Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Wczoraj wieczorem zastałyśmy Lusię na mokrych kaflach w boksie całą umazaną w odchodach.Bidula poszła się załatwić i się rozjechała ,brak sił nie pozwolił się jej podnieść.Zabrałyśmy ją do ciepłej kuchni,ale co najważniejsze Lusia tam sama doszła:-ojakieś 15 metrów,ja ją tylko trzymałam za boczki żeby szła prosto,bo nią strasznie majta w lewo i w prawo. .W kuchni ją umyłyśmy razem z Basią,podałyśmy kroplówki,dostała Royala.Wcześniej zawiozłam jej ryż z mięsem,niestety wiem,że tego dnia dostała też biedronkowską puche i dlatego może ta biegunka.[/B]
[B]Sunia została w kuchni na noc,cała się trzęsła z zimna i Basia zadzwoniła do kierowniczki poprosić,aby Lusia do piątku pomieszkała w ciepłej kuchni i kierowniczka się zgodziła.[/B]
[B]Rano,kiedy kobietki przyszły do pracy zastały całą kuchnię w odchodach.Lusia ma straszną biegunkę.Ale nie wyprowadziły jej z kuchni,nadal tam jest,rano podały jej zostawiony przez nas antybiotyk,ale jedzenia mają jej do naszego przyjścia nie dawać.[/B]
[B]Boję się,że podczas transportu może się załatwić pod siebie.W piątek dostanie tylko pół kroplówki z glukozy i zero jedzenia chyba.Dam kierowcy ręczniki,aby połozżyć jej pod pupę w razie co.[/B]

[B]Lusia bardzo lubi myzianko,to rewelacyjna psica,w której niejeden się zakocha:loveu:zobaczycie;)[/B]

[B]A oto ona;[/B]
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7853/dsc00347x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']obawiam sie ze ona jest chora wcale nie na kregoslup tylko niedomaga jakis organ wewnetrzny:shake: lub wiecej organow..konieczne conajmniej badania krwi usg i diagnostyka, im szybciej bedzie w tym szpitaliku tym lepiej...[/QUOTE]

Dokładnie.Sunia potrzebuje specjalistycznej opieki,której my nie możemy jej zapewnić,ani liczyć na pomoc tutejszych wetów:shake:
Wczoraj pojechałam do weta zapytac czy ma saszetki Royala i musiałam dokupić rurkę do kroplówki do przetaczania płynów,wet skasował mnie za nia 15 zł:-o i okazało się przy podawaniu kroplówki,że aparat jest używany:angryy:co zauważyła Basia,która jest pielęgniarką.Wet wiedząc,że jest mi to potrzebne dla psa ze schroniska wcisnął mi używany aparat do przetaczania płynów za 15 zł....bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

Moj Boze..martwie sie o ta sliczną panne...niech juz bedzie ten piatek...dobrze, ze Lusia ma takie kochane dziewczyny obok siebie...boje sie tez o ta chorobe wewnetrzna...to wychudzenie...ten jej stan....zeby juz byla w tej klinice...Cioteczki!!!!!kAZDA ZŁOTOWKA JEST TERAZ POTRZEBNA...MYSLE, ZE LECZENIE POTRWA I BEDZIE SPORO KOSZTOWALO...NO I NA TRANSPORT NIE MAMY JESZCZE ZGROMADZONEJ KASY....PROSIMY O POMOC I WSPARCIEq!!!LUSIA NAS POTRZEBUJE BARDZO...TERAZ TO JUZ MUSI BYC PRZECIEZ Z GORKI DLA SUNI......

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Biafrą i ona poradziła nam jak mamy się sunią zjąć właściwie.Nie można jej podać nic na biegunkę.Będzie dostawać do jedzenia kleik ryżowy,rano też troszkę i pół kroplówki Ringera,założymy jej na drogę pampersa.
Dziewczyny podajcie mi konto bo ja mam 90 zł od Kasi z Olsztyna i 110 od nas,RAZEM;200ZŁ

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Udało mi się wreszcie zalogować u Was. Dziś wysłałam następne pieniądze dla Lusi. Po raz drugi na konto Kasi z Legnicy. Chciałabym, aby ta druga wpłata była przeznaczona na transport, bo to teraz najpilniejsze. Ta psina musi jak najszybciej znaleźć się w szpitalu i mieć fachową opiekę. Wasze serca są gorące i dzięki temu Lusia ma szansę przeżyć. Ale czasami to za mało. Tutaj potrzeba jeszcze lekarza. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Witam,
Udało mi się wreszcie zalogować u Was. Dziś wysłałam następne pieniądze dla Lusi. Po raz drugi na konto Kasi z Legnicy. Chciałabym, aby ta druga wpłata była przeznaczona na transport, bo to teraz najpilniejsze. Ta psina musi jak najszybciej znaleźć się w szpitalu i mieć fachową opiekę. Wasze serca są gorące i dzięki temu Lusia ma szansę przeżyć. Ale czasami to za mało. Tutaj potrzeba jeszcze lekarza. Pozdrawiam.[/QUOTE]
BArdzo dziekujemy. Ketunia przesle pieniazki na moje konto do zaplaty za transport...tak..to najwazniejsze na dzis...zreszta nie...wszystko na dzis jest tu wazne.....LUsiu..trzymaj sie dzielnie dziewczynko..a ja skladam wielkie dzieki Marchewie..to super cioteczka naprawde....Lusia miala przeogromne szczescie, ze trafila na taką cudną dusze....:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochany Lusiaczek jest taka dzielna,ona się nie poddaje i wciąż ma nadzieję w oczach, miejmy i my nadzieję że jej stan jest spowodowany jedynie skrajnym wycieńczeniem i niedawnym porodem a nie niczym innym.
Wspaniałe dziewczyny ze Szczytna,wielkie ukłony dla Was!!!!!Jesteście cudne duszyczki i cieszę się że Was poznałam:):):) a Lusiaczek to po prostu szczęściara w tej swojej niedoli że trafiła właśnie na Was!!!!!!
A czy transport dograny już na 100%?Lusiaczek wyrusza jutro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tasia i Tyson']Kochany Lusiaczek jest taka dzielna,ona się nie poddaje i wciąż ma nadzieję w oczach, miejmy i my nadzieję że jej stan jest spowodowany jedynie skrajnym wycieńczeniem i niedawnym porodem a nie niczym innym.
Wspaniałe dziewczyny ze Szczytna,wielkie ukłony dla Was!!!!!Jesteście cudne duszyczki i cieszę się że Was poznałam:):):) a Lusiaczek to po prostu szczęściara w tej swojej niedoli że trafiła właśnie na Was!!!!!!
A czy transport dograny już na 100%?Lusiaczek wyrusza jutro?[/QUOTE]
OCzywiscie ze tak LUsia jutro wyjezdza- na 100%..ok 9.00..tylko...tylkoze jestem wlasnie po rozmowie z Marchewa...martwi sie o Lusie bardzo...dzis caly dzien spi nie chce jesc nic absolutnie...mamy nadzieje(choc to nie brzmi dobrze) ze to "tyloko" przez biegunke(wczoraj pojadla- gotowanego od dziewczyn a potem pracownicy- w dobrej wierze ja nakarmili..biedronkowym zarciem)...dzis nic..nie podnosi głowy....wczoraj podobno podnosila, wodzila wzrokiem za dziewczynami..dzis nie..caly dzien spi..teraz jest pod kroplowka- bedzie leciala 3 godziny....wyobrazacie sobie??Te kochane dziewczyny siedza przy Niej do nocy az kroplowka zleci...i juz przed 9.00 musza byc w schronisku..strasznie dobre mam ciocie Lusia....i teraz mam prosbe ogromna....dzis w nocy kazda jak umie, jak chce..niech się wstawia za Lusia, zeby noc przeszla i zeby jutro szczesliwie dojechala do kliniki..to dluga podroz....WSPARCIE DUCHOWE BARDZO POTRZEBNE NASZEJ SUNI KOCHANEJ...DLATEGO BLAGAM....na kolana wszystki ciotki i blagajmy jak kto umie i jak kto moze....oby sie udalo..wierze ze jak szczesliwei dotrze do Krakowa, bedzie juz z gorki...teraz niestety jeszcze jest pod górkę...tak sie boje...LUSIU..WALCZ DZIEWCZYNKO..I MY WALCZMY.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']musi być dobrze, to dobrze jak nic nie je to się biegunka uspokoi
ale musi pić ....odwodniona .... trzymam mocno kciuki...:loveu:
Musi się udać...[/QUOTE]
PIc- tez nie pije ale ma podawana kroplowke..to odwodnienie Jej nie grozi chyba.....Teraz to oby do rana...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']A czy rano zobaczy Lusię jakiś wet? żeby zadecydować czy w jej stanie możliwa jest tak daleka podróż?
Trzymaj się psinko..walcz mała !![/QUOTE]
:shake::shake:WEt schroniskowy jest juz na urlopie....:cool3::cool3::cool3:niestety..wet rano Jej nie zobaczy..musimy ryzykowac i jak najszybciej ja zabierac do kliniki....Lusiu...jestesmy z Toba Sunieczko...walcz dzielnie....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...