link to comment
Share on other sites

To nie są błędy, to system nie działa. Poglądy rodem ze średniowiecza że suka dla zdrowia ma raz urodzić jest nagminny. Nikt się nie zastanawia co dzieje się ze szczeniaczkami które rzekomo uchroniły matkę przed ropomaciczem.

Trzymajcie się, zostało jeszcze tyle bied do uratowanie. Kochamy Was i wspieramy...

Maluszku
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Be_eL']Wczorajsze wiadomości z wieczora utwierdziły nas w przekonaniu, że jest lepiej. Nawet nie to, że biegunka i wymioty nie pojawiały się dłuższy czas, ale że Bystra była ruchliwa, żywa, że podjęto próbę jej nakarmienia (a więc mieli chyba podstawy, by przypuszczać, że nie zwymiotuje już).

A dziś... jakbyśmy dostali w twarz...[/QUOTE]

Tak samo było z foksią (lez z tego samego schroniska).
Po lekach i kroplówkach lepiej i na drugi dzień regres i niestety jej też się nie udało.

Bardzo Wam współczuje
Matylda.. (*)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie przypuszczałam że będzie aż tak ciężko... :(
a najgorsze jest że mi się śni... noc w noc... jak biega... gdzieś ciągle ucieka, a potem kupa innych psów.
czy ze mną jest coś nie tak czy co?? strasznie mi jej brakuje, mimo że była z nami tylko parę dni, mam wrażenie że gdzieś kawałek mnie zaginął :(

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Ci maluchu że byłaś... dziękuję Ci Lady że ją przywiozłaś...
dzięki tym zbiegom sytuacji teraz inaczej patrzę na wszystko, te wszystkie pieski stały się mi bliskie...
i tylko dlatego teraz Samba jest u nas, i mam nadzieję że nie tylko jej pomożemy.

Zawsze będziesz w moim serduchu, i to Ty mnie zmieniłaś, na lepsze... :*
zawsze będę tęsknić :*

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...