Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na własnym, moich dzieci i psów przykładzie zawsze w razie wątpliwości konsultuje sie zawsze z paroma lekarzami i dopiero jak diagnozy się potwierdzają to daję im wiarę - niestety lekarze to ludzie, a ludzką rzeczą jest się mylić!!!!
Bardzo, bardzo szczęśliwe zakonczenie tej historii z serduszkiem suni. Buziaczki dal Was i waszych 4-łapowych przyjaciół:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

oj zajmnac zajmnac...wszak Poznan nie Radom.....kawal drogi.....ale ja sie ciesze....bo mala jedzie w dobre rece (o ile Drab moze w piatek)....choc bez lez sie nie obejdzie....w koncu ONA sypia na nas i caluje nas na dzien dobry....:placz:

Link to comment
Share on other sites

no tata YBOT sie wczoraj zaparl...ze, jesli jest chora to jej nie odda....kurde....prawie musialam przykopac czlowiekowi:).....w rozumek....i sie ocknal....ale tak to juz jest ze mala chora SUCZ:) potrafi podbic serce faceta, ktory traci dla niej glowe.....i powtarzam raz enty - zazdroscimy Drabsterkowi takiej laleczki.....oby w nim sie tez tak rozmilowala jak w tacie -YBOCIE:), dzis odmowila wyjscia z samochodu ze mna, bo tata tam siedzial....wyszla...pozwolila mi wyjsc i weszla z powrotem hahahah...coreczka tatusia, niom!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa_m']:sweetCyb:Ybot nie nadazam nad tytulami o sunce. To wspaniala wiadomosc i tylko dzieki WAM sunka przezyla (bo gdyby zostala w schronie to.....)
Kocham was :buzi: Macie ogromnego plusa.[/quote]

a pomyslec, ze jeszcze tydzien temu stalysmy razem nad Bordi w schronie i sie zastanawialysmy jak i CZY ja zabrac... czy spelni oczekiwania, czy bedzie grzeczna w podrozy, czy ... czy... czy... :oops: :-(

Link to comment
Share on other sites

teraz ja sie trzese....ja nie lubie watpliwosci...nie mamy warunkow na 2 psy ale jesli ma byc CIEN CIENIA watpliwosci co do jej losu....:( to....bo pani podobno chciala szczenie.....zobaczymy co i jak bedzie dzis wieczorem...

___________
fakt....w schronie by nie przezyla na 100%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...