Jump to content
Dogomania

Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)


diabelkowa

Recommended Posts

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7593/zdjcie042ad6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6645/zdjcie043nx2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5670/zdjcie044vv4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7176/zdjcie038vl0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']witamy witamy
beda fotki ale mam takiego lenia ze mi sie nie chce ;P za chwile wrzuce cos :)

a wymiary podalam tylko obwod klatki piersiowej :)[/QUOTE]

TYlko ?, to jak oni to robią, zgadują ile ma pies w karku czy cuś :razz: Wymiary klatki piersiowej czyli tuz za łapami ?

Śliczne foteczki, ee ty naprawde niemasz spania :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']TYlko ?, to jak oni to robią, zgadują ile ma pies w karku czy cuś :razz: Wymiary klatki piersiowej czyli tuz za łapami ?[/quote]
w karku szeleczko sa regulowane, wiec kazdy sobie dobierze...
a wymiary klaty to tam gdzie klata jest najszersza mierzysz, czy zwykle tuz za lapami przednimi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']TZ ma tez fajne:) a jak swiniak? dogadal sie z kotem i dalmem?[/QUOTE]

no dalmat olewa a kot jak swiniak w akwarium to ciekawy a tak to sie boi

[quote name='Niki-lidka']w karku szeleczko sa regulowane, wiec kazdy sobie dobierze...
a wymiary klaty to tam gdzie klata jest najszersza mierzysz, czy zwykle tuz za lapami przednimi:diabloti:[/QUOTE]

w karku one nie sa regulowane.....

[quote name='drzalka']TYlko ?, to jak oni to robią, zgadują ile ma pies w karku czy cuś :razz: Wymiary klatki piersiowej czyli tuz za łapami ?

Śliczne foteczki, ee ty naprawde niemasz spania :eviltong:[/QUOTE]

a no nie mam ;]]]] dzisiaj wyjatkowo moglam pospac do 8 :) bo to nie fotka z dzis :)))

jak gosciu robi na wymiar to jakos to wie nie wiem... nam tam dobrze pasuja kazal podac tylko obw klatki piersiowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Dzięki.. chyba kupie Lenie, będziemy szpanować :eviltong:.. napisem chmm "OCHRONA" :diabloti::evil_lol:[/quote]
ja tez chce wlasnie takie zamowic:diabloti:

[quote name='diabelkowa']Niki co tam u Ciebie?lepiej?[/quote]
oj lipnie lipnie...ale zaczynam jesc od dzis...narazie powolutku, jem to na co mam ochote... chocby kęsa...bylam u lekarza, wzielam leki uspokajajace, bo powiedzial, ze to jest silna reakcja nerwowa na stres...kazal mi sie mniej wszystkim przejmowac (ciekawe jak:angryy::shake:)
no i zjadlam juz dzis jablko (no polowe jablka)...
byc moze z wyzlica cos wyjdzie, bo odezwala sie dziewczyna z forum wyzlow, ze jest jakis ktos kto juz adoptowal jedna sunie wyzelke (wysterylizowaan) i chce jeszcze kolezanke dla niej...wiec moze...ale wole sie nie cieszyc na zapas, bo znow bedzie lipa:placz:
a co u ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Olive] Cześć :)

[url]http://img254.imageshack.us/img254/3810/071002092128qs6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: cóż za zgoda :)
[url]http://img254.imageshack.us/img254/6113/070928172849gw4.jpg[/url] mam nadzieję że nie miałaś problemów ze znalezieniem go w tych liściach :)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']co u mnie ? a martwie sie o taka jedna Niki bo jak ona nie zacznie porzadnie jesc to pakuje manatki i jade do niej... Jablko no od czegos trzeba zaczac :) Mysle ze najlepiej zebys sobie dala spokoj na czas "choroby" z adopcjami...[/quote]
hmm nie ma takiej opcji zebym dala sobie spokoj z adopcjami...z psami...to jest jedyne co potarfi mi dac jakikowliek sens w zyciu...bez psow czuje sie jakbym byla pusta tak samo jak moje zycie...poza tym uszczesliwilabym rodzicow gdybym dala sobie spokoj...a tego im nie zrobie:diabloti:
co do przyjazdu do mnie...zapraszam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']jakich obcych??:evil_lol: Tozto rodzina :evil_lol::diabloti:[/quote]
hihi no w sumie...jak bede mu opowiadac o tobie caly rok....to tak jakby Ciebie juz znal:diabloti:
ja wlasnei obejrzalam Tima wnikliwie...poczytalam na inetrnecie...i on ma chyba egzeme...od paru lat!! i zaden wet tego nie rozpoznal tylko ja teraz jak Furr wspomniala, ze jej Prezes teraz to ma...
szukam karmy antyalergicznej...gadalam juz nawet z mama..o dziwo powiedziala, ze ile by nie kosztowala trzeba kupic bo pies sie meczy...jestem w szoku:-o chyba jest jakas dzis chora...ale skorzytsam z okazji i kupie na zapas pare workow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']hehehe no najlepiej;P lepiej teraz a nie jezeli mialaby zmienic zdanie :)) jaka jest dobra na to karma i w ogole co to jesT?[/quote]
a niektore psy maja alergie na jakis skladni pokarmowy...np skaza bialkowa...i nie moga jesc wielu rzeczy, wiec najlepiej przerzucic je wtedy na gotowa karme dla psow alergicznych...z jagniecina i ryzem...bardzo dobra jest RC (firma royal cann)ale droga troche...znajomy z zoologika ma mi zanlezc tanszy odpwoiednik, bo moj pies polyka zarcie a nie je:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Witaj Rybko :)

Niki nasz sie strasznie drapal jak dostawal RC z kurczakiem wiec poczytalam ze to moze byc uczulenie na drob i je teraz Acane z jagniecina i ryzem i jest spoko :)) kurcze znowu mysle nad kastracja lolka i mam metlik w glowie ...[/quote]
a ile Acane kosztuje?
nad kastracja...a ile on ma latek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']ja w moim zoologicznym kupuje i kosztuje 37,50 za 3 kg w necie 15 kilo jest korzystnie :)

ma 2 lata skonczone[/quote]
popatrze na to Acane...w zoologicznym jakims mi dzis PURINE polecili...ale ja chyba cos slyszalam o tym ze nie bardzo:shake: kosztuje malo bo 8zeta za kilogram, ale oni cos na zwierzetach testowali chyba nie? to chyba o tą firme chodzilo...nie pamietam aaaa:placz:
dwa latka ma logan....to w sam raz:) ja bym go ciela:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...