Jump to content
Dogomania

Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!


xmartix

Recommended Posts

No domyślam się, że jest ciężko!! Zwłaszcza, że pies starszy i duży, więc o dom stały dla niego będzie trudniej, a i nie wiadomo, jak z jego zdrowiem :( w końcu siedzi na tym łańcuchu i marznie i marznie (ma tam siano/słomę w tej budzie?) to i się przeziębić może, pęcherz przeziębić, reumatyzm złapać (tfu tfu oby nie).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma słomę rzekomo, ale nie widziałam osobiście, ale zazwyczaj tak robili psom...
a ze zdrowiem to nic a nic nie wiadomo
więc kasa się przyda na weta bo musi mieć badania
on ma tylko wściekliznę ale nigdy w życiu nie miał żadnych badań (tak mi się wydaje) bo tak sie na wsiach robi... że się nie dba za bardzo o psy..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, on ma opłacone za pierwszy miesiąc przez sponsorkę, 60 zł doda się z deklaracji jednorazowych. Niech jedzie, przypuszczam że transport może być bezpłatny? Zapaść finansowa na dogo może się skończyć wkrótce. To był ostatnio bardzo ciężki czas. Ogromny wysyp nieszczęść no i wiadomo po świętach, wszędzie czyta się na wątkach, potem mogę , od lutego, marca. Więc może uwolnijmy psa na ten opłacony miesiąc i los psika się zmieni, a może uratuje mu życie. Będziemy zbierac dalej spokojnie. Pan zio tez nam głowy nie urwie jak na 2 miesiac nieco sie opóżnimy. Ja tez mam zapaśc bo sporo sponsorowałam, ale też mam nadzieje na zmiane w krótce tak jak inni. Piszemy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Teresko myslę że akcja w szkole to super pomysł, pamietam jak ja chodziłam do szkoły to u nas jedna pani zbierała i dzieciaki chętnie od rodziców przynosiły (to była podstawówka). A przy okazji mozna uwrażliwiać dzieci na cierpienie zwierząt, to tez bardzo ważne. Jesli jest taka możliwość to ja bym pogadała z dyrektorka szkoły czy pomogłaby w zorganizowaniu takiej zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Teresko myslę że akcja w szkole to super pomysł, pamietam jak ja chodziłam do szkoły to u nas jedna pani zbierała i dzieciaki chętnie od rodziców przynosiły (to była podstawówka). A przy okazji mozna uwrażliwiać dzieci na cierpienie zwierząt, to tez bardzo ważne. Jesli jest taka możliwość to ja bym pogadała z dyrektorka szkoły czy pomogłaby w zorganizowaniu takiej zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...