Jump to content
Dogomania

Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !


Klaudus__

Recommended Posts

Dobrze ,że się lepiej czuje.Czy wet zaglądał mu do gardła? On już miał podobną sytuację w 1.DS. Też przestał jesć i był osowiały.Byłam z nim i właścicielami u weta i okazało sie ,że miał zapalenie gardła.Dostał antybiotyk i po 2 -3 dniach był zdrowy. Może on się najadł po prostu śniegu i zapalił tym gardło ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze miało by to sens. Szkoda że wcześniej nie udało się tej informacji zdobyć. W sumie to Bilonik nawet dzisiaj nie chciał do domu przyjść, tylko na ogrodzie chciał hasać. Musiałam go prosić żeby do domu wrócił. Kupkę ma ładną. A gorączka może być od gardła. Dostał wczoraj antybiotyk to powinno mu pomóc.
Z drugiej strony takie infekcję przy dobrym odżywianiu nie powinny się często zdarzać.

Link to comment
Share on other sites

Opłata za Bilona za ten miesiąc 31 dni x 10zł = 310zł + w styczniu będzie odrobaczanie Dehinel Plus (taki Drontal ale tańszy - bije wszystko) 1 tabletka 7zł na 10 kg. Bilon waży 29 kg więc 3 tabletki = 21zł no i ta wizyta u weta dokładnie 64,20 zł (skan wkleję)
310+21+64,20= 395,20zł

Link to comment
Share on other sites

Bilonik chory nadal. Przedwczoraj wymyśliłam żeby mu psiknąć w gardło Propolisem. I to był strzał w dziesiątkę. Wczoraj już zjadł trochę kurczaka. Strasznie nam schudł przez te 5 dni. Mam jednak nadzieje że to już idzie w dobrym kierunku, psikamy 3x dziennie i już jest żywszy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Bilonik po raz pierwszy od kiedy zachorował przywitał nas przy łóżku i zachęcał do spacerku. Zjadł pół kostki białego sera i kawałek serniczka. Karmy namoczonej w ciepłym wywarze nie ruszył oczywiście. Ale biały ser mógł go na początek nasycić. Czyli zdrowiejemy !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...