Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

Isadoro, proszę Cię przekaż informację o Lori tym ludziom z Legnicy, którzy interesowali się Sabą.
Wprawdzie w stosunku do Saby nie zachowali się zbyt ładnie, ale myślę że dla młodego, zdrowego psa byliby dobrym domem.
Mają psa praktycznie na miejscu.
Ja z nimi po wczorajszej rozmowie już nie chcę mieć kontaktu, ale własne urazy trzeba schować do kieszeni.
Na prawdę myślę, że Lori mogłaby już mieć dobry dom na święta.

P.S. przemogłam się i już zadzwoniłam do nich. Pojadą w poniedziałek do schroniska obejrzeć suczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Isadoro, proszę Cię przekaż informację o Lori tym ludziom z Legnicy, którzy interesowali się Sabą.
Wprawdzie w stosunku do Saby nie zachowali się zbyt ładnie, ale myślę że dla młodego, zdrowego psa byliby dobrym domem.
Mają psa praktycznie na miejscu.
Ja z nimi po wczorajszej rozmowie już nie chcę mieć kontaktu, ale własne urazy trzeba schować do kieszeni.
Na prawdę myślę, że Lori mogłaby już mieć dobry dom na święta.

P.S. przemogłam się i już zadzwoniłam do nich. Pojadą w poniedziałek do schroniska obejrzeć suczkę.[/QUOTE]

Uff dzięki Bianko dopiero jestem. Wiem ile Ciebie mogło to kosztować. Mam nadzieję, ze sie jakoś ułoży tym bardziej ze wiem od osób będacych bezpośrednio tam, że rozmowy z kierownikiem delikatnie mówiąc bywają trudne.

Link to comment
Share on other sites

Ten koles już w domu.

Psiak już na poduszkach od wczoraj u swojej panci. Mieszkał wczesniej w bloku bo od razu zaczął się zachowywać jak stary blokowy wyjadacz. Jutro wizytra u Weta.

Od razu jak sie pokazał miałam trzy maile o chłopaka.

[B]Jamniś z Korabiewic[/B]
[U][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/529[/URL]
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/507/69602855.jpg[/IMG][/U]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]A teraz zapraszam na event na facebooku jamniczki z Olkusza. [/B]Newsa już ma na stronie. Wystarczy być zalogowanym i kliknąć w banerek. [B]Proszę o branie udziału i Udostępnianie po kilka razy. [/B][/SIZE]
[INDENT][URL="https://www.facebook.com/events/328208427206877/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1608/jamniczkazolkusza3.jpg[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie znajdzie się domek dla jamnisi starowinki z Olkusza to możemy jej dać bdt w naszym małym domowym,że tak powiem,schronisku bo mamy tu już 7 sierot.Domek jest na dolnym śiąsku.Isadora,jeżeli odpowiadała by Ci nasza propozycja to szczegóły napiszę na pw jeżeli mi się uda bo przy komputerze cały czas raczkuję.Jestem w domu zawsze póżnym wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciumaszek1']Jeżeli nie znajdzie się domek dla jamnisi starowinki z Olkusza to możemy jej dać bdt w naszym małym domowym,że tak powiem,schronisku bo mamy tu już 7 sierot.Domek jest na dolnym śiąsku.Isadora,jeżeli odpowiadała by Ci nasza propozycja to szczegóły napiszę na pw jeżeli mi się uda bo przy komputerze cały czas raczkuję.Jestem w domu zawsze póżnym wieczorem.[/QUOTE]

Każde wyjście dla niej dobre byle nie Olkusz.
Płakać się chce, a właściwie wyć. Napisz na priva jasne że tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciumaszek1']Jeżeli nie znajdzie się domek dla jamnisi starowinki z Olkusza to możemy jej dać bdt w naszym małym domowym,że tak powiem,schronisku bo mamy tu już 7 sierot.Domek jest na dolnym śiąsku.Isadora,jeżeli odpowiadała by Ci nasza propozycja to szczegóły napiszę na pw jeżeli mi się uda bo przy komputerze cały czas raczkuję.Jestem w domu zawsze póżnym wieczorem.[/QUOTE]
Cudowna propozycja...........:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Gdy nie znajdzie się domek dla jamnisi, moge ją wziąść do mnie, na czas znalezienia domu. Dysponuję ciepłym cempingiem, moim biurem i izbą chorych , tylko niech babunia opuści to straszne miejsce.

Mój Psi Raj.
[URL]http://www.facebook.com/pages/Warmi%C5%84sko-Mazurskie-Stowarzyszenie-Obro%C5%84c%C3%B3w-Praw-Zwierz%C4%85t/121649271248341?ref=ts[/URL][/QUOTE]

Basiu wiem że "polujesz na jamniczki", wszystkie propozycje biore pod uwagę. Zobaczymy co najlepiej wyjdzie logistycznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Niech tylko BaBunia jak najszybciej będzie w domku...
Jej widok za tymi kratami rozdziera serce.....[/QUOTE]

własnie usiłuję logistycznie to rozwikłać

[quote name='Nutusia']Uprzejmie donoszę, że Słomka od wczoraj w domu jak marzenie! :)[/QUOTE]

suuper czytałam Twoją suepr relację na wątku Słomki.

[quote name='malagos']A mnie nie daje spokoju ta chuda sunia z Raciborza, o której pisała hebanowa.......... Bianka0 pisała, ze przed Świętami znajdzie się w dt, ale aż sie boję zapytać?......[/QUOTE]


Ano własnie... pewnie jeszcze nic bo Bianka napisałaby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']A jakie dokładnie opcje wchodzą w grę? Z Olkusza, dokąd???[/QUOTE]

Póki co to jest jeden problem kwestia warunków na jakich się ją wyrwie ze schronu, tu sa dwie propozycje, na fejsie tez sa. jak będę "bliżej" wiedziała napiszę. Muszę mieć wróbla w garści.

Bożena jest kilka propozycji dla niej więc myślę, że coś wypali. Byle już wyrwać z Olkusza.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to sprawa wygląda tak, dziewczyna z Olkusza może ją wydobyć "na chwilę" na siebie. Potzrebuję bardzo szybko ustalić gdzie, i z kim ją wieziemy [COLOR=silver](bo za co to się jakoś ułoży)[/COLOR]. szkoda czasu bo zaraz święta i sie przeciągnie a ona może już nieżyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...