Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

[quote name='Hitoshi']Hej mogę prosić o tekst na pierwszą stronę bazarku dla Frania ?[/QUOTE]

Właśnie wysłałam Ci tekst. I nawet wymyśliłam tytuł bazarku: "Dla każdego coś dobrego". :)
Wcześniej poszły zdjęcia fantów, ich opis, cennik...

Więc niebawem bazarek dla FRANECZKA zacznie działać.;);)



[IMG]http://img10.glitery.pl/dev10/0/097/455/0097455759.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Franiu co się dzieje z tym twoim biednym okiem, znów problem.

Ajlii może ta podwyższona temperatura to właśnie z powodu tego wrzodu.
Wielkie podziękowania dla Ciebie za tak dobrą opiekę nad Frankiem. Jesteś czujna na każdym kroku, nie przeoczysz żadnych nawet drobnych objawów. Prawdziwa opiekunka.

Link to comment
Share on other sites

KibicujĘ bardzo wysiłkom na rzecz zdrowia FRANIA a głównie jego bezpieczeństwa, narazie moja pomoc finansowa jest skromna i raczej symboliczna, ale będzie następna w miarę poprawy sytuacji, pociesza mnie stale słowo chyba w tytule wątku,być może te zmiany "mózgowe" to niekońiecznie guz? czekam na diagnozę dr GARNCARZA bo znalazłam ostatnio nieco naturalnych środków poprawiajacych stan oczu, ciekawe czy będzie je można jako nie inwazyjne zastosować w przypadku FRANCISZKA?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam link od waderci. Teraz nie mam, ale pod koniec lipca dorzucę się na te piękne oczka. Takie same jak mojego Astro... Asterka nie ma już ponad rok, ale te oczka... na zawsze zostaną w moich.

[B][FONT=Tahoma][SIZE=3]Zapraszam na specjalny bazarek [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA?p=17206143#post17206143"][B][COLOR=fuchsia][FONT=Tahoma][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/2106...3#post17206143[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/URL][B][FONT=Tahoma].[/FONT][/B]

[SIZE=3][B][COLOR=blue]Zgłosiłam tam Frania[/COLOR][/B] jako dziesiątego kandydata[B].[/B] [/SIZE][SIZE=2]Na bazarku głosujemy na trzy pieski, które będą beneficjentami ze sprzedaży fantów. Ale każdy głos to 3 zł z kieszeni głosującego na konkretnego psiaka. W ten sposób każdy piesek wygrywa, o ile ktoś na niego zagłosuje, nawet, jeśli nie przejdzie do pierwszej trójki. Franuś na wejście dostał ode mnie 5 głosów, a więc wpłacę na niego 15 zł. Jako skarbnika podałam fundację VIVA!, bo ta jest wpisana na franusiowym Allegro.[/SIZE]

[SIZE=2]Teraz kolej na Was, kochane Cioteczki! Dajcie mu chociaż po 1 głosie - to tylko 3 zł, które same wpłacicie do fundacji (wpłatę trzeba potwierdzić na wątku bazarku). A jak uzbiera duuużo głosów, to jeszcze z fantów mu coś wpadnie. Do zakupów więc także zapraszam! A na Allegro... swoją drogą też wpadnijcie. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziś będzie kiepsko ze zdjęciami - od rana jest ciemno nawet w domu, pochmurno i leje. Chodzą burze, w tym jedna była nad domem - trzaskało aż miło. Wszystkie psy zdenerwowane, jeden zaliczył atak paniki. Nie dość że grzmoty i błyski, to wyje co chwile syrena w straży pożarnej, bo pożary są w okolicy przez te burze :(

Choć Frania musze pochwalić - burzy to on się nie boi specjalnie. W czasie najgorszych grzmotów, musiałam go ganiać po ogrodzie, bo przecież to święta pora spacerowa i nic psu nie może przeszkodzić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Link do bazarku dla Frania: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210909-DLA-KA%C5%BBDEGO-CO%C5%9A-DOBREGO%21-Do-20.07-do-godz.-23-55.-Zapraszamy%21?p=17228325#post17228325"]http://www.dogomania.pl/threads/210909-DLA-KA%C5%BBDEGO-CO%C5%9A-DOBREGO!-Do-20.07-do-godz.-23-55.-Zapraszamy!?p=17228325#post17228325[/URL][/QUOTE]

Dokładnie to link do jeszcze tworzącego się bazarku dla Franeczka...;););)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jutro wizyta u wet-okulisty.

No to Franio dzielny, burza mu nie straszna.
Mój pies
[*] gdy grzmiało i biły pioruny to podchodził do balkonu i patrzył. Jak błysnęło i huknęło to szczekał na ten piorun. Natomiast suczka w tym czasie umiera ze strachu i nie wie już w jaką mysią dziurę się wcisnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Franuś-wpłata dziś od nas poszła. Waldek[/QUOTE]

Wujku! A może chciałbyś zadeklarować tę wpłatę także [I]a conto[/I] głosów na Franusia na moim bazarku? Nic nie stoi na przeszkodzie - kasa i tak poszła, a głosy mogą się przydać;).

Coś franusiowe cioteczki nie zaglądają na także jego bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] :shake:. Wujek waldi481 wspiera tam kubusiowy dług (dzięki! ;)) - może zachęci do kupowania głosów na Franusia - tylko 3 zł sztuka, a jest szansa na więcej jak jeszcze fanty się sprzedadzą. Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chciałbym zadeklarowaę-mogę?
Sercem to ja jestem za Kubusiem,a raczej jego długiem..Franusiowi też kibicuję i tak oto serce w rozterce.
W/E

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Przyjazny Bazarek zakończył się wczoraj.
Udało nam się uzbierać - [COLOR=red][B]318zł [/B][/COLOR]!
Z czego każdy z dziadeczków dostanie po [B][COLOR=red]160zł[/COLOR][/B], żeby zaokrąglić :)

Chłopcy mają zapewnionego [COLOR=red][B]przyjaciela na 74,5 dnia[/B][/COLOR], tj. 2,5 miesiąca.
Przez całe wakacje będą mieli kogoś obok siebie :)


[COLOR=blue][B]POPROSZĘ O DANE DO PRZELEWU.[/B][/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=green][B]Wszystkim Aniołkom
- BARDZO DZIĘKUJĘ -
za podrzucanie, zaglądanie, reklamowanie i wpłaty! :)
[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://pomyslnaprezent.blox.pl/resource/tulipany_bukiet4.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Chciałbym zadeklarowaę-mogę?
Sercem to ja jestem za Kubusiem,a raczej jego długiem..Franusiowi też kibicuję i tak oto serce w rozterce. W/E[/QUOTE]

W rozterce to my na ogół kieszenie mamy :evil_lol:, a serce - rozciągnie się, ile będzie trzeba. Możesz i to jeszcze jak! Wpisz się tylko na wątku bazarku, a tutejszy skarbnik niech TAM potwierdzi wpłatę, jak ją otrzyma.

UWAGA - na wątku bazarku wpisałam jako skarbnika fundację VIVA, bo tylko to mogłam wywnioskować z franusiowego allegro. Natomiast na tym wątku skarbnikiem jest Monika z Katowic i pewnie to Jej wysyłacie wpłaty. [U]Jeśli ta wersja jest bardziej aktualna, to proszę o zgłoszenie się Moniki na wąku bazarku[/U]. Może być drugim albo jedynym skarbnikiem, jeśli głosujący nie zaprotestują - według woli. Mnie chodzi tylko o to, żeby ktoś, kto otrzymał pieniążki, potwierdził to na wątku bazarku.

Wszyscy, którzy wpłacili albo wpłacają Franusiowi albo innemu pieskowi, który jest zgłoszony na bazarku, też mogą (o ile nie jest to wpłata z innego bazarku ;)). Głos kosztuje 3 zł, a i tak wpłacacie. W zamian Franio może jeszcze partycypować w bazarku fantowym, jeśli znajdzie się w pierwszej trójce z dziesięciu kandydatów. Na wszystkie psiaki można kupować głosy - ile się che. Tylko zapłacić ich skarbnikom trzeba :lol: - ma się rozumieć. Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Wawer! Może Tobie jest "wszystko jedno"[B], ale ja do spraw finansowych podchodzę bardzo poważnie![/B]
Skomplikowane są reguły Twojego bazarku... Niewiele rozumiem z zapisu i do tego jako franeczkowy skarbnik nie zgadzam się na finansowy bałagan, bo konto Vivy jest wykorzystywane jedynie do dwóch celów - zbiórki na FB oraz allegro. Nie mam ani dostępu, ani uprawnień do konta Vivy - posiada je Malibo57.

W takim razie trzeba dodać wpis na bazarku odnośnie skarbnika bieżących wpływów czyli mnie -[U] inaczej nie będę poświadczać nieprawdy[/U], bo jest duża różnica pomiędzy wpływem na moje konto a konto Vivy.
Reasumując - mogę potwierdzić jedynie wpłaty wpływające na moje konto, bo nie posiadam dostępu do konta Vivy.

Wszystkie wpływy i wydatki Franeczka tradycyjnie znajdują się w poście numer dwa tego wątku oraz wpisywane są w toku bieżącym wątku Franeczka.
Dzisiaj nie było żadnej wpłaty.


[SIZE=3][COLOR=blue]Agucho kochana! Z całego serca dziękuję za pomoc, za wspaniały i pomysłowy bazarek[/COLOR][/SIZE][COLOR=blue].[/COLOR]:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Doszłam do wniosku-jeszcze zanim przeczytałam post Moniki-że nie będę wpisywała swojej deklaracji na wspaniałym wątku bazarkowym założonym przez Wawer .Dlaczego?A dlatego,że dzisiejsza nasza wpłata to realizacja wcześniejszego mojego zoobowiązania,a więc całkiem inna sprawa.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Doszłam do wniosku-jeszcze zanim przeczytałam post Moniki-że nie będę wpisywała swojej deklaracji na wspaniałym wątku bazarkowym założonym przez Wawer .Dlaczego?A dlatego,że dzisiejsza nasza wpłata to realizacja wcześniejszego mojego zoobowiązania,a więc całkiem inna sprawa.
Elżbieta[/QUOTE]

Boże broń - nie było moim celem zniechęcanie do bazarku. :bigcry:

Mam jednak obowiązek pilnować rzetelności rozliczania Franeczkowych finansów.
Wiem, że czasem, by wpłacić deklarację, musimy sobie czegoś odmawiać i dlatego dbam z całych sił, by informacja była rzetelna i na bieżąco... :loveu:

[COLOR=navy][B]Traktuję bowiem każdy grosz podarowany przez Was Franeczkowi z wielkim szacunkiem.:Rose::Rose::Rose:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Doszłam do wniosku,że niczego już nie wyjaśniam-bo coraz bardziej się wszystko gmatwa.
Bużka dla Franusia.
Ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Wawer! Może Tobie jest "wszystko jedno"[B], ale ja do spraw finansowych podchodzę bardzo poważnie![/B]
Skomplikowane są reguły Twojego bazarku... Niewiele rozumiem z zapisu i do tego jako franeczkowy skarbnik nie zgadzam się na finansowy bałagan, bo konto Vivy jest wykorzystywane jedynie do dwóch celów - zbiórki na FB oraz allegro. Nie mam ani dostępu, ani uprawnień do konta Vivy - posiada je Malibo57.

W takim razie trzeba dodać wpis na bazarku odnośnie skarbnika bieżących wpływów czyli mnie -[U] inaczej nie będę poświadczać nieprawdy[/U], bo jest duża różnica pomiędzy wpływem na moje konto a konto Vivy.
Reasumując - mogę potwierdzić jedynie wpłaty wpływające na moje konto, bo nie posiadam dostępu do konta Vivy.

Wszystkie wpływy i wydatki Franeczka tradycyjnie znajdują się w poście numer dwa tego wątku oraz wpisywane są w toku bieżącym wątku Franeczka.
Dzisiaj nie było żadnej wpłaty.[/QUOTE]



Wcale nie napisałam, że jest mi wszystko jedno, wręcz przeciwnie. Nie rozumiem, czemu mnie tak ostro atakujesz. Na dogo wiele osób zbiera fundusze na swoje konto i we własnym zakresie przekazuje je potem do fundacji. Nic by w tym nie było dziwnego także u Franusia. Ale, od początku. Nie znałam tego wątku. Zaprosiła mnie wadercia na allegro franusiowe, a tam jest podana Viva. Dopiero dzisiaj się dopatrzyłam, że zbierasz fundusze na własne konto. Nawet nie doczytałam się jeszcze, pod czyją opieką jest piesek, ale chciałam zachęcić do większych wpłat na niego. Fakt, że po otrzymaniu linka do wątku od waderci, sama wpisałam Frania na bazarek i zadeklarowałam od siebie 15 zł. Zasady bazarku nie są aż tak skomplikowane, jeśli się je przeczyta od początku do końca. Moje pokolenie uczono pisać i czytać - inaczej nie umiem. Ale, przymusu nie ma. Chciałam wyprostować kwestie finansowe, podając na swoim bazarku jednoznacznego skarbnika. Przepraszam, że wezwałam Cię do tablicy... nieproszona. Nie udało się - cóż... Bywa, kiedy się wchodzi na cudze podwórko. Naprawdę jest mi bardzo przykro, bo dostałam nie wiem za co, ale takie prawo wadery, żeby konkurencję przeganiać ze stada. Nie będę już więcej tu mieszać i przeszkadzać.

A jeśli ktoś - po tej dziwnej dyskusji - jeszcze zechce coś zadeklarować na moim bazarku na Franusia, to bardzo proszę. Ja swoją deklarację wpłacę na konto fundacji, ale potwierdzenia zwrotnego na Dogo nie będzie. Inni niech postępują według własnej woli, choć nie jest mi wszystko jedno. Kandydatury nie wycofam, bo pies nie jest winien tego nieporozumienia. Z zasady już więcej nie dam się zaprosić na żadne akcje przysłane na PW, bo za duża i za poważna jestem na takie pyskówki, i za dużo nerwów mnie one kosztują.

Pieskowi życzę zdrowia i domku! Jego fanom - wszystkiego dobrego!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...