Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA UWAGA[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Purple][B]
Ruszyła nowa akcja Tesco - POMAGAJMY ZWIERZĘTOM :loveu:

10% wartości z każdej zakupionej w Tesco karmy dla zwierząt zostanie przekazane 5 schroniskom :lol:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Purple][B]Swój głos można oddać tutaj:[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][COLOR=#000000]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/COLOR][/URL]

Ja juz zagłosowałam, a Wy?

Pzdr.[/quote]

też zagłosowałam, a co ;)

Też trzymamy kciuki!


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA UWAGA[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Purple][B]
Ruszyła nowa akcja Tesco - POMAGAJMY ZWIERZĘTOM :loveu:

10% wartości z każdej zakupionej w Tesco karmy dla zwierząt zostanie przekazane 5 schroniskom :lol:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Purple][B]Swój głos można oddać tutaj:[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][COLOR=#000000]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/COLOR][/URL]

Ja juz zagłosowałam, a Wy?

Pzdr.[/quote]

głos oddany

:kciuki::kciuki::bluepaw::bluepaw:

dużo sił i zdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dojo']Nooo, I didn't mean KOCH, I wrote "ktoch" which should mean SOMEONE, sorry for the wrong spelling of the word :oops:
I send you a private post to tell you who told me this crap....
Kat[/quote]
A, I understand...

[quote name='bianka19']Cześć Wam ;)
Czemu już tak długo u nas nie byliście ? :-([/quote]
Brak czasu, inne problemy...

[quote name='Izabela124.']Gratuluję :multi:
Wywiad i zdjęcia świetne:loveu:[/quote]
Dziękować!

[quote name='agaciaaa']Świetny wywiad :) Trzymam kciuki za jutro :kciuki:
[URL]http://i072.radikal.ru/0909/95/fc687780ddbb.jpg[/URL] świetnie się prezentujecie w tych koszulkach :p[/quote]
Dziękować!

[quote name='Czoko']Trzymam kciuki właściwie już za dzisiaj!:lol:
Nadrobiłam trochę zaległości bo siedzę i czekam na powrót syna do domu... ale już idę spać. Usłyszę kiedy suka pobiegnie Go przywitać...[/quote]
Dzięki za wizytę.

[quote name='deer_1987']pozno wieczorem to spac poszlam, a dzis od 8 rano do teraz bylam w niemczech. znaczy po 8 rano wyjechalismy i niedawno wrocilismy..
Nie wiesz czy nie byla, moze sie nie wpisala to raz, dwa nie sadze zeby miala czas w takiej sytuacji domowej w jakiej sie znajduje, trzy u nas tez nie wpisala sie ale ja rozumiem jej sytuacje[/quote]
deer - tak, masz rację. Brak czasu to raz, dwa - nie zawsze mam ochote wpisywac się. A trzy - problemy domowe mnie zaczynają przerastać...

[quote name='Maks i Spark']Dobrej zabawy i samych sukcesów :lol::lol:
A.[/quote]
Ani tego nie było, ani tego...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog'][URL]http://img42.imageshack.us/img42/4931/resizeofvilniuscac366.jpg[/URL]
Gratulacje :multi: ![/quote]
Dziękować!

[quote name='zielona']Poprawiłam trochę Jumę bo ciemne zdjęcie
[/quote]
Dziękuję!

[quote name='Bewarka']Trzyyyymam kciukasy mocno, ale jak wiadomo - będzie dobrze :p[/quote]
Nooo, różnie bywa...

[quote name='Izuuus']Fotki z wystawy śliczne, gratulujemy :cool1:[/quote]
Dziękujemy!

[quote name='bety']Asia pewnie jeszcze przed oceną :roll: czyli kciuki trzeba trzymać dalej.
Pzdr[/quote]
O tej godzinie mogłas już puścić...

[quote name='Iza.']Ja trzymam cały czas ! :kciuki:[/quote]
Puść, puść, puść, bo skurczy dostaniesz...

[quote name='Saskja'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/5641/juma1w.jpg[/URL]
Jaki cudny jest ten precelek nad doopką!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Coraz bardziej mi się podobają basenji. Takie eleganckie :loveu: Chyba muszę przestać tu zaglądać, bo baski to już mi kompletnie nie pasują do założeń hodowlanych :diabloti:[/quote]
Hahaha, fakt, baski juz niejednego urzekły tymi ogonkami...:loveu:

[quote name='Iwa-R']też zagłosowałam, a co ;)
Też trzymamy kciuki!
Pozdrawiam
Iwa[/quote]
Dziękujemy, ale możesz już puścić...

[quote name='Błyskotka']Ja głosowałam w piątek :).[/quote]
Super!

[quote name='kaskaSz']Witanko! Dawno mnie tu nie było i nawet nie nadrobiłam zaległości.:oops: Ale wpadłam się przywitać. :cool3:
Pozdrawiam![/quote]
Dobre i to!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']głos oddany
:kciuki::kciuki::bluepaw::bluepaw:
dużo sił i zdrówka[/quote]
Super, dziękujemy!

[quote name='jamnicze']Witaj Asiaczku, jak tam na wystawie? :cool3:
Ech .....:p
[URL]http://img12.imageshack.us/img12/961/resizeofimg3508.jpg[/URL]
Ale szaleliście w Wilnie (ściągnęłam sobie parę zdjęć ;)) :multi:[/quote]
No tak. W Wilnie to było szaleństwo! Ale jakiez przyjemne:multi:

[quote name='Elitesse']Asia nie dotarla na wystawe :placz: a ja razem z nia :placz:
ok 20 km od Krakowa rozsypala sie skrzynia biegow :-([/quote]
Konkretnie to 30 km ZA Krakowem...

[quote name='Maks i Spark']:shake::shake::shake::-(:-(:-( szkoda gadać, doooopa na całej linii.....a jak Asia wróci do domu?
A.[/quote]
Już wróciłam. Z Hubertem.

Jakieś 30 km za Krakowem skrzynia (automat) dała ciała. Wyciekł olej, bo nastąpiło rozszczelnienie.
Traf (szczęśliwy dla nas!) chciał, że w Wieliczce odbywał się zlot samochodów terenowych, na który to zlot przyjechali koledzy H. I po kilku telefonach przyjechał do nas jego kolega i "wespół w zespół" ustalili, że trzeba kupić specjalny olej do takiej skrzyni biegów. Jak wymyślili, tak zrobili.

A czas płynął...

Panowie przyjechali z olejem, otworzyli maskę, uruchomili samochód - zaczął chodzić, ale nie na tyle dobrze, aby jechać nim na Słowację. Najgorzej było przy podjeżdżaniu pod górę. A wiadomo, drogi na SK sa na zasadzie "góra-dół".
I dlatego powoli, powoli, czasami z szybkością 30 km na godzinę jechaliśmy do W-wy.

Eh, zła jestem nie wiadomo, na kogo, bo miałam taaaakie plany związane z tą wystawą.
Ale kiedyś zawsze musi byc ten pierwszy raz, że się nie dojedzie na wystawę. Konkurencja była do obejścia, tytuły do zdobycia, CAC'e słowackie do zdobycia... I ja to wszystko oddałam walkowerem konkurencji...:placz::diabloti:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Już wróciłam. Z Hubertem.

Jakieś 30 km za Krakowem skrzynia (automat) dała ciała. Wyciekł olej, bo nastąpiło rozszczelnienie.
Traf (szczęśliwy dla nas!) chciał, że w Wieliczce odbywał się zlot samochodów terenowych, na który to zlot przyjechali koledzy H. I po kilku telefonach przyjechał do nas jego kolega i "wespół w zespół" ustalili, że trzeba kupić specjalny olej do takiej skrzyni biegów. Jak wymyślili, tak zrobili.

A czas płynął...

Panowie przyjechali z olejem, otworzyli maskę, uruchomili samochód - zaczął chodzić, ale nie na tyle dobrze, aby jechać nim na Słowację. Najgorzej było przy podjeżdżaniu pod górę. A wiadomo, drogi na SK sa na zasadzie "góra-dół".
I dlatego powoli, powoli, czasami z szybkością 30 km na godzinę jechaliśmy do W-wy.

Eh, zła jestem nie wiadomo, na kogo, bo miałam taaaakie plany związane z tą wystawą.
Ale kiedyś zawsze musi byc ten pierwszy raz, że się nie dojedzie na wystawę. Konkurencja była do obejścia, tytuły do zdobycia, CAC'e słowackie do zdobycia... I ja to wszystko oddałam walkowerem konkurencji...:placz::diabloti:

Pzdr.[/quote]

dobrze że udało się wrócić w miarę spokojnie
a wystawę na pewno sobie odbijesz
a auta mają już to do siebie że się psują taki ich żywot także nie ma co się denerwować szkoda na to czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Już wróciłam. Z Hubertem.

Jakieś 30 km za Krakowem skrzynia (automat) dała ciała. Wyciekł olej, bo nastąpiło rozszczelnienie.
Traf (szczęśliwy dla nas!) chciał, że w Wieliczce odbywał się zlot samochodów terenowych, na który to zlot przyjechali koledzy H. I po kilku telefonach przyjechał do nas jego kolega i "wespół w zespół" ustalili, że trzeba kupić specjalny olej do takiej skrzyni biegów. Jak wymyślili, tak zrobili.

A czas płynął...

Panowie przyjechali z olejem, otworzyli maskę, uruchomili samochód - zaczął chodzić, ale nie na tyle dobrze, aby jechać nim na Słowację. Najgorzej było przy podjeżdżaniu pod górę. A wiadomo, drogi na SK sa na zasadzie "góra-dół".
I dlatego powoli, powoli, czasami z szybkością 30 km na godzinę jechaliśmy do W-wy.

Eh, zła jestem nie wiadomo, na kogo, bo miałam taaaakie plany związane z tą wystawą.
Ale kiedyś zawsze musi byc ten pierwszy raz, że się nie dojedzie na wystawę. Konkurencja była do obejścia, tytuły do zdobycia, CAC'e słowackie do zdobycia... I ja to wszystko oddałam walkowerem konkurencji...:placz::diabloti:

Pzdr.[/quote]

Dobrze, że jesteś cała i zdrowa....

[quote name='gosiaja']dobrze że udało się wrócić w miarę spokojnie
a wystawę na pewno sobie odbijesz
a auta mają już to do siebie że się psują taki ich żywot także nie ma co się denerwować szkoda na to czasu[/quote]

Tak [B]gosiaja[/B] masz rację.

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']dobrze że udało się wrócić w miarę spokojnie
a wystawę na pewno sobie odbijesz
a auta mają już to do siebie że się psują taki ich żywot także nie ma co się denerwować szkoda na to czasu[/quote]
Masz rację, ale to miała byc ostatnia wystawa w tym sezonie... Bo Światowej nie liczę...

[quote name='Unbelievable']złośliwośc rzeczy martwych ;)
mi parę dni temu cały komputer przestal działać, przez jedną głupią klawiaturę- a dowiedzialam się głupim przypadkiem:cool1:[/quote]
O, masz! Ale już jest OK?

[quote name='Maks i Spark']Dobrze, że jesteś cała i zdrowa....
Tak [B]gosiaja[/B] masz rację.
A.[/quote]
Zagrożenia zycia i/lub zdrowia nie było. Hubert kontrolował sytuację...

[quote name='agaciaaa']Mieliście pecha... bywa. Ale wierzę, że odbijecie to sobie przy najbliższej okazji ;)[/quote]
Ta najbliższa okazja to juz chyba w przyszłymroku. A i to też nie wiadomo na 100 %...:shake:

[quote name='Bewarka']Ojoj, pospieszyłam się. Ale następnym razem wszystko będzie ok. ;)[/quote]
Tez mam taką nadzieję.

[quote name='Iza.']Oj szkoda, ze tak wyszło, ale dobrze ze udało się jakoś dojechać do domu.
Odbijecie sobie następnym razem, wtedy to juz na pewno wszystko będzie Asiaczków :diabloti:[/quote]
Obyś była dobrym prorokiem...

[quote name='Daja_']oddałam głosik,a jeśli chodzi o wystawę,to oczywiście szkoda,ale wy i tak dacie rade !
będziecie w Zabrzu ?:cool3:[/quote]
Niestety, w obecnej domowej sytuacji, musiałam zrezygnowac z Zabrza...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...