Jump to content
Dogomania

Dwudniowy szczeniak bez matki.


Ciemka

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Oto jedno z ostatnich zdjęć Czarnej:

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/S7Ww-XVmzYI/AAAAAAAAEj4/pBrDyjRJ_EU/s512/z.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/S7W7q3jKSbI/AAAAAAAAEkw/SD0JvBWZhXY/s512/Czarna.JPG[/IMG]

Wszyscy sąsiedzi pytali czy to rasowy pies.
Widać komuś się spodobała, gdyż Czarna zniknęła jakieś 3 dni temu. :(((

Link to comment
Share on other sites

O rany! Już miałam rozpływać się w zachwytach nad urodą Czarnej, a tu takie smutne wieści:(
Ale rozklejasz ogłoszenia?! Naprawdę mam nadzieję, że Czarna wróci do Ciebie niebawem! W końcu tyle razem przeżyłyście!
Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Ciemko, a porozwieszałaś po okolicy plakaty? Może trzeba zaproponować jakąś nagrodę... Niestety w naszym społeczeństwie nierzadko ma to spore znaczenie...

W ogóle to w jakich okolicznościach zaginęła Czarna? Czemu sądzisz, że Ktoś Ją ukradł?

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy, plakaty były wydrukowane, tylko nie miałam ich jak rozwiesić, gdyż mam obecnie nogę w szynie. Telefon do schroniska oczywiście wykonałam, aż tu dziś, nagle, Czarna jak gdyby nigdy nic wróciła. Jeszcze szczekała na moją mamę. Widziałam przez okno w domu skąd biegła, poznałam jej szczekanie i zaczęłam ją wołać, chwilę się zastanawiała aż przybiegła. Jest baaardzoooo podkarmiona, rzekła bym spasiona. :) Są nawet podejrzenia gdzie była - niedaleko, na sąsiedniej ulicy, mieszka taka starsza, samotna pani, której piesek odszedł jakiś czas temu. Podejrzewamy, że Czarna zawitała u niej. :)

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wieści: Czarna znów nawiała, ale jest na sąsiedniej ulicy. Wybrała sobie dom starszej pani, tam cały dzień ktoś z nią jest, u mnie schodzimy się do domu dopiero po swoich pracach, wieczorem. Może dlatego woli być tam? Ja jej na siłę trzymać nie będę, jeśli woli być tam, to trudno.

Link to comment
Share on other sites

No tak by było chyba lepiej, a jak pani będzie chciała to przecież może przygarnac młodą co jakiś czas, może brakuje jej psiaka:)
Oj z Czanej to rośnie taka powsinoga jak z niejakiej Ziuty, która mieszka na mojej ulicy:D Taka znajdka mała łaciata, wszędzie jej pełno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NikiS']A nie lepiej pójść porozmawiać z panią u której Czarna przebywa ?? może pani nie chce psa i ona robi jej tylko problemy ?co będzie jak Pani wywiezie ją do schroniska bo pomyśli ze to pies bezdomny ?[/QUOTE]

Przyłączam się do pytania... Tak dzielnie walczyłaś o Ciemkę, że nie można teraz tak łatwo odpuścić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...