Jump to content
Dogomania

Dwudniowy szczeniak bez matki.


Ciemka

Recommended Posts

Ciemka to bardzo dobrze zrobiłaś, że kupiłaś z warzywami. Ona nie powinna jeść samego mięska tylko takie warzywno-mięsne. Wtedy rzeczywiście ułatwi to kupkanie:pAlbo takie mięsko, warzywa, makaron/ryż. Wymiziaj maluszka ode mnie:lol:
Ale fajny kotek, chyba ciekawy co też tam jest;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kotek rudy jak jego pani. :D

A czapeczka nadal jest ulubiona, wprawdzie Czarna się już tam nie mieści, więc chowa tam tylko głowę a reszta wystaje hehe. :) Komicznie to wygląda. :)

Przed chwilą było porcyjka numer dwa preparatu na odrobaczanie. Dziś Czarna kończy 3 tygodnie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciemka']Po odrobaczaniu numer dwa wylazły wielgachne wstrętne robale, bleee. :/
Mam nadzieję, że teraz już z brzuszkiem będzie dobrze. :)[/QUOTE]
Tak przypuszczałam, moja sunia, gdy miała 9 tygodni miała wzdęty brzuszek i wciąż problemy z trawieniem, pomimo przestróg vet'a odrobaczyłam ją dodatkowo, gdy jednego z nich zwymiotowała brrrrr. Wniosek jeden - u hodowcy odrobaczono ją "po łebkach", ale podsumowując potem były robale tylko jeden raz po kolejnym odrobaczeniu i wszystko wyszło na prostą tzn. kupki, wymioty i wzdęcie - czego i wam jak najszybciej życzę !!!Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

To ja też się ujawnię i przy okazji pogratuluję wytrwałości w opiece nad Czarną.Ciemka,watek śledzę od pierwszego wpisu i cały czas trzymam kciuki za was obie.Teraz wreszcie mogę poluzować piąsteczki :multi:.
Czarna wyrosła na śliczną panienkę :loveu:.Mam nadzieję,że będziesz pokazywała nam jak rośnie.
Trzymajcie się dziewczyny :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Jakie to miłe że tyle osób trzymało kciuki. :)
Informować o Czarnej będę na bieżąco, bo jak by inaczej. :)

A oto zdjęcia udowadniające, że pomimo dwóch ochroniarzy i wysokich ścianek legowiska Czarna i tak potrafi z niego uciec. :P

[URL]http://lh5.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/SxL9FHXq4eI/AAAAAAAADts/DmpqxxGDXJw/s640/100_0947.JPG[/URL]

[URL]http://lh5.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/SxL9K3S3aBI/AAAAAAAADtw/oAJkvqcqA3M/s640/100_0948.JPG[/URL]

To co te zwierzęta razem wyprawiają, to istna komedia. :D

Link to comment
Share on other sites

Ciemka, no to Ci teraz dziewczyna zacznie domowe wycieczki :)
O rany, to te robalcie ja tak męczyły ... . Znaczy niebawem znów powtórka odrobalkowania. Co jej podajesz na zycie wewnetrzne ? Vetmint może ?

Kociszcza cudowne :) Ja kotowa tez jestem, nie mogłam nie zauwazyc :).

A imiona nadajesz piertwszej klasy, Morda, Kornik, Czarna :)

Trzymam mocno nadal i niezmiennie (tu by się przydała ikonka kciukasów ale się nie otwiera ...). Link do Mordy tez coś kiepsko (wklejają sie myslniki ...), ale spróbuje jeszcze inaczej poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...