Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']Co u Atosa i jego domowników?[/QUOTE]

Nastąpiło coś niesamowitego. Wczoraj wieczorem pieski zamieszkały w domku z ogródkiem. Na działkę pojechały dwoma oddzielnymi autami, obydwa onki miały założone kagańce i po zamknięciu bramy na trzy-cztery wypuściliśmy onki oraz Kubusia na działkę i.............towarzystwo zaczeło zwiedzać teren i żadnej agresji ...potem wszystkie weszły do salonu i był święty spokój, widać było ich radość. Noc mineła spokojnie a w tej chwili Foks leży obok mnie na kanapie, Atos na podłodze obok mnie i Foksa a Kubuś na podłodze czuwa przy nodze mojej TŻ....aż trudno mi w to uwierzyć ...

Link to comment
Share on other sites

Waldek, to wspaniałe informacje. Na pewno odetchnąłeś z ulgą, bo obawiałeś się najgorszego. W sumie dla wszystkich to był nowy teren. Czuły się niepewnie. Może będzie to okazja do ułożenia sobie relacji między psiakami. Bardzo się cieszę. Może to mała powierzchnia też wpływała na relację między samcami.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie nic się nie dzieje no może z wyjątkiem tego że Foks jest jakiś przygaszony i prawie cały czas leży na kanapie w salonie a Atos chodzi za mną krok w krok . Tam gdzie ja to i Atos. Muszę okazywać chyba więcej czułości Foksowi a może to kwestia charakteru. Wczoraj jak wyszły z samochodów to biegały po działce widać było że się cieszyły. Teraz będę je musiał zostawić same w salonie na jakieś 2-3 godzny , mam nadzieję ze jak przyjadę to będzie wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

No pięknie:-) Nowy domek, nowy teren, dużo miejsca i przestrzeni, wszyscy razem jako nowi domownicy w nowym miejscu, widocznie psy tego potrzebowały:-)
Koniecznie Foksowi mów, że go kochasz najbardziej na świecie, przytulaj i szepcz do ucha. Oczywiście Atosowi też mów, że go kochasz najbardziej. Ja tak robię z dwiema moimi księżniczkami. Do Fredeczki mówię jeszcze min. "przecież Ty wiesz, że jesteś moja jedyna"
POWODZENIA!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

aaaaaaa jak patrzy tymi mądrymi,przenikliwymi oczyma....Tylko jakiś idiota,debil mógł po porzucić.On wydaje się być mądrzejszym od człowieka.Chylić czoła przed Waldkiem za dom dla Atosa.Czasami się cieszę,że jestem człowiekiem,....ale tylko czasami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']aaaaaaa jak patrzy tymi mądrymi,przenikliwymi oczyma....Tylko jakiś idiota,debil mógł po porzucić.On wydaje się być mądrzejszym od człowieka.Chylić czoła przed Waldkiem za dom dla Atosa.Czasami się cieszę,że jestem człowiekiem,....ale tylko czasami...[/QUOTE]

Coż nie było serca oddawać go do schronu. To mądry pies, lubi się bawić, jest posłuszny, wesoły. Lubi jak mu rzucam coś do aportowania. Przytyło mu się troszkę także musi więcej biegać. Z Foksem jakoś konfliktów nie ma a na szczkliwego Kubusia raczej nie zwraca uwagi. Chyba się przyzwyczaił już do jego jazgotania. Atos groźnie warknie tylko wtedy kiedy jest przy misce a któryś się zbliży na jakieś 2 metry, ostrzega "micha moja - nie podchodź".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...