Jump to content
Dogomania

MIKA nie ma już pecha! Może cieszyć się życiem w hoteliku ... .Mikunia odeszła ...


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UBOCZE nas tu zabawia wierszykami i tym samym przyciąga pieniądze do Mikuni:lol:.
Przyszedł kolejny przelew na 20 zł:multi:. Romka to Twój bo nie ma nicka? Na razie przypisuję Tobie a jak inni zrobią awanturę to najwyżej poprawię:evil_lol:. Jednak wszystko mi wskazuje że to Twój / za 2 miesiące/ i afery nie będzie :lol:.
Mikuniu w sobotę i niedzielę będę zapraszała kolejne dobre dusze do Ciebie i może ktoś Ci coś podaruje?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Ooooo Marysia nastepna zdolna.. hehehhehe
[B]Mika - do gory po grosiki dziewczyno :D[/QUOTE][/B] [CENTER][B][COLOR="#000080"]grosik do grosiaczka , będzie złotóweczka[/COLOR][/B]:p:p:p
[B][COLOR="#000080"]jak złotówek będzie kupka, Miki wszystkim da buziaka:lol::lol:[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Piękna staruszka Mika wciąż w schronie...

[B][U]Deklaracje stałe:[/U][/B]
[B]AlfaLS 20 zł.[/B]
[B]Plicha 20 zł.[/B]
[B]ZuziaM 10 zł.[/B]
[B]Dada M 20 zł.[/B]
[B][B]UBOCZE 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Bjuta 5 zł.[/B][/B]
[B][B]Nikus 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Romka 10 zł[/B][/B]
[B][B]Livka 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Emigrantka 15 zł.- od lutego[/B][/B]
[B][B]Monika, córka Emigrantki 20 zł. - od lutego[/B][/B]

[B]Razem 150 zł.[/B]

[B]Brakuje 200 złotych deklaracji miesięcznie. Każde 10, czy 5 złotych na miarę wyciągnięcia Miki ze schronu. Ona przeżyła w schronie dziesięć lat. Nie dajmy już jej tam czekać i gasnąć...[/B]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/151/f5d2ff8b7cbc496b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy, Emigrantko!!!:loveu::loveu::loveu:

[B][U]Deklaracje stałe:[/U][/B]
[B]AlfaLS 20 zł.[/B]
[B]Plicha 20 zł.[/B]
[B]ZuziaM 10 zł.[/B]
[B]Dada M 20 zł.[/B]
[B][B]UBOCZE 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Bjuta 5 zł.[/B][/B]
[B][B]Nikus 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Romka 10 zł[/B][/B]
[B][B]Livka 10 zł.[/B][/B]
[B][B]Emigrantka 25 zł.- od lutego[/B][/B]
[B][B]Monika, córka Emigrantki 20 zł. - od lutego[/B][/B]

[B]Razem 160 zł.[/B]

[B]Już zeszliśmy poniżej 200!!!:lol: Do szczęścia Miki brakuje 190 złotych!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']UBOCZE , czekamy na jakis wierszyk. Próbuję Cie tu godnie zastąpić, ale cieniutko mi to wychodzi :-)[/QUOTE]

Oj, Marysiu, też czekam na wenę. Nieco grafomańskie te moje rymowanki, ale gdyby od tego zależało uratowanie naszych psiaków, to może siłą woli zacząłbym pisać nawet... poematy...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Do wyciągnięcia Mikuni ze schronu pozostaje nam 190 złotych deklaracji. Kto dorzuci dyszkę miesięcznie???

Zbierze się dwudziestu ludzia
Każdy doda dychę
Nie zmarnieje nam Mikunia
Mając hotel, michę!!!

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/93/9c8accacc208b52e.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']UBOCZE nas tu zabawia wierszykami i tym samym przyciąga pieniądze do Mikuni:lol:.
Przyszedł kolejny przelew na 20 zł:multi:. Romka to Twój bo nie ma nicka? Na razie przypisuję Tobie a jak inni zrobią awanturę to najwyżej poprawię:evil_lol:. Jednak wszystko mi wskazuje że to Twój / za 2 miesiące/ i afery nie będzie :lol:.
Mikuniu w sobotę i niedzielę będę zapraszała kolejne dobre dusze do Ciebie i może ktoś Ci coś podaruje?;)[/QUOTE]
A zerknij moja droga z boku za nazwiskiem:razz:.Inny szczegół to "urocze,bardzo wyrazne pismo":diabloti:!Jesli tak jest to moje!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka'][COLOR=Blue][B]Zmiencie moja stala z 15 na 25 miesiecznie (od lutego)
i prosze o konto dla Miki na maila do mnie:[/B][/COLOR]

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

z naglowkiem MIKA

dzieki[/QUOTE]
Deklarację już zmieniam, mejl wysłamy. Dziękuję:lol:

[quote name='Romka']A zerknij moja droga z boku za nazwiskiem:razz:.Inny szczegół to "urocze,bardzo wyrazne pismo":diabloti:!Jesli tak jest to moje!:lol:[/QUOTE]
Cieszę się że dobrze rozszyfrowałam;), niestety na przelewie, który mój bank mi wyświetla mam nazwisko, imię pełny adres nawet i że na Miki za 2 miesiące i nic więcej :shake:.Cieszę się że dobrze rozszyfrowałam;). Ale najważniejsze że się wyjaśniło;)

[quote name='Livka']AlfaLS popraw na pierwszej stronie - Livka nie Livia ;) na dogo jest osoba o nicku Livia, ale to zupełnie kto inny;)[/QUOTE]
Już poprawiam i przepraszam;)

Link to comment
Share on other sites

Mika jeszcze troszkę i będzie lepiej;)

Dziś w nocy w hoteliku u ZuziM odeszła za TM Tosia:-(, sunia, która całe swoje życie spędziła w schronisku:-(. W schronisku się urodziła i całe 9 lat żyła. Dopiero w czerwcu 2009r. poczuła co to inny świat, trawa pod łapkami, własna buda, miseczka i kocyk. I odeszła cichutko, tak jak cicho żyła po 7 miesiącach. Dlatego musimy pomagać tym "kochanym staruszkom" żeby choć na koniec życia nie byli za kratami, żeby obok był ktoś kto pogłaszcze, przytuli, zaopiekuje się. I jeśli nawet nie uda nam się znaleźć tego docelowego domu z własną kanapą to zawsze będą tacy co chociaż zapłaczą...:-(:-(:-(

Przepraszam, ale tak strasznie mi smutno...... Tosia też była ze Schroniska w Tychach.:-(:-(:-(, kocham te "tyszaki":-(:-(:-(

Mika - jeszcze poczujesz trawkę pod łapkami, obiecujemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Mika jeszcze troszkę i będzie lepiej;)
[B] Dlatego musimy pomagać tym "kochanym staruszkom" żeby choć na koniec życia nie byli za kratami, żeby obok był ktoś kto pogłaszcze, przytuli, zaopiekuje się. I jeśli nawet nie uda nam się znaleźć tego docelowego domu z własną kanapą to zawsze będą tacy co chociaż zapłaczą...:-(:-(:-([/B][/QUOTE] AlfaLS oczywiście masz rację Mamy szczere chęci aby pomagać tym bidom, mamy wielki potencjał energii aby ulżyć ich losom. Nie zawsze to się udaje.Nie zawsze życie psa kończy sie na kanapie w objęciach swojego pana/pani. Jednak to co robimy ma sens, ogromny sens.Samo wyrwanie psa ze schroniska i danie mu namiastki normalnego życia jest sukcesem. Ostatnie dni życia spędzone poza schronem, w którym pies jest tylko numerem ewidencyjnym to dla niego jest jak droga ku słońcu i chociaż to słońce czasami za wcześnie gaśnie to i tak zdąży ogrzać go przed odejściem za TM. AlfaSL uwierz mi , dla takiej schroniskowej biedy ta odrobina ciepła rekompensuje całe jego dotychczasowe cierpienie.
Mika ty tez zaznasz jeszcze to ciepełko życia i poczujesz trawę pod swoimi łapinkami. Obiecujemy ci to wszyscy, którzy weszli na twój wątek i usiłują ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że psiaki wyczuwają, kiedy ludzie o nie walczą i starają sie poprawić ich los. Hotel to jeszcze nie dom, ale już nie schron. Tosia odeszła w godnym miejscu i będzie zapamiętana. To, że staramy się wyciągać te bidy niekiedy na ostatnie ich miesiące, ma wielki sens. Wbrew tym, co podle radzą przedwczesną eutanazję, a i będąc właścicielami, sami ją stosują wobec starszych psiaków - nie ze względów humanitarnych, a dla własnej wygody...

Link to comment
Share on other sites

Mikuniu, mamy na Twój hotelik 160 zł. deklaracji. Musimy uzbierać jeszcze 190 zł. Choćby po kilka złotych. Bądź cierpliwa i czekaj... Postaramy się Ciebie nie zawieść... Kto jeszcze wpłaci na naszą piękną staruszkę???

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/234/4fd655f46750a554med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...