Jump to content
Dogomania

pudelkowate


Mameczka

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak to chyba bedzie LALA. Juz siedze jak na szpilkach.Mam nadzieje ,ze Joannie uda sie do czwartku zalatwic sprawy bo ten termin najbardziej mi pasuje.Trzymajcie kciuki.A teraz zmykam juz z tego watku i pograzam sie w lekturze na temat pielegnacji mojej laleczki:multi:

Link to comment
Share on other sites

Także śledzę ten wątek od pierwszego postu i również przyłączam się do gratulacji:klacz: . Historia Mameczki dowodzi,że warto tłumaczyć i przekonywać. Oby jak najwięcej takich historii.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']szukam jeszcze dobrych domków dla 2 piesków , [/QUOTE]
Hmmmm, wada zgryzu nie przeszkadza w agilitowaniu.....ale chyba nie przeforsuje meza.....
Ja bym spokojnie jeszcze jednego pudliszona mogla miec! Normalnie fantastyczne sa! :multi:

[QUOTE]
a ich mama już nie będzie więcej kryta , żeby się znowu jakieś wadliwe szczeniątka nie urodziły
[/QUOTE].
I to jest uczciwe podejscie. Szkoda, ze hodowczyni mojej Pudlowej nie wyszla z takiego zalozenia i nadal kryje suke, od ktorej urzodzily sie 2 szczeniaki z wadami bioder!
W dodatku na stronie hodowli podkresla, ze to fantastyczny miot do agility (pod warunkiem, ze sie je naprawi u chirurga najpierw....)

[quote]Szzceniaczki są słodkie ,ale ja mam na celu ulepszanie rasy a nie produkcje za wszelką cenę stąd moja decyzja o nie kryciu ponownie Jennusi .[/quote]

Brawo.
Juz pedzie na Twoja stronke zeby popatrzec ;)

[B]Mameczka[/B]

Madra decyzja! A moze dasz sie jeszcze namowic na uprawianie jakiegos sportu z mala pudliczka?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off: pudel miniaturowy z Tomaszowa Maz. pilnie potrzebuje pomocy. Ma zostać uśpiony! RATUNKU!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13371850#post13371850"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...0#post13371850[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mammeczka, ponieważ wynajmuję mieszkanie, a moja życiowa syt. nie jest ustabilizowana to nie pozwalam sobie na luksus posiadania większego zwierza, by nie narazić go potem na stresy:)
Jestem jednak członkiem jednej z trójmiejskich organizacji i kontakt ze zwierzolami mam co chwilę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mameczka']Patiszon jestem bardzo na tak jesli chodzi o agility :lol::p bardzo mi sie to podoba i uwielbiam cwiczyc z piesami i piesy ze mna ;)[/QUOTE]

A skad jestes, bo chyba mi umknelo?
Pytam, bo ciekawa jestem, ktory klub bedzie mial fajne nowe pudlowe pomykadlo w swoich barwach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mameczka']Psa ze schroniska nie wezme juz nigdy i pisalam o tym dlaczego. Karmazynowy blekit i inne hodowle pudli, rowniez duzych nie maja i dawno nie mieli bo sledze temat od kilku miesiecy szczeniakow , ktore nie nadaja sie do wystaw i sa tansze. Byly w hodowli czarnych duzych ale za 3000zl bo pelnowartosciowe.[/QUOTE]


Dobra,jak Ci dam przyklad.Jest taka kobieta,która ma dwa pudle ze schroniska w Gdyni,psy sa bardzo miłe i sie nawzajem szanuja.A więc...może lepiej sie rozejrzeć za pudlem w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[B]Mameczka[/B]- ja również śledzę wątek od początku, i równiez gratuluję mądrej decyzji!

Pudle nie są moimi ulubieńcami, ale Twoją stronkę będę śledzić na 100%!

Niewątpliwie już na początku masz dobry start- uczciwą hodowczynię ( ukłony w jej stronę).
A to niesamowicie pomaga w wychowaniu szczeniora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Hmmmm, wada zgryzu nie przeszkadza w agilitowaniu.....ale chyba nie przeforsuje meza.....
Ja bym spokojnie jeszcze jednego pudliszona mogla miec! Normalnie fantastyczne sa! :multi:

.
I to jest uczciwe podejscie. Szkoda, ze hodowczyni mojej Pudlowej nie wyszla z takiego zalozenia i nadal kryje suke, od ktorej urzodzily sie 2 szczeniaki z wadami bioder!
W dodatku na stronie hodowli podkresla, ze to fantastyczny miot do agility (pod warunkiem, ze sie je naprawi u chirurga najpierw....)



Brawo.
Juz pedzie na Twoja stronke zeby popatrzec ;)



[B]Mameczka[/B]

Madra decyzja! A moze dasz sie jeszcze namowic na uprawianie jakiegos sportu z mala pudliczka?[/QUOTE]

PATIszon oj tak te 2 chłopaki i dziewucha to mi tu takie biegi odstawiają w domu że na agility by się bardzo nadawały , temperament maja fajny . Dzięki za miłe słowa , kocham pudle , hoduje je od prawie 20 lat ale rozmnażać za wszelką cenę nie będę . Jenny jest młodą suczka , ma nieco ponad 5 lat więc jeszcze myślę dużo życia przed nią u mnie w domku ,ale juz bez dzieci :) Myślę że ona się z tego powodu nie zmartwi hahahaa. A stronka to sto lat nie była aktualizowana .

[quote name='kropka77'][B]Mameczka[/B]- ja również śledzę wątek od początku, i równiez gratuluję mądrej decyzji!

Pudle nie są moimi ulubieńcami, ale Twoją stronkę będę śledzić na 100%!

Niewątpliwie już na początku masz dobry start- uczciwą hodowczynię ( ukłony w jej stronę).
A to niesamowicie pomaga w wychowaniu szczeniora.[/QUOTE]

kropka77 dziekuje ,to miło słyszeć takie słowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']To ja zaktualizuj. Bede zagladac, a noz zmienisz zdanie i jeszcze kiedys jakies fajne szczeniory bedziesz miala.....:razz:[/QUOTE]

PATIszon jakbym umiała to zrobić to bym robiła hihiii , ale spoko będzie aktualizacja , uśmiechnę się do dziewczyny która mi ją robi , a teraz mam motywacje :)

A szczeniory to napewno jakieś będą ,ale już nie po Jennusi . W tej chwili mam kilka młodych afganów , za jakiś miesiąc powinny być małe charciki włoskie a w przyszlym roku czarne pudelki po Negry , więc mysle będzie co oglądać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...