Jump to content
Dogomania

Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sytuacja bez zmian, jak wiecie nie mam możliwości i czasu na prowadzenie wątku na dogo, dziękuję Wam że chociaż jest tych kilka osób które podrzucają..

Nie mam pojęcia co robić, jeśli możecie to proszę porozsyłajcie linka do innych dogomaniaków, ja nie mam teraz jak się tym zajmować;(

Lena nadal u mnie, nadal zero chęci żeby wyjść na dwór, jak tylko usłyszy szmer na klatce to drze się pod drzwiami jak opętana, poprostu jakby dostawała jakiegoś szału, nie można jej wtedy opanować, nie wiem co robić. Przez to moja suczka też zaczęła się drzeć, ja nie wiem co to będzie jak urodzę, nie wyobrażam sobie tego, nie wiem czy nie będzie tak, że wrócę ze szpitala a okaże się ze Leny już nie ma. Codziennie muszę powstrzymywać mojego tatę żeby jej nie oddał do schronu, wcale mu się nie dziwię, bo byliśmy w bardzo trudnej sytuacji, teraz za to jesteśmy już poprostu w kompletnie BEZNADZIEJNEJ. Zachowanie naszej suczki uległo okropnej zmianie, nie umiem zapanować nad nimi obiema, ze nie wspomnę że moje dwa pozostałe psy są chwilowo "na wygnaniu" u babci, a przecież będą musiały w końcu tu wrócić. Niedługo pojawi się dziecko, a chaos panuje tu ogromny, jestem już poprostu załamana.

I co mam wybrać? Mam pozwolić żeby Lena była u mnie X czasu, gdzie nikt się nią teraz nie ma jak zająć, mam czekać aż zdarzy się cud i ktoś zdecyduje się pomóc?
Czy mam pozwolić Tacie odwieźć ją do schronu?
Przecież mi chyba serce pęknie, pies którego wykarmiłam z butelki, który został ocalony przed schroniskiem, teraz miałby znowu tam trafić i to w zimie, w takim stanie psychicznym, chyba się załamię ;(((((((((((((((
Ale już naprawdę nie wiem co robić. Ktoś pisze- hotelik, płatny tymczas. No tak, byłoby super. Tylko kto się tym zajmie, jak ja nie mam możliwości? A trzeba by zorganizować zbiórkę pieniedzy na to, jakoś kierować wątkiem, wszystkim:((
Nie ma nikogo, kto zdecydowałby się przejąć ode mnie tą sprawę :(


BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POMOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...