Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Waldek raczej pilnowal ogloszen i dodatkowo tez byly robione. Az dziw, ze nikt sie nie odezwal.[/QUOTE]

Jak już wcześniej pisałem , w grudniu odezwali się Państwo i Piotrkowa Tryb ale to była buda z wybiegiem więc zrezygnowałem ....

Jutro jestem umówiony na konsultacje stomatologiczną i ew ekstrakcję dwóch lub jednego kła (jeden złamany przy samym dziąśle a drugi troszkę wyżej ) oraz wogóle zrobienie porządku z jego zębami , ew zdjęcie kamienia .....i znów parę setek trzeba zainwestować w Atosa.....

jego stan jest ogólnie świetny , ale kosmetykę trzeba zrobić ...

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu przypadkiem , wiem,ze Greven miała świetny dom dla Cygana - 10 letniego on-ka, ale CYGAN ZOSTAŁ ODDANY GDZIE INDZIEJ - moze napisz do Niej .. podaję wątekhttp://www.dogomania.pl/threads/179922-CYGAN-owczarek-niemiecki-jego-pan-umarA-wczoraj-Na-razie-zostaje-u-rodziny/page10
w tym swirowatym dogo - nie chce mi inaczej wkeić linku

Link to comment
Share on other sites

a może można na prywatnego maila? jest chyba taka opcja na dogomanii? ta duża liczba ogłoszeń i brak odzewu to jest przerażające, nie wiem ale zależy to chyba od psa, bo to nawet nie jest pech... Ja na Sonię - kundelka też miałam wiele ogłoszeń, również w gazecie i nic... Ludzie, którzy chcieli na próbę odezwali się i jedna pani, która nie wiedziała czego chce... Natomiast w przypadku Lenki 4 kg, to ludzie się prześcigali w tym kto da lepszy domek i chcieli przyjść i już od ręki zabierać... Tak wybierać w domkach, to jednak pozytywne uczucie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Cantadorra[/B]: generalnie Atos jest zdrowym pieskiem, ostatnio jak wcześniej pisałem zrobiliśmy porządek z ząbkami a jeśli chodzi o stawy to już chyba są oznaki starości , nie przysiada, ale śmiesznie kręci dupskiem jak chodzi ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...