Jump to content
Dogomania

wyżły szorstkowłose, krótkowłose - kto przygarnie??


tanitka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='Malwi']niby bezpieczne niby nie , maluchy w schronisku ( były jeszcze dwa - już nowych domach - jeden był biały w brązowe łapy ) .... nie wiem jak wygląda sytuacja mamuśki , bo w sprawie właściciela będzie sprawa w sądzie... więc nie wiem czy ona do adopcji już, czy jeszcze nie , czy musi na DT iść ... dowiem się sunia jest kochana, broni maluchów przed obcymi, nie karze im wychodzić z posłania, ale jak już pozna kogoś to sie od maluchów nie uwolni :P maluch najbardziej z prawej największy, odbiega wielkością od pozostałych.

Wątek zaraz założę.[/QUOTE]

maluchy w nowych domach .... Sunia nadal w schronisku .. niestety nie jest do adopcji.... istnieje duże prawdopodobieństwo że wróci do właścicieli ;/ wątku na razie nie zakładam , dopóki nie wyjaśni się sprawa. Trzymajcie kciuki żeby sędziowie poszli po rozum do głowy ...

Link to comment
Share on other sites

W obornickim schronisku jest Graf
śliczny starszy samiec wyżła bardzo wesoły
kocha towarzystwo ludzi i nie zadziera
z innymi psami.Zna różne komendy:
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1129.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/3011.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

znalazlam ją w miescie Skierniewice, niemal wpadla mi pod samochod. Była wycieńczona z głodu, a jeszcze bardziej zmęczenia. Dzięki niezawodnej Margol i Ani (pracownik schroniska, w którym sunka teraz jest) i błyskawicznej niemal akcji, sunka w niedługim czasie znalazła sie w schronisku. Tam Ania zadbała o nią tak, ze lepiej sie nie da. Ciepłe pomieszczenie socjalne, dobre jedzenie, opieka weterynaryjna. Stan sunki jest jednak fatalny, aktualnie fizyczny duzo lepszy niz psychiczny. Sunka mimo mlodego wieku musiala sporo przejsc: ciąże, odleżyna na jednym boku, sfilcowana i brudna sierść, brak witamin (widać po sierści i pazurkach). Na spacerze Anielka (imie ze wzgledu na anielskie oczy i charakter) ozywia sie, ma lepszy humor, w pomieszczeniu staje sie apatyczna i ciągle by sie przytulała. Najgorsze i przewrotne w tym wszystkim jest to, ze wraz z lepszym stanem zdrowia Anielka bedzie musiala opuścić cieple pomieszczenie, w którym ma namiastkę domu i przenieść się do boksu (decyzją odgórną, nie Ani). Ania słusznie uważa, ze sunka w boskie może jeszcze bardziej zamknąc sie w sobie i ucierpi jeszcze bardziej jej zdrowie psychiczne. Dlatego pilnie szukamy odpowiedzialnego i kochającego domu dla niej, moze DT? W przypadku DT będą potrzebne najpewniej fundusze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy wyżły do adopcji mają jakąś swoją stronę/forum? Była u nas w schronisku dzisiaj pani, która pytała o wyżły, robiła zdjęcia. Mówiła że jest z jakiejś fundacji czy coś.
Nie wiem czy udało jej się dowiedzieć o jeszcze jedną starszą sukę która była/jest w naszym schronisku. Ma na imię Migotka. Niestety nie za bardzo mogłam pani pomóc bo spieszyłam się do bardzo wystraszonego psa z którym miałam pracować i nie wiem czy uzyskała jakieś wiadomości od dyżurnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Czy wyżły do adopcji mają jakąś swoją stronę/forum? Była u nas w schronisku dzisiaj pani, która pytała o wyżły, robiła zdjęcia. Mówiła że jest z jakiejś fundacji czy coś.
Nie wiem czy udało jej się dowiedzieć o jeszcze jedną starszą sukę która była/jest w naszym schronisku. Ma na imię Migotka. Niestety nie za bardzo mogłam pani pomóc bo spieszyłam się do bardzo wystraszonego psa z którym miałam pracować i nie wiem czy uzyskała jakieś wiadomości od dyżurnej.[/QUOTE]


Ank@ ta Pani później siedziała z dyżurną i szukały psiaków, Pani sobie wszystkie zapisała... siedziały tak z 10minut

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...