Jump to content
Dogomania

Iskierka walczy o sprawność! Zbieramy na operację i rezonans! POMÓŻCIE BŁAGAM!!


Evelka

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Te nóżki wyglądają jak z plasteliny. Od razu widać, ze coś z nimi nie tak.

A jak z siusianiem? Naciskacie jej brzuszek czy się ulewa? Kolor i zapach moczu jest normalny?[/QUOTE]

Tak, niestety od razu rzuca się to w oczy:-( Co do siusiania to generalnie ją naciskamy, żeby nie było problemów, ale jeśli nie zdążymy albo coś to się jej wylewa (najczęściej wtedy jak leży), ale całość "na raz", a nie po kropelce. Kolor i zapach w normie.

A Iskierka faktycznie wygląda czasem jak nietoperz, zwłaszcza jak wyszczerza jeszcze swoje małe ząbki "w uśmiechu":evil_lol:
Lajla - bardzo się cieszę, że zainteresowałaś się losem Iskierki i że tak nam pomagasz:) Dziękujemy:calus:

Link to comment
Share on other sites

Ja też się martwię... Ale najważniejsze, żeby udało się spróbować pomóc Iskierce na wszystkie możliwe sposoby, wykorzystać wszystkie szanse... Mam nadzieję, że to pomoże. Że Iskierka będzie w stanie chociaż w miarę normalnie żyć... W zasadzie to innej opcji w ogóle nie dopuszczam do myśli.
Dziękuję, że tu jesteście i nam pomagacie. Bez Was nie dalibyśmy rady.

Link to comment
Share on other sites

CIOTKI, BŁAGAM 0 POMOC:

Suka kaukazka, przejechana traktorem, przy niej 2 tygodniowe szczeniaki. Dziewczyny ja odebrały od własciciela, ale potrzebne wsparcie na weta. Zajrzyjcie chociaz:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/176806-ALARM-ChcAE-ZASTRZELIAE-kaukazkAE-sAE-teA-szczeniaki-RATUJMY-JE-potrzebne-deklaracje?p=13844997#post13844997[/url]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie coś ucichło u Iskierki...
Ale mam nowe wieści, więc mam nadzieję, że zaraz znowu się "ruszy" :wink:

Zatem dzwoniła dziś do mnie tamb! [U][B]Wizyta u dr Wrzoska umówiona na 21 I, godz.15[/B][/U] (znaczy się nie ma konkretnej godziny, ale pan dr zaczyna dyżur o 15, więc na tą godzinę planujemy tam dotrzeć).
Koszt konsultacji to 100 zł... Ewentualne dodatkowe zdjęcie rtg na miejscu to kolejne 80 zł...

Jeśli po zbadaniu okaże się, że Iskierka mogłaby się kwalifikować do operacji to trzeba by robić rezonans, który dla dużego psa kosztuje 800 zł (dla ważącej ok. 2,5 kg Iskierki na pewno mniej, ale nie wiem jeszcze ile dokładnie), a operacja to ok.1000 zł... Ale o tym na razie nie myślę, bo w ogóle nie wiadomo co powie doktor Wrzosek!

Teraz najważniejsze jest, żebyśmy uzbierali pieniążki na koszt konsultacji i ewentualnego zdjęcia! U nas niestety totalny brak kasy..:-(
Czy Ktoś mógłby jeszcze pomóc Iskierce?!

Bylibyśmy ogromnie wdzięczni! Wykorzystajmy tą szansę, którą dostała Maleńka!

Aha, i pan dr mówił jeszcze, że można Mu przesłać wcześniej mailem zdjęcie rtg, które się już ma! U mnie niestety nawalił odtwarzacz CD, ale postaram się jutro dołapać jakiś sprawny komputer i wysłać Mu to:) Może już coś będzie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...