Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Wszystkich.
Na wstępie Niebieska sprawdzałam ale to niestety nie Dagulka.
Kiedyś sobie obiecałam, że będę jej szukać przez 6 miesięcy i tyle już minęło więc stwierdziłam iż przestanę się tak mocno udzielać na tym forum, ale dzisiaj zmieniłam zdanie.
Zadzwoniła do mnie Pani, której w czwartek pod wieczór ktoś z ogrodzonego podwórka w Gdyni Chyloni ukradł 4 letnią Westkę. Najgorsze jest to że w domu zostały szczeniaki. Nie wiem co myśleć o osobie, która to zrobiła. Na szczęście pieski są już na tyle duże, że dadzą sobie radę bez mamy.
Rozmawiałam z tą Panią i chcemy sie we dwie jakoś zorganizować.
Jak tylko dostanę zdjęcia to postaram się je wstawić i założyć osobny wątek. Jeśli mi się to nie uda to będę miała do Betbet prośbę o wstawienie zdjęć.
Nie przeklinając, bo mi się niecenzuralne słowa cisną na usta, ale to trochę dziwne, że w ciągu 6 miesięcy zginęły patrz skradziono 4 psy tej samej rasy, 3 suczki i jednego psa.

Link to comment
Share on other sites

Czytam sobie to forum już od zeszłego roku. I muszę przyznać,że na moje oko wygląda to jak utworzenie przez kogoś małej pseudohodowli Westów. Może nawet w Trójmieście lub okolicach. Może też skupcie swoją uwagę na sprzedaż szczeniaków z pseudo,a czasem nawet pod patronatem jest tez mała pseudo. Na giełdach jak sprzedają szczeniaki to niech ktoś popyta się o rodziców. Może ktoś chce zarobić bardzo małym kosztem, a psy nie daj Boże trzyma w piwnicy lub jakiś komórkach i ich się nie znajdzie,a jedynie po przez szczeniaki. POWODZENIA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Czytam sobie to forum już od zeszłego roku. I muszę przyznać,że na moje oko wygląda to jak utworzenie przez kogoś małej pseudohodowli Westów. Może nawet w Trójmieście lub okolicach. Może też skupcie swoją uwagę na sprzedaż szczeniaków z pseudo,a czasem nawet pod patronatem jest tez mała pseudo. Na giełdach jak sprzedają szczeniaki to niech ktoś popyta się o rodziców. Może ktoś chce zarobić bardzo małym kosztem, a psy nie daj Boże trzyma w piwnicy lub jakiś komórkach i ich się nie znajdzie,a jedynie po przez szczeniaki. POWODZENIA!!![/QUOTE]

Tylko,ze nie zawsze jest mozliwosc zobaczenia rodzicow potencjalnych szczeniaczkow...

Link to comment
Share on other sites

Przydałoby się coś ściemniać, że jakiego koloru mają noski rodzice bo Ty chcesz np. szczeniaczka co mu się wybarwi na brązowy? Mozna próbować dociekać... ale to trudna sytuacja jeśli psy znajdują się w pesudo a nie u kogoś w domu kto nie ma pojęcia co się dzieje dookoła

Link to comment
Share on other sites

Ja też sprawdzam obsesyjnie każdego Westa. W Rumi to chyba wiem gdzie już mieszka każdy pies tejj rasy. Mąż się śmieje, że jeszcze trochę i będę wiedziała jaki pies jest na którym podwórku.
Niestety jak na razie bez rezultatów.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Dagulkę.
Wczoraj Julianka znowu mi marudziła, że nie ma Dagi, od czasu do czasu ma takie napady, chociaż w jej obecności nie rozmawiamy na ten temat, licząc na to że pogodzi się ze stratą. Ona jednak co jakiś czas mówi, że chciałaby móc pobawić się z Dagą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga34']Podnoszę Dagulkę.
Wczoraj Julianka znowu mi marudziła, że nie ma Dagi, od czasu do czasu ma takie napady, chociaż w jej obecności nie rozmawiamy na ten temat, licząc na to że pogodzi się ze stratą. Ona jednak co jakiś czas mówi, że chciałaby móc pobawić się z Dagą.[/QUOTE]

Smutne... Szkoda,AGA ze nie mialam okazji poznac Julianki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...