Jump to content
Dogomania

Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)


diabelkowa

Recommended Posts

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2962/kopia1zdjcie001tk5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1844/071002165816nm4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4051/kopia1zdjcie003rj0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3783/kopia1zdjcie043ag5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8929/kopia1zdjcie044bg8.jpg[/IMG]

wlasciciele psa na ktorego logan czasem pokazuje zeby pytali sie czy logan po szkoleniu bo taki posluszny :o lolek na smyczy to posluszny:diabloti: no ale ostro wzielam sie za niego... znowu ;)

Link to comment
Share on other sites

juz wiem ze na pewno lolek bedzie kastratem mam nadzieje ze jak najszybciej tylko mama nie chce mi dac mojej kasy z ubezpieczenia :/

Mam golebia na klatce schodowej bo jak mnie z nim zobaczyli na rekach to mi zamkneli drzwi przed nosem... jest w kartoniku z jedzonkiem i piciem ma najprawdopodobniej zlamane skrzydlo jutro musze poszukac czegos zeby mu te skrzydlo usztywnic bo w domu nic nie mam nawet patyczka po lodach:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']a co on na 2 fotce targa?? w pierwszej chiwli myslalam ze kogos ze skory oberwal:evil_lol: ale to chyba kora...[/QUOTE]

[quote name='diabelkowa']a to takie ludzkie zwloki wykopal w lesie:evil_lol:[/QUOTE]
Tak myślałam że to jakiś kawał mięcha :lol::lol: :evil_lol:

Skąd gołąb znalazł się na klatce schodowej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']jak to skad?
diablica go znalazla, przytargala do siebie a nie wpuscili jej z tym do domu, wiec na klatce zostal:evil_lol:
myle sie?[/QUOTE]
otoz...to :))) Niki siostro Ty mnie zawsze rozumiesz:loveu:

niestety golab nie przezyl musial byc powaznie schorowany ma juz grob pod drzewkiem:-(

i znowu ten metlik w glowie... juz bylam pewna tego ciecia Logana gadam z gosciem ktory szkoli policyjne psy i mowie jak jest ze lolek chce wszystkie psy zdominowac (no prawie) albo sie na nie rzuca i jest zbyt pewny siebie a on mi mowi ze pewnosc siebie to dobra cecha i on by nie cial... W sumie dzis w prawdzie nie rzucil sie na psa ale ustawil sobie psa o ponad polowe ciezszego od siebie... Ludzie co ja mam zrobic ?
Staram sie zeby byl nakrecony na mnie i ciagle z nim pracuje owszem bardzo fajnie jest ale tez chce zeby mial jakis kontakt z innymi psami. Kiedys przy innych psach mnie kompletnie olewal teraz jest bardzo fajnie slucha sie mnie (choc nie zawsze) chetnie wykonuje polecenia i wyczekuje nagrody.

Teraz taki offik :) Lolek byl kompany hehe ale byl zadowolony nie ma co... Jaka mial mine nieszczesliwa ;) Wreszcie odkrylam ze Logan ma budowe ONka pomniejszonego i nie jest taki dluugi to przez ta siersc ;) Mam jakies fotki ale bardzo marne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']
i znowu ten metlik w glowie... juz bylam pewna tego ciecia Logana gadam z gosciem ktory szkoli policyjne psy i mowie jak jest ze lolek chce wszystkie psy zdominowac (no prawie) albo sie na nie rzuca i jest zbyt pewny siebie a on mi mowi ze pewnosc siebie to dobra cecha i on by nie cial... W sumie dzis w prawdzie nie rzucil sie na psa ale ustawil sobie psa o ponad polowe ciezszego od siebie... Ludzie co ja mam zrobic ?
Staram sie zeby byl nakrecony na mnie i ciagle z nim pracuje owszem bardzo fajnie jest ale tez chce zeby mial jakis kontakt z innymi psami. Kiedys przy innych psach mnie kompletnie olewal teraz jest bardzo fajnie slucha sie mnie (choc nie zawsze) chetnie wykonuje polecenia i wyczekuje nagrody.[/quote]
pewnosc siebie to bardzo dobra cecha dla psow policyjnych i ogolnie dla psow wykonujacych jakikolwiek zawod (policja, straz, ratownik,pies przewodnik) ...taki pies nie moze byc strachliwy ani ulegajacy otoczeniu...ale po pierwsze Twoj pies nie jest psem pracujacym w profesjonalnym zawodzie z profesjonalnym trenerem, po drugie kto powiedzial, ze po cięciu on straci pewnosc siebie?
po trzecie trzebaby sie zastanowic, czy jego chec zdominowania wynika ewidentnie z wplywu hormonow...bo jesli nie to ciecie niczego nie zmieni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']on dominuje o suke w stadzie ew broni swojej wlasnosci patyka zabawki jedzenia ... Niki co radzisz?[/quote]
przed Toba tez broni jedzenia, zabawki, patyka?
spotkalas sie kiedykolwiek z sytuacja, zeby spotkal psa (samca) ktoremu sie podda (tzn ze on bedzie dominujacy a logan podporzadkowany np w zabawie) moze byc nawet jakis znajomy pies?
i jeszcze raz...on ma 2lata? czy zawsze byl taki dominujacy, czy to sie zaczelo od jakiegos czasu (od kiedy) i czy jest caly czas takie samo, czy raczej sie nasila?

Link to comment
Share on other sites

jemu ja moge wszystko zrobic wyjac jedzenie z pyska patyk wszystko ( no nieliczac usowania kleszczy z klejnotow) Ma psy z ktorymi potrafi sie dogadac bawic i wariotwac zero agresji ale jak nie ma zadnej zabawki. logan tez potrafi sie niektorym psom ustapic. On do roku byl taka ciota kazdemu sie dawal zdominowac to on byl wiecznie ustawiany potem juz coraz mniej a teraz to on chce dominowac. Jak jest (prawie) obojetnie jaki pies i logan tylko bez zadnych suk i zabawek to potrafia sie swietnie bawic ale jak sie pojawi zabawka albo suka to jest inna gadka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']jemu ja moge wszystko zrobic wyjac jedzenie z pyska patyk wszystko ( no nieliczac usowania kleszczy z klejnotow) Ma psy z ktorymi potrafi sie dogadac bawic i wariotwac zero agresji ale jak nie ma zadnej zabawki. logan tez potrafi sie niektorym psom ustapic. On do roku byl taka ciota kazdemu sie dawal zdominowac to on byl wiecznie ustawiany potem juz coraz mniej a teraz to on chce dominowac. Jak jest (prawie) obojetnie jaki pies i logan tylko bez zadnych suk i zabawek to potrafia sie swietnie bawic ale jak sie pojawi zabawka albo suka to jest inna gadka.[/quote]
a wiec...po pierwsze jesli to sie zaczelo od skonczenia przez niego roczku to wskazuje na to ze to hormony
po drugie jesli potrafi sie bawic o ile nie ma suki, zabawki, patyka to wskazuje na hormony
po trzecie jesli kiedys byl ciota, potem co raz mniej a teraz chce dominowac (czyli narasta) to wskazuje,ze to hormony
po czwarte Ty z nim pracujesz, ukladasz go, podporzadkowalas go sobie wiec nie jest jakims nie wiadomo jak upartym typem, ciezkim przypadkiem z trudnym charakterem...
jednym zdaniem:
wszystko wskazuje na to, ze jego chec dominacji wynika ze zmianami hormonalnymi jakie teraz przechodzi...ja bym cięła poki mlody i to cięcie cos moze dac...bo jak bedzie starszy to takie zachowanie na tyle sie w nim utrwali ze kastracja moze nic nie dac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...