Jump to content
Dogomania

Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Buster']Witam wszystkich, Klaudia napisała mi o zamieszaniu na wątku dotyczącym mojej osoby, nie będę się tu tłumaczyć ze swoich osobistych problemów i mojej nieobecności na dogo - nie jest to niczyją sprawą - wydaje mi się tylko, że wysuwanie tak daleko posuniętych wniosków wobec mojej osoby nie jest fair. Wrzuciłam ostatnio na szybko rozliczenie Bilonka, zaraz jak tylko otrzymałam info o numerze konta na które mam dokonać płatności - zrobiłam przelew za hotelikowanie. Bardzo chętnie nadal będę zajmować się rozliczeniami Bilonka choć widzę, że troszkę inne kroki zostały już na wątku podjęte - czemu w sumie się nie dziwię i nie zamierzam z tym dyskutować. A teraz może troszkę konkretniej o finansach Bilonka: kwota która wpłynęła na moje konto to 480 zł. Z tej kwoty 250 zł zostało przelane za hotelikowanie Bilonka - zostało 230 zł. Jeżeli jest to możliwe bardzo proszę o konkretne wytyczne - czy nadal skarbnikiem na wątku Bilonka jestem ja czy ktoś przejmuje tą funkcję.[/QUOTE]

Poniewaz Monika juz zajela sie ksiegowoscia najlepiej by bylo zeby ona to kontynuowala zeby nie bylo wiecej zamieszania. To co zostalo przeslij na konto Moniki .
Takie jest moje zdanie . Prosze reszte cioteczek o wypowiedz a w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę ,że finanse Bilonka może przejąć Monika083.
buster, nie oburzaj się.Wiemy ,że prowadzenie finansów psa nie jest łatwe i wiąże się z dużą odpowiedzialnością i poświęceniem czasu.Ale ktoś kto się podejmuje , musi się z tym liczyć.
Prosiłabym o podanie na wątku od kogo i w jakiej kwocie wpłynęły pieniądze dla Bilonka.

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie oburzam - jeśli tak to zabrzmiało - przepraszam. Nie było moim zamiarem zaniedbywanie czegokolwiek - czasem w życiu po prostu tak bywa, że "nie wyrabiamy na zakrętach". Moja sytuacja osobista na przestrzeni trzech ostatni tygodni była naprawdę ciężka. Podaję również dokładne rozliczenie (kto wpłacił i ile)
Anett (po Misi) - 90 zł
Lena Szw...c - Kaleta - 120 zł
magda z. - 55,15 zł
Ingrid44 - 40 zł
Lucyna - 30 zł
Dorota K. - 20 zł
kasia310 - 30 zł
wilczek007 - 100 zł
Razem wpłynęło dokładnie 485zł i 15 gr
Zapłaciłam za 25 dni listopada - 250 zł
Dokładnie do zwrotu jest 235,15 gr.
Poproszę o konto na PW celem przelania tych środków. W razie wątpliwości pozostaję do waszej dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Teraz Monice przydalby sie chociaz drugi post na 1 stronie zeby nie trzeba bylo biegac po watku i szukac wszystkiego.[/QUOTE]
to trzeba do moda napisać, aby poczyścił wątek - innego wyjścia nie ma. My tak na dłużyńskim rok temu przeprowadziłyśmy "czystki", aby go przejąć

Link to comment
Share on other sites

fotki podkradlam z watku Portosa:
[CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_rXwW3QSX9vs/TQNEYwZXMbI/AAAAAAAAE18/lk_5KXXS5SI/IMG_8568.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_rXwW3QSX9vs/TQNEZ-ArpBI/AAAAAAAAE2A/UTAUBkPuXJg/IMG_8569.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_rXwW3QSX9vs/TQNEat0eUbI/AAAAAAAAE2E/cLG14h8dAgo/IMG_8570.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_rXwW3QSX9vs/TQNEbm9MwOI/AAAAAAAAE2I/IuvOtkPTlO0/IMG_8571.JPG[/IMG]
[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']widziałam wczoraj Bilonka :)
pięknie prezentuje się w czerwonej obróżce :)

kaska od własciciela - byłego, nie doszła[/QUOTE]

Moze by mu podeslac kilka zdjec Bilona i przypomniec delikatnie na e-mail ze obiecal a kasa potrzebna.


Bilonik wyglada przeslicznie. To jest piekny piesek :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...