Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytałam wątek od deski do deski ... poruszająca historia pięknego sędziwego psa, któremu chciano pomóc, a wyszło tak sobie ... :(

Jestem zdania i chyba nie jestem w tym odosobniona, że trzeba oddać Atosa do dobrego/domowego DT, a potem spokojnie czekać na "idealny" DS - to że DS znajdzie się w ciągu miesiąca to utopia i wszyscy to wiemy, tyko nie każdy przyznaje to głośno!!!

No i niestety, skoro Cię pogryzł, to pies nie dla każdego, powinien go adoptować doświadczony dom !!! ... bo inaczej nieszczęście gotowe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']

No i niestety, skoro Cię pogryzł, to pies nie dla każdego, powinien go adoptować doświadczony dom !!! ... bo inaczej nieszczęście gotowe![/QUOTE]


jeśli już, to on nie zrobił tego celowo, to było w ferworze zamieszania jak wyciągałem mu z pyska Macieja wkładając swoje dłonie....teraz się zastanawiam czy to aby przypadkiem nie kot [B]Maciej[/B] zadał mi te wszystkie rany na dłoniach sam już nie wiem ....[B]Atos[/B] to siła spokoju z wyjątkiem chwili gdy w zasięgu jego wzroku pojawi się kot .....wtedy staje się niegrzeczny a tak to bardzo dobrze ułożony pies, ostatnio sie uśmiałem bo gdy zakładałem buty w przedpokoju to przyniósł mi w pysku szczotkę do czyszczenia butów zdając się mówić "stary wyczyść buty w takich na spacer to wstyd"......

Link to comment
Share on other sites

[B]Cantadorra,[/B] ma się nieźle , dupsko grzeje na ciepłej podłodze i micha pod nosem .....jednak dziś na spacerze zauważyłem jak podczas robienia kupska tylke łapy mu się rozjechały i nie mógł wstać .....musiałem mu dupsko do góry podnieść....czyżby dysplazja już tak bardzo dawała o sobie znać ....jak idzie to strasznie kręci pupskiem na boki jak modelka na wybiegu , to też chyba jest oznaka nasilającej się choroby ....tak sądzę ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...