Jump to content
Dogomania

Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU


Recommended Posts

Tak zastanawiam się nad ogłoszeniami. W sumie na ten czas niewiele możemy o nim powiedzieć jak ludzie będą dopytywać.(dane wyślę na PW lub na maila jak podasz). Czyli pchamy go na stróżującego.
Szkoda, ze takie małe zainteresowanie pomocą dla niego, bo można by mu dać szansę, popracować i zrobić z niego domowego. Może jakiś banerek mu i wątek porozsyłać bardziej po ludziach?

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, jak chcecie sie dowiedzieć czegoś więcej o psiaku, to można by dac mu jeszcze kilka dni zanim go ogłosimy. Faktycznie wtedy można by było cos więcej o nim powiedzieć.Im więcej sie wie o psiaku tym lepiej. Żeby potem nie było zwrotu.

Do ogłoszeń muszę podawać wiek, więc podajcie choć orientacyjnie ile on może mieć lat.

Wujaszku, foty doszły ,a pakiet ogłoszeń psiak będzie miał z allegro włącznie.

Banerków nie umiem robić, ale poproszę ewatonieja- ona robi świetne. Myślę, ze nie odmówi

Link to comment
Share on other sites

Wieku ja nie umiem określić nawet gdybym go na żywo widziała. Gallegro w rozmowie ze mną uważa że między 2 - 5 lat.
Myślę, że trzeba z nim pojechać do weta, zaszczepić od wścieklizny, założyć książeczkę (nie wiem jaki to w tym roku koszt) i niech on obejrzy i powie co widzi i jak psa ocenia.
Pies dla nas jest zupełnie nieznany. Nie wiem czy da sobie nałożyć kaganiec. Miałam jutro tam podjechać, ale mróz dzisiaj duży i zapowiadają zawieję. Pod koniec tygodnia ma być ocieplenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja'][url=http://www.dogomania.pl/threads/176591-Tylko-od-nas-zaleA-y-czy-bAE-dzie-A-yA-ZagA-odzony-i-porzucony-ZagroA-ony-myA-liwymi][img]http://img136.imageshack.us/img136/3968/wilkb.jpg[/img][/url]

pogoda jest paskudna to fakt[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za banerek. Może więcej osób go dojrzy.

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam go sobie wkleić i jak zwykle nic nie wyszło.

Przed chwilą rozmawiałam z mężem. Przerażający mróz. Mąż właśnie szedł docieplić jeszcze psom słomą. Nie wiem jak nasz Wilk to zniesie bo to wygwizdów a buda nie na taką aurę. Zapowiada się jeszcze gorzej, bo zawieja. Zawieje mu boks i oby dachu nie zawaliło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']jednorazowo moge wpłacić 10zł.... sama jestem w dołku finansowym i mam 2 tymczasy[/QUOTE]

Dziękuję fibi i wpisuję na pierwszą stronę w deklaracjach jednorazowych.
Ten będzie trzeci na tymczasie. Dwa są bez wsparcia a jeden już drugi rok siedzi do tego 5 stałych. Dlatego dla tego szukam wsparcia, bo finansowo nie utrzymam. Dając do jednej kieszeni muszę opróżnić inną.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki ja też podniosę jeśli chodzi o pomoc finansową to tylko 5 zł m/c od końca stycznia.
Dlaczego ludzie są tacy nie wrażliwi na krzywdę zwierząt, dzisiaj jak wracałam z kościoła z moją mamą rozmawiałam o ludziach z mojej wsi oni też obojętnie przechodzą koło bezdomniaków typowa Polska wieś :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...