Jump to content
Dogomania

Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!


asiuniap

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pies dostał numer 58, jest opisany na stronie:
[URL="http://www.jelenia.schronisko.net/adopcja576-0.html"]http://www.jelenia.schronisko.net/adopcja576-0.html[/URL]
[B] "Czarny, średni. Bardzo smutny, słaby. Oddany do schroniska po śmierci właścicielki. Ma 5 lat."[/B]
Po numerze już w schronisku powinni dojść, o którego psa chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoń. Byłaś pierwsza, ale dawaj znać, bo jajo zniosę. Albo i sama zadzwonię też. Siedzę jak na szipilach, bo wczoraj czytałam na ich stronie, że wczoraj został zagryziony 5 letni pies, oddany po śmierci właścicielki, pierwszy adoptowany wirtualnie, Ale on chyba nie jest adoptowany wirt.

Link to comment
Share on other sites

właśnie z nim rozmawiam....pies jest, nie wiadomo jaki ma numer, ale jest w klatce nr 4. Pan mówi, że podobno zaczyna jeść i troszkę lepiej wygląda niż na zdjęciu....

pies jest do adopcji, tylko jechać i go brać - codziennie do 18. Pan mówi, że jeśli go chcemy, to trzeba dać im znać i oni go zarezerwują...

co dalej ?????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miałampsa']Jestem tu nowa wiec witam Was. zainteresował mnie los tego biedaczka i napisałam wczoraj meila do Magdy była wczoraj w schronisku ten piesek nadal nie wyglada najlepiej z tego co ja wiem, a do tego w klatce jest ciasnota:( Ma około 5 lat.[/quote]

Magda była w schronisku? Czemu mi nie odpisała. Dziwne.

Dzwoniłam. Dowiedziałam się tego co lavinia. W boksie jest razem z nim 6 psów, pies ponoć wygląda ciut lepiej, zaczął jeść, bo na początku nic nie jadł. Al jak to wygląda w rzeczywistości? Popytajcie wśród swoich znajomych. Może ktoś jedie w tamte okolice na święta, sylwka...

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, a pies miał być już od 2 tygodni w nowym domku :puppydog: Razem z koleżanką załatwiałyśmy mu dom, a tutaj dziś wchodzę na stronę schroniska i widzę go w ofercie adopcji :-( Zaraz skontaktuję się z koleżanką i dowiem się, o co biega.
Ja wiem tyle- pies po trafieniu do schroniska nie mógł się wogóle dostosować, ze względu na przepełnienie panuje tam dosyć drastyczna sytuacja- albo pies walczy, albo ginie... Ten należał do tych poddających się, na szczęście przeniesiono go do innej klatki, gdzie trochę odżył- już samo to, że żyje do dziś dużo znaczy, bo jak 2 tyg. temu załatwiałam mu dom, to dosłownie dawano mu 2 dni życia... Niemniej jest to pies wybitnie nie nadający się do życia w schronisku, jak i wiele innych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AleksandraAlicja']Kurczę, a pies miał być już od 2 tygodni w nowym domku :puppydog: Razem z koleżanką załatwiałyśmy mu dom, a tutaj dziś wchodzę na stronę schroniska i widzę go w ofercie adopcji :-( Zaraz skontaktuję się z koleżanką i dowiem się, o co biega.
...[/quote]

Dawaj znać :confused: Pozostaje jedynie, a raczej AŻ kwestia transportu do Wa-wy. Aleksandra dzięki, że się odezwałaś. Zaraz będziesz mieć priva.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytaj Irma:

Pies jest w nie najlepszej formie. Lezy w kacie, malo je.
Trzasl sie i byl tak smutny, ze nie mialam serca zeby wyciagac go na kolejne zdjecia.Zrobilam w srodku ale tam jest taki scisk, ze trudno sie ruszyc.
Poza tym byl nowy pies, ktory na mnie powarkiwal i troche sie balam.Ten piesek ma powyzej 5 lat, poniewaz mordka mu juz zaczyna siwiec.Nic o nim nie wiadomo ponad to, ze zostal oddany do schroniska po smierci wlascicielki.
Niestety nalezy do tych, ktore nie moga sie zaaklimatyzowacwschronisku.
Po odejsciu Szczotka prawie nie wychodzi na dwor.
:bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...