Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

Asior, nie chcę Króla Lwa, co Ty mnie chcesz zniszczyć psychicznie?! :D

Dzisiaj wysłałam dwie paczki, dużą i małą, powinny dojść na czas, jak PP czegoś nie opóźni.
Już się zamotałam, czy miał być pisany nick na paczce, czy nie - ale napisałamn na wszelki wypadek, więc proszę tylko o potwierdzenie, czy przesyłki dotarły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Biafra coś krótki post napisała;)
Czy ktoś może potwierdzić, że Izunia jeszcze dycha?:evil_lol:[/QUOTE]

Zbieram siły na sobotę :evil_lol:
Widziałam paczki które już przyszły, a oczami wyobraźni widzę te co jadą do nas :lol:
Czuję , że to będzie bardzo długa sobota.
Modlę się , żeby po halnym nie przyszła ulewa :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Nie wiem co doszło :evil_lol: ale jest paczka z firmy Gandalf z Warszawy od Pana Andrzeja B.
Błagam, nie pisz, że mam ją szukać :placz:[/QUOTE]

hmm... błagasz? ;)
Nie na już, ale jeśli będziecie rozpakowywać, to dajcie znać czy wszystko jest. Tam powinna być też fakturka, więc trzeba usunąć.. (powinny być 3 piórniki, gumki i ołówki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']hmm... błagasz? ;)
Nie na już, ale jeśli będziecie rozpakowywać, to dajcie znać czy wszystko jest. [B]Tam powinna być też fakturka[/B], więc trzeba usunąć.. (powinny być 3 piórniki, gumki i ołówki)[/QUOTE]

Asior, Biafra, chyba jednak nie unikniecie rozpakowania kartonów - przecież faktycznie w wielu mogą znajdować się dowody zakupu, a to wypadałoby wyjąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Asior, Biafra, chyba jednak nie unikniecie rozpakowania kartonów - przecież faktycznie w wielu mogą znajdować się dowody zakupu, a to wypadałoby wyjąć...[/QUOTE]

Dziewczyny obiecały prezenty popakować oddzielnie, żeby nam łatwiej było.
Te paczki , do których mamy spis zawartości i pudla z ciuchami możemy zostawić w spokoju.
Myślę, że dzięki temu do rozpakowania zostanie kilka sztuk, a to jakoś ogarniemy :loveu:

Gandalfa oczywiście odszukam i wyciągnę fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Jutro mój maż zawiezie do TZ Tuli dwa pudełka z budatmi - w jednej sa buy zimowe dla chłopca, w drugiej kaloszki dla dziewczynki. Oba pudła zakleiłam taśmą samoklejącą, żeby w transporcie się nie otworzyły. Nakleiłam też etykietkę "prezent. buty zimowe .." etc. To możecie to odkleić, albo zostawić. Paragon za buty mam schowany, jakby co, u siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Dziewczyny obiecały prezenty popakować oddzielnie, żeby nam łatwiej było.
Te paczki , do których mamy spis zawartości i pudla z ciuchami możemy zostawić w spokoju.
Myślę, że dzięki temu do rozpakowania zostanie kilka sztuk, a to jakoś ogarniemy :loveu:

Gandalfa oczywiście odszukam i wyciągnę fakturę.[/QUOTE]

A na kawę do mnie wpadniesz?
Jedną paczkę już mam, druga ma dojechać koło czwartku. Na dodatek moja Diana dawno nikogo nie zżarła, jak już na kogoś trafić, to może na Ciebie, masz doświadczenie z poootworami!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Asior, nie chcę Króla Lwa, co Ty mnie chcesz zniszczyć psychicznie?! :D[/QUOTE]
ok to króla lwa nie wyśle, za to mogę Ci wysłać ZIELONĄ MILĘ :cool3: chcesz???? To jedyny film na którym tak wyłam,że aż się zanosiłam, w głos :p normalnie jak debil.... co więcej... za każdym razem jak to oglądam to wyję... jak debil :stupid:
[quote name='Greven']Dzisiaj wysłałam dwie paczki, dużą i małą, powinny dojść na czas, jak PP czegoś nie opóźni.[/QUOTE]
no kochana ja to nie wiem czy PP się spisze na czas... znając ich tempo raczej może być ciężko....
[quote name='Biafra']Zbieram siły na sobotę :evil_lol:
Widziałam paczki które już przyszły, a oczami wyobraźni widzę te co jadą do nas :lol:
Czuję , że to będzie bardzo długa sobota.
Modlę się , żeby po halnym nie przyszła ulewa :placz:[/QUOTE]
tak potwierdzam, Iza dziś rozpostarła wizję zajebistej ulewy :diabloti: Normalnie tylko tego nam trzeba :)
Bo przyczepka bez plandeki to mało ;)
[quote name='dorota1']Ja wysłałam tylko rzeczy używane,bez żadnego spisu, bo spis miał dotyczyc tylko rzeczy nowych, przeznaczonych na prezenty, tak to zrozumialam. Myslę, że nie utrudniłam Wam zadania.;)[/QUOTE]
nie nie.. spoko, miały być tylko spisy nowych rzeczy ;)
[quote name='emilia2280']Nie widzé potwierdzenia mojej wplaty do Biafry, jak znajdziecie chwilé, to zerknijcie proszé.[/QUOTE]
to już Iza musi na konto zerknąć ;)
[quote name='jotpeg']alez oczywiscie, mialam na mysli - wylacznie, gdyby cos sie nie zmiescilo, ale przede wszystkim chcialam zwrocic uwage odwiedzajacych ten watek na tamta sprawe, a zwlaszcza z centrum Polski - czasu jest niewiele, a tam pisza, ze nie maja z z czym jechac - tak malo sie uzbieralo :shake:[/QUOTE]
NO I STAŁO SIĘ... kuźwa, ja przecież bym spać nie mogła, bo bym sobie myślała, że tym daliśmy nadmiar a inni nie mają nic... POSTANOWIONE.. IZA ZAAKCEPTOWAŁA, co więcej bardzo entuzjastycznie podeszła do mojej propozycji :evil_lol:
OTÓŻ.. stwierdziłam, że moje trzy wory przekazuje tej rodzinie spod Warszawki, mamy też zgodę Majki na rozbebeszenie jej pudeł i przekazanie dla tamtych maluchów trochę rzeczy...
Postaram się rozdzielić tak, żeby jednak było sprawiedliwie...
Jeśli by którakolwiek z WAS wyraziła zgodę na przekazanie kilku ciuszków z ich paczek to fajnie, proszę wtedy o info...
Bo co by to było za szczęście gdybyśmy tą rodzinkę zawalili ciuchami,wiedząc, ze ta druga tez ma cholernie ciężko.....

BARDZO PROSZĘ O ZROZUMIENIE naszej decyzji.. nie chciała bym, żeby ktokolwiek poczuł się urażony moją prośbą.. Mnie wystarczy zgoda Majqi na selekcję jej pudeł... Ale jeśli ktoś inny tez się przyłączy to było by miło :p

Fakt, doda nam to trochę pracy, ale co tam ;)
W ten sposób będzie i wilk syty i owca cała :p

CO WY NA TO????????

Link to comment
Share on other sites

Ty sobie Asiorku tzw. jaja robisz!!!!
Ja jestem szczęśliwa, że taką decyzję podjęłyście. Ogrom pracy i przewalanie pudeł, ale innej decyzji sobie nie wyobrażałam, skoro inni ludzie też potrzebują pomocy!! Jak Wy to przeżyjcie, to nie wiem, ale wiem, że jestem cała w skowronkach!!!

Link to comment
Share on other sites

Asior - nie mam pojęcia o jakiej rodzinie piszesz bo chyba nie dokopię się do odnalezienia tej informacji ;(
Ale jeżeli z mojej paczki uznasz coś za potrzebnego komu innemu, to się nie krępuj ;)
Moje rzeczy pojadą w transporcie od tuli.
Tam głównie buty duże, do tego żelazko i takie tam. Ale dysponuj tym wedle uznania ;)
Może przerzucicie się z rodzaju pomocy - albo poszerzycie swoją działalność:evil_lol:
zwierzęta i ludzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday'] Asior - nie mam pojęcia o jakiej rodzinie piszesz bo chyba nie dokopię się do odnalezienia tej informacji ;(
(...)....[/QUOTE]
[B]Monday[/B], chodzi o ten wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/171863-PA-A-sieroty-gA-odno-i-chA-odno-Ida-Swieta-niech-do-nich-tez-przyjda-Prosimy-o-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']a istnieje gdzies jakaś wzmianka / watek o tych maluchach?
ja jestem za, chociaż z ubrań nic nie podarowałam..[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/171863-PA-A-sieroty-gA-odno-i-chA-odno-Ida-Swieta-niech-do-nich-tez-przyjda-Prosimy-o-pomoc[/url]
to ten wątek...
[quote name='Biafra']Doszły mi jeszcze trzy wpłaty :
200 zł Emilia 2280
250 zł od Danusi B. na żywność dla ludzi i karmę
50 zł od Jolki z Malamutów na żywność dla Rodziny

nie wiem czy da się jeszcze upchnąć do pierwszego posta :evil_lol:[/QUOTE]
nie da się... można tylko iles tam znaków a juz i tak musiałam kasować część :roll:

[quote name='Monday']Asior - nie mam pojęcia o jakiej rodzinie piszesz bo chyba nie dokopię się do odnalezienia tej informacji ;(
Ale jeżeli z mojej paczki uznasz coś za potrzebnego komu innemu, to się nie krępuj ;)
Moje rzeczy pojadą w transporcie od tuli.
Tam głównie buty duże, do tego żelazko i takie tam. Ale dysponuj tym wedle uznania ;)
Może przerzucicie się z rodzaju pomocy - albo poszerzycie swoją działalność:evil_lol:
zwierzęta i ludzie....[/QUOTE]
dzięki monday... w razie jak by coś dzięki za ewentualną zgodę :)
link do tamtej rodzinki powyżej....

Link to comment
Share on other sites

To może ja powinnam od razu podzielić moją paczkę na 2 rodzinki? Co o tym myślicie?

Przekaże do Tarnowa:
[U]dla małej:
[/U]1. buty sportowe ("adidaski") dla dziewczynki w rozmiarze 33;
3. fajna książka do nauki tabliczki mnożenia;

[U]dla mamy:[/U]
3. 2 szt. zawieszek na mole spożywcze;
4. 2 szt. zawieszek na mole odzieżowe;
6. 2 x po 20 szt. spinaczy do wieszania prania;
7. długa łycha do butów;
8. 2 małe miski plastikowe;
9. 3 zmywaki nasączonye specjalnym środkiem do czyszczenia spalonych lub b. zabrudzonych powierzchni;

[U]dla starszych dziewczyn i/lub chłopaka:[/U]
2. 4 pary skarpet frotowych (białe i szare) w rozmiarze 41;
3. 2 pary skarpet bawełnianych (czarne do golfa + czerwone) w rozmiarze 41;
4. 6 par podkolanówek z froty (pasują na dowolny rozmiar, bo nie mają zakończenia na pięcie);


ubrania nowe nigdy nie używane, ale bez metek (elegancki żakiecić z długą spódnicą - komplet r. 36, długa spódnica r. 36.

DVD do komputera + płyty (firmy, muzyka, programy itp.), wallkman, kilka używanyach, ale małych ubranek, prasownico-karbownica do włosów.

Reszta dla tej drugiej rodzinki. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']A ja dostałam potwierdzenie odbioru tylko jednej paczki,a wysłałam dwie.Mam nadzieję,że dojdą obie,bo w jednej był konsola PlayStation a w drugiej razem z ciszkami gry do niej.[/QUOTE]

Są dwie paczki od Ciebie :loveu:
Białe pudełka pocztowe. Pamiętam :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...