Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od wczoraj próbuję coś napisać na forum i do tej pory nie udało mi się, mam nadzieję, że teraz pójdzie jakoś. Wczoraj zadzwoniła do mnie starsza pani, która jakiś czas temu wzięła psiaka ze schroniska, ale niestety psiak pełni teraz rolę przytulanki, bo nie spełnił się w roli, która była dla niego pisana - niestety nie szczeka... Pani mieszka w domu z ogrodem w Zalesiu Dolnym i dzwoniąc do mnie myślała, że dodzwoniła się do schroniska (!?). Do sedna: pani szuka psa dużego i SZCZEKAJĄCEGO na obcych ludzi, pies ma pełnić funkcje stróżujące, czyli odstraszać potencjalnych włamywaczy... (dla mnie to trochę zabawne), ale może warto sprawdzić ten domek? Może akurat? piesek byłby na podwórku, ale też w domu, ważne żeby był większy i szczekał na obcych sygnalizując w ten sposób, że ktoś się zbliża lub kręci po okolicy. Co sądzicie o tym? Jeżeli obecny właściciel tymczasowy chciałby sprawdzić ten domek, to podam numer do pani, powiedziałam jej, że w poniedziałek albo ja albo ktoś inny się z nią skontaktuje. Czekam na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

od wczoraj próbuję coś napisać na forum i do tej pory nie udało mi się, mam nadzieję, że teraz pójdzie jakoś. Wczoraj zadzwoniła do mnie starsza pani, która jakiś czas temu wzięła psiaka ze schroniska, ale niestety psiak pełni teraz rolę przytulanki, bo nie spełnił się w roli, która była dla niego pisana - niestety nie szczeka... Pani mieszka w domu z ogrodem w Zalesiu Dolnym i dzwoniąc do mnie myślała, że dodzwoniła się do schroniska (!?). Do sedna: pani szuka psa dużego i SZCZEKAJĄCEGO na obcych ludzi, pies ma pełnić funkcje stróżujące, czyli odstraszać potencjalnych włamywaczy... (dla mnie to trochę zabawne), ale może warto sprawdzić ten domek? Może akurat? piesek byłby na podwórku, ale też w domu, ważne żeby był większy i szczekał na obcych sygnalizując w ten sposób, że ktoś się zbliża lub kręci po okolicy. Co sądzicie o tym? Jeżeli obecny właściciel tymczasowy chciałby sprawdzić ten domek, to podam numer do pani, powiedziałam jej, że w poniedziałek albo ja albo ktoś inny się z nią skontaktuje. Czekam na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

to forum to jakaś [B][U]techniczna masakra[/U][/B] !!!!!!

działa bardzo wolno , kiedyś jak chciałem znaleźć wszystkie moje wątki to klikałem na mój nick a następnie znajdź wątki użytkownika i miałem je pod ręką a teraz niestety nie mogę , chciałem odszukać wątek Foksa, Bąbla i inne ale to graniczy z moją psychiczną wytrzymałością , opcja o której pisałem nie działa a przeszukiwać 1000 stron działu w tak powolnym forum to jakaś pomyłka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']to forum to jakaś [B][U]techniczna masakra[/U][/B] !!!!!!

działa bardzo wolno , kiedyś jak chciałem znaleźć wszystkie moje wątki to klikałem na mój nick a następnie znajdź wątki użytkownika i miałem je pod ręką a teraz niestety nie mogę , chciałem odszukać wątek Foksa, Bąbla i inne ale to graniczy z moją psychiczną wytrzymałością , opcja o której pisałem nie działa a przeszukiwać 1000 stron działu w tak powolnym forum to jakaś pomyłka....[/QUOTE]

Szybkie menu --> subskrypcje tematów :roll:

Dogo chodzi już lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek'][B]wiki4[/B] poradziłem sobie, dzięki za podpowiedź ....wcale lepiej nie chodzi moim zdaniem ...[/QUOTE]

A mi lepiej, szybciej się posty ładują :D Nie ma tylu dubli :roll:

Nie chcę być złośliwa ale po co tu wypisujesz swoje zażalenia, skoro jest dział po to :shiny: Jak się dogo nie podoba to po co tu wchodzisz ? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dziś z panią szukającą pieska "stróżującego" i niestety pani zdecydowała się na czarnego kundelka od znajomych jej siostry, który został znaleziony przez nich jakiś czas temu i chcieli go zawieźć do schroniska, chociaż jemu się poszczęściło... poza tym ktoś jej skutecznie odradził onki bo przy drugiej rozmowie już powoływała się na dysplazję, itd..:( Przykro mi, ale będę mieć Atosa przy każdej najbliższej okazji.

Link to comment
Share on other sites

ale z prawie własnego doświadczenia, jeżeli ktoś naprawdę nie ma warunków na przetrzymywanie psiaka, to ten brak zainteresowania z ogłoszeń jest naprawdę przybijający, a dłużący się w nieskończoność czas jeszcze bardziej pogłębia to uczucie... Trzeba trzymać się tego, że na każdego przyjdzie kolej... cierpliwości:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...