Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='Asior']ale zaraz... nie chodzi o to, że trzeba je przewieść do tranowa, tylko gdzieś tu w Krakowie je musimy umieścić.. Do tranowa dopiero w styczniu jedziemy z Biafrą ;)[/QUOTE]
A czemu od razu nie do Tarnowa? Jest adres, podjechać, powołać się na Was i już, zwłaszcza, że w paczce z Łodzi są jeszcze rzeczy prezentowe.

Link to comment
Share on other sites

akcja super:) dziewczyny brawo!

ja tak na szybko o zabkach:) (to co dowiedzialam sie przed chwila od meza przez tel)
implanty u tak mlodej dziewczyny (bo ona ma 16 lat, prawda?) sa kategorycznie odradzane, poniewaz nie ma jeszcze ukonczonego rozwoju kostnego. Wyciagane zabki...hmm...moga spowodowac wiecej zlego, niz dobrego. takiego rozwiazania rowniez nie powinno sie stosowac u mlodych osob, poniewaz moze to doprowadzic do zaniku kosci.
Powstaje wiele pytan, ale najwazniejsze w jaki sposob dziewczyna te zeby stracila? czy byly usuniete? wybite?czy sa korzenie?... Z pewnoscia po pierwsze przydalaby sie pierwsza wizyta na ogladniecie, zrobienie panoramy itp...
To co proponuje moj maz to zrobienie mostu adhezyjnego bez szlifowania zebow sasiadujacych, jest to rozwiazanie tymczasowe, czyli do ok. 21 lat (oczywiscie tego mostu nie wyciaga sie samemu!). Potem implanty lub most "wlasciwy" (o wiele tansze rozwiazanie). Widzialam takie mosty zrobione u doroslych osob i naprawde wyglada to dobrze, gdybym wczesniej nie wiedziala z pewnoscia nie zorientowalabym sie, ze zab, czy zeby sa sztuczne.
Moj maz moze sie zajac leczeniem dziewczyny, ale dopiero za ok. 3-4 mies (po prostu nie ma teraz czasu, za duzo spraw). Koszt bylby tylko technika (ale moze z nim tez udaloby mi sie pogadac i jakos dogadac w sprawie rabatu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']A czemu od razu nie do Tarnowa? Jest adres, podjechać, powołać się na Was i już, zwłaszcza, że w paczce z Łodzi są jeszcze rzeczy prezentowe.[/QUOTE]

Ale chyba nie chcemy, żeby cała wioska zobaczyła, że co rusz jakiś inny samochód podjeżdża z paczkami. Trzymajmy się Biafry, która tam jeździ doglądać konia :). Z koleżankami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mica_el']nie,
czekamy z irenaka na decyzje prowadzących akcje... jeżeli wyrażą zgodę to jedziemy we wtorek :)[/QUOTE]

Szkoda, bo w tych paczkach, które zostały były nowe rzeczy dla dzieciaków. Kurtka, jeansy, 2 pary butów i odzież. W tych paczkach były wszystkie artykuły higieniczne i żywność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mica_el']Dobrze wiedzieć, teraz mamy większy argument ,żeby jednak jechać w ten wtorek i to zawieźć tam[/QUOTE]

Specjalnie moi rodzice zawieźli Tuli te rzeczy wcześniej.
Dziewczyny trzeba pomóc też psiakom. Nie mogą całego życia spędzić na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jak Irenka wstawiła ta fotke to też sie zorientowałam że rzeczy od Ketuni nie pojechały, ale było już po fakcie, jak są chętni zeby jechac i zawieźć resztę rzeczy to czemu nie skorzystać, chwała im za to, bo dziewczyny i tak jak widać ledwo się zabrały.

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się gorąco zrobiło, jak przeczytałam o mężu-dentyście, który zaoferował się pomóc z zębami.
Wraca wiara w ludzi.

Asior, dziękuję za zdjęcia.

Mama zadeklarowała pomoc finansową w zakupie taśmy do pastucha i wkrętów - kurde, czemu ona nie jest taka chojna dla mojej fundacji :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Właśnie jak Irenka wstawiła ta fotke to też sie zorientowałam że rzeczy od Ketuni nie pojechały, ale było już po fakcie, jak są chętni zeby jechac i zawieźć resztę rzeczy to czemu nie skorzystać, chwała im za to, bo dziewczyny i tak jak widać ledwo się zabrały.[/QUOTE]

Wszystko się niestety nie zmieściło, był tylko jeden samochód chłopaków z Łodzi do dyspozycji i dlatego duża część została:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...