Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Potwierdzam, że na moim koncie spłynęły wszystkie deklarowane na stronę www wpłaty, razem 130zł, z czego 50zł wydałam wcześniej na zaliczkę. Wkrótce pewnie ostatecznie odbierzemy superową nową stronę i zapłacę resztę kasy. Bardzo dziękuję osobom które się zrzuciły oraz Paros za użyczenie serwera!
[SIZE=1]bric-a-brac[B] 40zł[/B] wpłacone
Witusiowa Ewa [B]20zł[/B] wpłacone
Nevada [B]20zł [/B]wpłacone
UlaFeta [B]20zł [/B]wpłacone
Karola i Dominika [B]10zł [/B]wpłacone
Igam[B] 20zł [/B]wpłacone


edit:
[/SIZE][quote name='bric-a-brac']Przelałam właśnie kaskę za książkowisko trzecie (darczyńcami Igam i Ania), 279zł.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210841-Zako%C5%84czony.-Rozliczam.-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-trzecie.-....-Znajdki-21.07[/URL]

Oraz za bazar zlepek 63zł

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210983-Zako%C5%84czony.-Rozliczam.......-Zlepek-wszystkiego.......-na-3-cele-21.07[/URL]

Jak dolecą, proszę o potwierdzenie;-)[/QUOTE]
Tylko niech Pani najpierw sprawdzi czy kasa faktycznie wpłynęła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']04-09 jest impreza dozynki" ale mamy szanse wystąpić ze swoim kramikiem także 24,09-:"pozegnanie lata" [Reguły,gmina Michałowice] jednak potrzeba sporo fantów! czy ktos wie jak stoimy z fantami?-ja mam co nieco ale potrzeba duzo więcej[/QUOTE]

Oby Ci się udało wszystkie sprzedać to będzie dobrze. Ja już nie mogę wejść do pokoju ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A co z tym ONkiem od Karolalal?[/QUOTE]
Karola juz wróciła po urlopie.Psina została pod opieką 2 fajnych kobitek,które miały zapewnić weta i opłacić szczepienia.
Ostatnia wiadomość była taka,że zgłosiły sie dwie osoby chętne na psa i kobitki mają wybrać dobry domek.
Karola jest teraz bardzo zajęta ale jutro zadzwonię to może bębą nowe wieści.
A może sama napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Oby Ci się udało wszystkie sprzedać to będzie dobrze. Ja już nie mogę wejść do pokoju ;)[/QUOTE]
Eva, to fantastycznie! Pomyslcie ,Dziewczęta:hmmmm: która mogłaby przyjechać-z Jolą albo kolejeczką wkd-z Centralnego swietny dojazd-20minut:) -[B]04 i 24 wrzesień[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy czy na łańcuch, czy uwazasz ze lepiej zeby został i wieś dokonałaby samosądu?Przeczytaj pare postow wyzej w jakich okolicznosciach Karola go znalazla i prosila o pomoc i nikt sie nie zglosił.Dziewczyny wybraly mniejsze zło,więc dlatego sie ciesze.Jezeli chcesz to mozesz jechac i sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Nie wiemy czy na łańcuch, czy uwazasz ze lepiej zeby został i wieś dokonałaby samosądu?Przeczytaj pare postow wyzej w jakich okolicznosciach Karola go znalazla i prosila o pomoc i nikt sie nie zglosił.Dziewczyny wybraly mniejsze zło,więc dlatego sie ciesze.Jezeli chcesz to mozesz jechac i sprawdzic.[/QUOTE]

Jeżeli do mnie się w ten sposób zwracasz, to go zmień. Każdy z nas ma tu swoje problemy. Ja też. Działam sama w pojedynkę. Nikt mi nie pomaga. Zajmuję się głównie kotami ale bezdomnego psa też bez opieki nie zostawiam. Do dzisiaj miałam do adopcji dwa koty. Jeden prawdopodobnie w poniedziałek pójdzie do nowego właściciela. Dzisiaj przybyły mi 4 nowe. Żaden z moich kotów ani psów nie poszedł do adopcji bez sprawdzenia domu. Ty ich nie sprawdzałaś, tylko ja. Więc to ty powinnaś sprawdzić czy pies trafił na łańcuch, a nie ja. I ty powinnaś wiedzieć w jakie warunki go oddałaś. Skończyłam dyskusję na ten temat. Dom powinien być sprawdzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Jeżeli do mnie się w ten sposób zwracasz, to go zmień. Każdy z nas ma tu swoje problemy. Ja też. Działam sama w pojedynkę. Nikt mi nie pomaga. Zajmuję się głównie kotami ale bezdomnego psa też bez opieki nie zostawiam. Do dzisiaj miałam do adopcji dwa koty. Jeden prawdopodobnie w poniedziałek pójdzie do nowego właściciela. Dzisiaj przybyły mi 4 nowe. Żaden z moich kotów ani psów nie poszedł do adopcji bez sprawdzenia domu. Ty ich nie sprawdzałaś, tylko ja. Więc to ty powinnaś sprawdzić czy pies trafił na łańcuch, a nie ja. I ty powinnaś wiedzieć w jakie warunki go oddałaś. Skończyłam dyskusję na ten temat. Dom powinien być sprawdzony.[/QUOTE]
Bardzo prosze czytac ze zrozumieniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']to faktycznie trudny wybor. czasem trzeba wybrac mniejsze zlo, albo po prostu, moze lepiej to nazwijmy - niepelne szczescie[/QUOTE]

Chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz.................. widziałaś jak maja wiejskie psy na łańcuchach........................ja sprzedałam działkę na wsi, bo przerósł mnie ogrom cierpienia zwierząt i ludzkiej podłości, ciemnoty i głupoty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...