Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

No sterylizacja to podstawa, ja też już sama nie wiem co gorsze łańcuch czy mały kojec, ale gdyby tak jak dziewczyny piszą zrobic jeden, lub dwa jakieś duże to chyba niezłe rozwiązanie. Ale to i tak możecie obadać Asiorku jak już będziecie na miejscu w styczniu, co i gdzie dałoby sie zrobić. Chyba że uda nam sie zebrać tyle funduszy żeby cały teren ogrodzić :lol:;);)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, czytam i muszę się wypowiedzieć...
dom mogą odświeżyć ale grzyba nie zlikwidują, na to potrzebna jest inna pora roku i zrobienie porządku na podwórku, ocieplenie budynku i dopiero coś z środkiem ;) środki grzybobójcze są strasznie silne i toksyczne, nie można tam jakiś czas spać i trzeba wietrzyć a teraz w zimę, jak...
najważniejsze wydaje mi się teraz załatwienie farby by choć trochę mieli jaśniej, piec do centralnego, pralka jak Masia załatwi i budy dla psów, tak myślę...
można zbierać do wiosny potrzebne materiały nawet u nich na podwórku i potem coś zorganizować, zresztą dziewczyny muszą zobaczyć jak to wszystko wygląda w dzień, spisać co naprawić trza i potem działać ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki pomocy. Zebrałyśmy troszkę pieniążków i chciałybyśmy coś kupić i wysłać. Padł pomysł chemii i srodków czystości, leków typu Gripex. Albo z innej strony prezentów na święta, typu piłka czy gry, żeby wszyscy mogli wspólnie spędzić czas, był też pomysł kosmetyków.

Doradźcie proszę co kupić? Czego jeszcze brakuje, no bo jak tu słać prezenty, jeśli w Wigilię nie będzie jedzenia na przykład...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wishina']Cioteczki pomocy. Zebrałyśmy troszkę pieniążków i chciałybyśmy coś kupić i wysłać. (...) [/QUOTE]
Skoro są zebrane jakieś pieniążki to może mimo wszystko chwilkę się wstrzymać z ich wydaniem i, gdyby upadła opcja zdobycia skądś pralki, to przeznaczyć te pieniążki jako wkład zbiórkowy na zakup pralki?

Link to comment
Share on other sites

Zdumiewające jesteście, zakręcone,ale w pozytywnym sensie!!! Szkoda, że nie jestem darczyńcą, bo nie mogę oglądnąć zdjęć, ale po 1 stycznia, czyt. po napłynięciu styczniowej wypłaty mogę zadeklarować kasę (100 zł) na dentystę dla najstarszej dziewczyniki. Poproszę tylko numer konta na PW:) JESTEŚCIE WSPANIAŁE I CUDOWNI!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Ja cały czas podczytuję.
Może jest ktos dogo z Tarnowa lub okolic, by rozeznac się z tym ortodontą/dentystą w Tarnowie? No tak mi ta dziewczynka chodzi po głowie. Nawet nie próbuje sobie wyobrazic, jak czuje sie nastolatka bez przednich zębów.[/QUOTE]

z tarnowa sa: _Aga_ oraz basiagk.

Link to comment
Share on other sites

Asior, to skoro zdjęcia rodziny są tak rozchwytywane, to ja również na pw poproszę :)

Ulka...fajnie, że zaoferowałaś się. Też wydaje mi się, że brak zębów dla tak młodej dziewczyny to dramat :(
Już widzę jak śmieją się z niej w szkole...znam niestety takie przypadki, że śmiech dzieciaków wzbudza nawet inny biedny dzieciak, który chodzi w zmechaconym swetrze (bo innego niestety nie ma).

Ciekawe jak teraz dziewczyny z tej rodziny się czują. Tyle ubrań - nowych, używanych...mają w czym przebierać :) Fajnie

Link to comment
Share on other sites

Monday, oni są strasznie skromni.. mimo biedy zawsze czyściutko ubrani... W domu nie było "bajzlu" jak to czasem na wsiach bywa wśród biedy...
Jak by ktoś jeszcze miał jakieś gry na zbyciu takie w które mogli by grać w czwórkę... nie wiem czy ktoś kto obiecywał eurobiznes to go wysłał... Była na pewno jedna duża gra taka z jakimiś żetonami czy czymś takim..Oni od razu chcieli grać w to, tylko nie wiedzieli jak, więc odesłałam ich do przeczytania instrukcji (też nie znam tej gry :) )
Tak więc gry jak najbardziej można jeszcze podsyłać..
Kolejna sprawa.. Biafruś... trzeba to jakoś szybko zabrać od Irenki,, tylko gdzie ?? :roll: święta się zbliżają i nie może to u niej zostać...

monday wyślij mi swojego maila...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mica_el']Hello, ja do Irenki,
usuń wiadomości prywatne bo nie można Ci odpisać:)
aa co do wtorku to bez problemu[/QUOTE]

Już oczyściłam skrzynkę, możesz wysyłać.
Asiorku! Mica_el jest chętny na transportowanie rzeczy które są u mnie we wtorek.
Podejmijcie z Biafrą jakąś decyzję, faceta trzeba wykorzystać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...