Jump to content
Dogomania

Radomskie schronisko mordownia zwierzat?


ARKA

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: hehe
no to sie chyba doczekalismy, bo z tego co wiem to pani Anna W-"pierwsza ręka" przeprasza jak na razie zarząd za całą aferę,a kto wie-może i panią wet! o sprawie wie urząd miasta który jest za panią doktor!!!i dobrze wam tak!!!może na drugi raz się zastanowicie zanim rozpętacie taką aferę!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atrox']:lol: hehe
no to sie chyba doczekalismy, bo z tego co wiem to pani Anna W-"pierwsza ręka" przeprasza jak na razie zarząd za całą aferę,a kto wie-może i panią wet! o sprawie wie urząd miasta który jest za panią doktor!!!i dobrze wam tak!!!może na drugi raz się zastanowicie zanim rozpętacie taką aferę!!!:evil_lol:[/quote]

Czego sie doczekalismy to sie jeszcze okaze. Nie smiej sie tak-jest takie powiedzienie-'ten sie smieje, kto sie smieje ostatni'. A tak w ogole to nie jest to do smiechu-duzo tu ciekawych rzeczy napisales, ktore daja do myslenia, tak jak i raporty fundacji 'Psi Aniol'.A jakie stanwisko moglo byc UM, to tez mozna przewidziec. UM chce miec jaknajmniej 'psich geb' na utrzymaniu i tyle. Tzw. 'polityka schroniska' wg. cichych zalecen UM.

Link to comment
Share on other sites

Cóż-temat jest zamknięty i skończ juz swoje głupie wywody.
Ja też już kończe swoje wypowiedzi bo [U]szkoda mi czasu i energii na dyskusje z tak zaślepionymi ludźmi.[/U]
ach, jeszcze na koniec-to do Gucia-cóż, chyba skończyła się jej pożal się Boże "kariera" w schronisku radomskim, zdaje sie ze nie ma się tam po co pokazywać-niech doinformuje się u kierownictwa schroniska,a najlepiej zajmie nauką a nie jałowym gadaniem i robieniem z siebie wielkiej wolontariuszki!!!
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Atrox madralo a Ty robisz wiecej dla schroniska niz Gucio?????Moze zamiast krytykowac innych sama zorganizuj jakas akcje co?Zrob cos dobrego dla zwierzat i wtedy mozesz sie madrzyc.
Dzieki Guciowi radomskie schronisko ma strone internetowa,prowadzi tez akcje Obroza-dzieki ktorej czesc psiakow nie musi chodzic z ciezkimi lancuchami na szyi,podarowala z kolezanka miseczki dla psow.Robi bardzo duzo,na pewno wiecej od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam, czytam włos się jeży. Czyżby kolejne schronisko które wykorzyustało jakąś sytuację aby pozbyć sie "niewygodnego" wolontariusza. Bo wygodny wolontariusz, jak rozumiem to taki który wszystkiemu przyklaskuje, robi co każą i nie ma własnego zdania. Jesli tak - to nie jest chyba jedyne takie schronisko. Tylko gratulować.
A może lepiej założyc Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - poklepywać sie z zachwytem po plecach - jacy jesteśmy wspaniali.:crazyeye:
Bo mnie się zawsze zdawało, że własne poglądy można i trzeba mieć i trzeba umieć dyskutować nawet o niewygodnych sprawach - oczywiście zachowując kulturę dyskusji.
Czy nie lepiej zwierać szeregi, bo im więcej ludzi tym więcej można zrobić.
Czy bezdomne zwierzęta w tym wszystkim już się nie liczą?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Atrox madralo a Ty robisz wiecej dla schroniska niz Gucio?????Moze zamiast krytykowac innych sama zorganizuj jakas akcje co?Zrob cos dobrego dla zwierzat i wtedy mozesz sie madrzyc.
Dzieki Guciowi radomskie schronisko ma strone internetowa,prowadzi tez akcje Obroza-dzieki ktorej czesc psiakow nie musi chodzic z ciezkimi lancuchami na szyi,podarowala z kolezanka miseczki dla psow.Robi bardzo duzo,na pewno wiecej od Ciebie.[/QUOTE]
Tak się składa ze robie zdecydowanie więcej niz tylko gadanie jakim to jestem wielkim wolontariuszem!!!a strone internetową o ile dobrze pamietam miał zrobic Twój syn, i co, udało się??a w schronisku zrobiłam zdecydowanie więcej niz Gucio-przynajmniej tam jestem tak często jak to mozliwe i nie tylko po to zeby popatrzec na zwierzeta ale zeby pomóc przy zabiegach itd (moze pamiętasz-byłam tam z wetką cały wrzesien w gabinecie)!!!
naprawdę nie mam teraz czasu na dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

Aha no to wiem juz kim jestes Atrox.Pamietam Cie.Zrobilas na mnie wrazenie dziewczyny ktora naprawde kocha zwierzeta i jest im oddana.Dlatego bardzo sie dziwie ze krytykujesz dzialania Gucia.Dziewczyna robi tyle ile moze i trzeba chyba to docenic a nie krytykowac prawda?
I nie rozumiem skad ta radosc ze Gucio ma zamknieta droge do schroniska?Czyzby byla niewygodna?
A moj syn faktycznie robil strone tylko spalil nam sie twardy dysk i wszystkie dane wcielo.Trzeba robic od nowa a to nie takie proste i troche czasochlonne.
I jeszcze jedno-nie wiem skad w Tobie tyle jadu,wygladalas na bardzo miła dziewczyne.Takie odnioslam wrazenie.

A co do Mirage-to juz domyslam sie kto to jest.I chyba sie nie myle......

Link to comment
Share on other sites

Uf jak gorąco, Atrox jestes żle poinformowany. Ta Pani nigdy nie przeprosi Pani doktor - to wiem. Chyba jesteś troche wkurzona i próbujesz się odegrać. Teraz widać kto jest tylko pseudomiłośnikiem zwierząt. No cóż wyczyn p. wet. rzutuje na wszystkich choć może nie wszyscy są winni i pewnie tych jest trochę żal tej Pani która wszczęła tę wojnę. A może i Ciebie przeprosi że Cię zdenerwowała co?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy nie lepiej zwierać szeregi, bo im więcej ludzi tym więcej można zrobić.
Czy bezdomne zwierzęta w tym wszystkim już się nie liczą?[/QUOTE]

Zdaje się, że nie supergoga ... Jak w każdej polityce sa blaski i cienie no i coż jak zwykle się okazuje, że filantropia to ułuda .. Z drugiej strony to przykre, że człowiek nie potrafi się przyznać do błędów, a swoją zażartością i chęcią "moje na wierzchu" doprowadza do ostrych awantur dzieląc zdania wszystkich... Jakie to dziwne Atrox nie odzywasz się kiedy obelgami zasypuje Mirage ... Odzywasz się kiedy Mirage został zbanowany, żeby na nowo prowadzić atak ... czyżby sprawiało ci przyjemnośc oglądanie dennych postów Mirage obrażających ludzi, którym zalezy na losie bezdomnych psów???

Kwestia tego czy pies był na wykończeniu? No cóż przypatrując się temu jaką politykę stosuje się w Sz-nie wobec psów i jak na to po cichu przyklaskują co po niektórzy weterynarze - polityka eutanazji stosowana do kolejnych, przyjmowanych psów bo schronisko jest przepełnione zaczyna dla mnie być realna i nie jest taką sobie wyssaną z palca "opowieścią".

Jad po prostu z ust tu się toczy ... Dziwne zawsze byłam przekonana, że forum ma służyc pomocy tym słabym a nie kopania tych co słabych próbują jeszcze chronić :shake:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ze najlepiej by bylo gdybysmy zwarli szeregi i wspolnie zaczeli dzialac aby zmienic zycie tych najbiedniejszych psich istnien, ale rzeczywistosc jest niestety inna. Sa tacy ktorzy wola lansowac sie w necie, zamiast skupic sie na realnej pomocy. Wiem, wiem zaraz pewnie odezwiecie sie, ze nikt nie robi tyle ile Wy, a co robie ja ze mam prawo Was oceniac, itp. Porusza mnie poprostu to jak mozna rozpowszechniac niesprawdzone informacje i rozkrecac taka afere, nie sprawdziwszy wczesniej faktow. Czy ktos z osob tak zaciekle atakujacych Pania doktor i schronisko pofatygowal sie i porozmawial z nia osobiscie jak to bylo naprawde. Zarzucacie jej ze uspila stara suczke, ktora zginela wlascicielom a oni jej szukaja, a to sa tylko domysly , bo nikt nie wie naprawde co sie stalo. Nie mozna tak grac na uczuciach ludzi ktorzy to czytaja, bo chyba nie o to tu chodzi. Moim zdaniem powinno chodzic o prawde, ale widze ze Arka, red , Gucio i jeszcze inni nie za bardzo kwapia sie aby ja wyjasnic. Wola za to wydawac pochopne opininie, niesprawdzone i niepopoparte zadnymi dowodami oskarzenia.
Klotnie nie sa nam potrzebne. Powinnismy sporzytkowac energie na pomoc a nie na wzajemne opluwanie sie. Chyba o to nam chodzi, prawda.

Link to comment
Share on other sites

Prozac, może jej nikt nie szukać, może ją też ktoś porzucił, bez względu na to jaka była prawda, szkoda ze psy nie potrafią mówić, to nia miała danej żadnej szansy. A takie jak to ktos nazwal psychicznie chore panie, daja im ta szanse. Nie wałkujmy tego samego, od sprawdzenia czy to fakt czy pomowienie są odpowiednie osoby. Dobrej nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK'] Porusza mnie poprostu to jak mozna rozpowszechniac niesprawdzone informacje i rozkrecac taka afere, nie sprawdziwszy wczesniej faktow. [/quote]

Po pierwsze, moze sam sprawdzil bys fakty. Z raportow za lata 2003 i 1/2,2004 wynika ze radomskie schronisko jest schroniskiem zlym! Jest jednym z wiadocych w Polsce w ilosci utraconych zwierzat. Ilosc utraconych zwierzat to 55% ogolu czyli wiecej sie staci niz ratuje,czyli NIE SPELNIA TAKIEJ roli jaka mu powierzono. A kierownik, o ile sie nie myle jest ten sam-wiec moze pora zmienic kierownika-'ryba psuje sie od glowy'.

Moze kolezanka p.wet podala by oficjalne dane za rok 2004 i 2005?
Aby byl caly 'obraz' schroniska. Myslisz,ze pojscie i zobaczenie psow to wystarczy??

I zadam ponownie pytanie. Czy tylko z Radomia sa przyjmowane zwierzeta do tego schroniska? Z raportu wynika, ze nie tylko, ze jeszcze z pieciu innych gmin, czy tak nadal jest? A to ma istotne tez znaczenie kiedy sie KRZYCZY, a co mamy robic jak schronisko przepelnione!!??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']Moim zdaniem powinno chodzic o prawde, ale widze ze Arka, red , Gucio i jeszcze inni nie za bardzo kwapia sie aby ja wyjasnic. [/quote]
A co tu jest do wyjasnienia, sa swiadkowie, sa oswiadczenia na pismie itd-sprawa jest JASNA. Usmiercono suke, [B]TYLKO po pieciu dniach pobytu w schronisku[/B] i tyle!!

Link to comment
Share on other sites

jest strona UM Radom a w dziel o zwierzetach jest tyle!
[URL="http://www.radom.pl/?tekst=srodowisko_9"]http://www.radom.pl/?tekst=srodowisko_9[/URL]

Dlaczego NIE MA SLOWA o schronisku, ze jest przepelnienie,zeby ludzie adoptowali psy, no krotkie info o samym schronisku, poprostu!

Link to comment
Share on other sites

Arka , rece opadaja normalnie! Jesli ta dyskusja ma byc prowadzona tym tonem, to bedziesz ja prowadzila sama, bo ja nie mam ochoty sie denerwowac.

Najpierw atakowalas Pania doktor, teraz cale kierownictwo i po koleji zadasz wyrzucenia ich z pracy. Zastanawiam sie tylko co tu chodzi.
O ostatnich kontrolach w schronisku i o tym jak wypadli rozumiem ze jeszcze nie zdazylas napisac, ale zostawie Ci te przyjemnosc poinformowania ogolu ze jednak nie jest tak zle, jak to przedstawilas. Poslugujesz sie nieaktualnymi danymi i znowu zamydlasz oczy to czytajacym. Gdybys zechciala porozmawiac z kims ze schroniska to napewno uzyskalas bys rzetelne i aktualne informacje.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Atrox, ok, ale jakie są wasze kontrargumenty? :niewiem:
Nie chcę czytać o tym, że lekarka jest wspaniałym człowiekiem, że schrinisko jest przepełnione...[/quote]
Przeczytaj posty Atrox dokładnie.Znajdziesz parę kontrargumentów, ale dla większości są chyba bez znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Dowiesz sie napewno. Czekamy, jakie działanie podejmie stowarzyszenie, wobec p.wet. czyli jej pracodawca.[/quote]
Z tego co wiem to stowarzyszenie przyznało rację schronisku, czyli pracodawca nie podejmie działań przeciwko p.wet. Ale podjął działania przeciwko p. A. Zarząd towarzystwa już przeprosiła......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Czego sie doczekalismy to sie jeszcze okaze. Nie smiej sie tak-jest takie powiedzienie-'ten sie smieje, kto sie smieje ostatni'. A tak w ogole to nie jest to do smiechu-duzo tu ciekawych rzeczy napisales, ktore daja do myslenia, tak jak i raporty fundacji 'Psi Aniol'.[/quote]
Raport dotyczył 2003 i 1/2 2004 czyli nie dotyczył okresu pracy p.wet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Tak czytam, czytam włos się jeży. Czyżby kolejne schronisko które wykorzyustało jakąś sytuację aby pozbyć sie "niewygodnego" wolontariusza. Bo wygodny wolontariusz, jak rozumiem to taki który wszystkiemu przyklaskuje, robi co każą i nie ma własnego zdania. Jesli tak - to nie jest chyba jedyne takie schronisko. [/quote]
Gucio nigdy nie była wolontariuszem w schronisku. Przynajmniej nie w sensie o jaki Wam chodzi. Sama przyznawała, że w schronisku praktycznie nie bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...