Jump to content
Dogomania

Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU


Recommended Posts

[quote name='obraczus87'](...)czy jest juz jakies miejsce dla psa?? Trzeba Mu imię nadac.....[/QUOTE]

Póki co psiak przebywa na tymczasowym tymczasie u Wandzi. Niestety, nie ma tam zbyt dobrych warunków jeśli chodzi o tę porę roku. Kontakt z człowiekiem również jest mocno ograniczony. Za kilka dni powinny ruszyć ogłoszenia mające na celu znalezienie domu docelowego.
Jeśli chodzi o imię... może Borys ?
Pierwszeństwo w tym względzie ma jednak Wandzia.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Też poproszę o nr konta - wyślę 150 na karmę.
Czy są inne pomysły, gdzie go umieścić, żeby odciążyć Wandę?
To, co się uzbierało, wystarczy na weta i karmę na jakiś czas, ale co dalej? Czy zbieramy deklarację na utrzymanie u Wandy, czy szukamy możliwości umieszczenia psa gdzie indziej?

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. I oczywiscie postaram się pomóc. Czyli jak zrozumiałam Wandzia może go przez jakiś czas na tymczasie przetrzymać z naszym wsparciem finansowym i szukamy mu szybciutko stałego domku? Wandziu a czy ty masz choć troszkę wolnego czasu żeby psisko pooswajac i przywrócic mu wiarę w człowieka? Bo widać że on przestraszony ale garnie sie do ludzia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha'](...)Czyli jak zrozumiałam Wandzia może go przez jakiś czas na tymczasie przetrzymać z naszym wsparciem finansowym i szukamy mu szybciutko stałego domku? Wandziu a czy ty masz choć troszkę wolnego czasu żeby psisko pooswajac i przywrócic mu wiarę w człowieka? Bo widać że on przestraszony ale garnie sie do ludzia.[/QUOTE]

Ponieważ mam niezłą orientacje w aktualnych możliwościach (a raczej ich braku) Wandzi odnośnie poruszonych wyżej kwestii, pozwolę sobie zauważyć co następuje...
Warunki w jakich aktualnie przebywa piesio nie są rewelacyjne jeśli chodzi o tę porę roku. Gdyby ktoś mógł zaoferować lepsze, pewnie Wandzia nie miałaby nic przeciwko temu.
Wandzia obecnie nie może opiekować się psiakiem, a rolę tymczasowego opiekuna pełni jej TZ, który ma dość innych obowiązków na głowie. Z tego też powodu trudno liczyć na poświęcenie mu takiej ilości czasu, jaka byłaby wskazana. Moim skromnym zdaniem, psiak mógłby sprawdzić się równie dobrze w warunkach domowych, ale dopóki nie będzie możliwości przetestowania tego, trudno o jednoznaczną odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateBlue]o matko jaki przystijniak :crazyeye::shake::shake:i taki wystraszony biedak ...obraczusiowa mnie zaprosila , dziekuje obraczusiu, poztaram sie cos wyslac w ciagu tygodnia . [COLOR=YellowGreen]Z nadzieja pisze na zielono , z nadzieja wielka dla tego psiaka pieknego 1!:thumbs::calus:[COLOR=Olive]ciociu Wandziu moze ma troszke w sobie wilka slowackiego chlopczyk ...cudo psiak:loveu::loveu:wiecie jaka ulga jak sie czyta ze bezpieczny :multi:[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Przypominam o bazarku dla psiaka
Może ktoś coś znajdzie dla siebie ,a jak nie to proszę chociaż o podnoszenie bo zostałam na nim sama [/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/176891-Ciuchy-ciuszki-fataA-aszki-dla-Kodinki-i-psa-od-Wandy-Szostek-do-11-01[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...