Jump to content
Dogomania

Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!


Brysio

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=Red][B][COLOR=Black][COLOR=Green]

[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=3]Potrzebna pomoc w Katowicach /Dąbrówce Małej !!!

[/SIZE][COLOR=Black] Błagamy pomóżcie nam uratować Albinkę - sunia już tyle przeszła, ale żeby nie zaśmiecać skrót jej historii - w trakcie sterylki pojawił się problem w postaci zakrzepu, który spowodował niedowład tylnej części ciała. Mała miała 2 transfuzje, powtórny zabieg po sterylce ratujący życie .
Albinkę przygarnęła na DT Jaaga .
Sunia ma szansę na normalne życie, ale niezbędna jest rehabilitacja -
chyba taka sama lub podobna jak u Bianki .
[/COLOR]
[COLOR=Black]Albinka przebywa u Jaagi w Dąbrówce Małej, potrzebuje serii zabiegów rehabilitacyjnych od poniedziałku do piątku codziennie :([COLOR=Red]
[/COLOR][/COLOR]Potrzebujemy pomocy kogoś , kto mógłby za zwrotem kosztów zawieźc Albinkę z Dąbrówki Małej do Katowic ul.Ks.Kordeckiego 3[/B][/COLOR].
[COLOR=Red][B][COLOR=Black] [COLOR=Green]Nie mamy możliwości dowożenia jej na rehabilitację do Katowic :placz::placz::placz:
i tu [/COLOR][COLOR=Red]
błagamy Was o pomoc w zorganizowaniu tego transportu [/COLOR].
[COLOR=Green]Zwracamy koszty paliwa[COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR] prosimy o poświęcenie Albince czasu -
żeby miała szanse normalnie żyć .
Bez tego zabiegu Albince [COLOR=Red]prawdopodobnie zostanie amputowana łapka[/COLOR] - prosimy nie pozwólmy na to , Albinka jest młodą suczką ma całe życie przed sobą -
wesołe radosne a nie na 3 łapkach w bólu :(
ona już tyle wycierpiała , [COLOR=Red]nadal ma szansę na normalne życie[/COLOR] potrzeba tylko[COLOR=Green]
transportu na rehabilitację .

To jest Albinka

[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_2786.jpg[/IMG]
[COLOR=Red][B][COLOR=Black][COLOR=Green]

i
jej wątek [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Dramatyczna-walka-o-A-ycie-Albinki-pieniAE-dze-na-leczenie-lub-A-mierAE[/URL]



[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam za offa, ale sprawa jest pilna:

[COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie szukamy osoby, która przeprowadzi wizytę p/a w [B][U]Sosnowcu[/U][/B] dla Perły - może znacie kogoś stamtąd ?
[B][SIZE=3]dane podam na pw[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Mona']Ja mogłabym zabierać Albinke na rehabilitacje jadąc z Bianką. Jestem z Mysłowic i mogę jechać do Katowic przez Dąbrówke Małą. Proszę o kontakt tel... Bo musiałabym dostosować rehabilitacje do mojej pracy.[/QUOTE]


Dzięki Mona :) napisałam na wątku Albinki, pewnie jutro ktoś się z Tobą skontaktuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam z Bianką na rehabilitacji i po raz pierwszy była tam Albinka. Ładna i bardzo spokojna sunieczka.
Jeżeli chodzi o Biankę to jutro jadę z nią do weta zrobić ponowne badania krwi i biochemiczne, ma powiekszony brzuszek i to mnie niepokoi? Nawet na rehabilitacji dziś miała ograniczone zabiegi tylko masaże i lasery. Musimy także wykonać mielografie. Lek wet ortopeda zobaczy Bianke i oceni jej stan zdrowia. Tak pozatym Bianka nadal sama ćwiczy na wózeczku rehabilitacyjnym w domu. Pani rehabilitantka potwierdziła dziś powiekszony brzuszek. Obawiam się ,ze wracają problemy wątrobowe?:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieję, że to nic poważnego...
Trudno się dziwić, że wątroba Bianki się buntuje przy tylu lekach...
W tym przypadku jest tak jak z ludźmi, jak się choruje i leczy, to na jedno pomoże a na inne zaszkodzi....
A Bianeczka taka mała i taka dzielna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Oj, mam nadzieję, że to drobiazg, nic powaznego. Watroba na szczęscie odpowiednio stymulowana sama ładnie sie regeneruje. tzreba skontrolować próby watrobowe, Aspat, alat, bilirubinę. Nie wiem co jeszcze ...[/QUOTE]

Tak, tylko np. u mojego psa to tak fajnie nie przebiegało. Wątroba potem nie chciała się już regenerować, mimo, że brał cały czas leki na nią. Zaczęła się powiększać :(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tak też może być jak pisze __Lara
wczoraj odebrałam wyniki Bianki i są dobre, a brzuszek i tak jest nieco powiekszony. Zrobiłam jej morfologie i parametry wątrobowe. Z wyników nie widać ,że jest źle... Dziś jadę z Bianką na zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...