Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Daja_']Kurczę szkoda!
Mam nadzieje że wszystko się ułoży..;)[/quote]
Tak, na pewno się ułozy...

[quote name='Elitesse']wywalilam z subskrybcji temat o Presov bo za kazdym razem jak tam wchodzilam i czytalam o polskich sukcesach robilo mi sie przykro :placz:[/quote]
Wiesz, ja przezywam ten niudany wyjazd podwójnie, bo to moja pierwsza w zyciu wystawa, na która nie udało mi się dojechać...

[quote name='Vectra']a się konkurencja cieszy ;) :diabloti:
ale niech im tam raz się udało :D[/quote]
Był 1 piesek, nie wiem, czy w młodziezy czy już w dorosłej klasie. Znajomi mówili, że takiś jakiś przerośnięty, bez wyrazu... A niech ma!:cool3:

[quote name='deer_1987']Dobrze sie udalo wrocic..[/quote]
A wiesz, że byłam pewna, że uda się spokojnie i bezpiecznie wrócić. Miałam jakies takie wewnętrzne przekonanie. Nie wiem, skąd się u mnie ono wzięło, ale tak było.:lol:

A zapomniałam napisac, że w drodze powrotnej, dzięki Agasi, porobiłam sporo pięknych fotek Kice, czyli KALIMERA Asiaczek FCI. Powinnam w tym tygodniu je wstawić. A może nawet dzisiaj, póki świeże?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cd. fotek z Wilna.
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - CAJC, Naj.Junior, BIS JUNIOR 1!!!
[url]http://img297.imageshack.us/i/resizeofvilniuscac063.jpg[/url]
[/quote]
Ależ Maśka piękna coraz bardziej mi się podoba:loveu::loveu::loveu:, a Dojo jest PRZEEEEPIĘKNY!:loveu::loveu:, ta głowa, pierś, ogon , kolor miodzio:loveu::loveu:
Współczuję wypadku ze skrzynią biegów, dobrze ,że spokojnie wróciliście i nikomu nic się nie stało. Przesyłam, dużoooooo pozytywnej energii Meżowi i Tobie Asiu!
Pisałaś ,że Presov ostanią wystawą w sezonie, to nie jedziesz do Bratysławy??:-o:roll:

Link to comment
Share on other sites

oj ale szkoda z ta wystawa...:-(
ja mialam kiedys sytuacje odwrotna- autko padlo jak wracalismy i do domu sie dostac nie moglismy...
mroz na dworzu, silnika sie nie dalo wlaczyc, zeby cos grzalo- i tak cala noc przestalismy w polu probujac sie grzac psami - jedzenia i picia juz nie bylo- oj chyba nigdy tak nie zmarzlam...

Link to comment
Share on other sites

[quote] a Dojo jest PRZEEEEPIĘKNY!:loveu::loveu:, ta głowa, pierś, ogon , kolor miodzio:loveu::loveu: [/quote]

Dziekuje Mudik :multi:

Ohje Asia, didn't understood all that was written, but what a mess that the car broke down and you couldn't go to the show :-(

Tonight I dreamt of little Zelka :loveu:

At the moment I'm thinking about breeding with my girl Peony next year. But I'm so unsure if I really like to become a breeder :question:.....aaaaahhh I don't know.

Kat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Ależ Maśka piękna coraz bardziej mi się podoba:loveu::loveu::loveu:, a Dojo jest PRZEEEEPIĘKNY!:loveu::loveu:, ta głowa, pierś, ogon , kolor miodzio:loveu::loveu:
Współczuję wypadku ze skrzynią biegów, dobrze ,że spokojnie wróciliście i nikomu nic się nie stało. Przesyłam, dużoooooo pozytywnej energii Meżowi i Tobie Asiu!
Pisałaś ,że Presov ostanią wystawą w sezonie, to nie jedziesz do Bratysławy??:-o:roll:[/quote]
Niezbyt ściśle się wyraziłam.
Presov miał byc ostatnia wystawą, na której byłam w stanie ugrać CAC'e , tytuły... A do Bratysławy chyba jednak dojadę.:cool3:

[quote name='pati1033']oj ale szkoda z ta wystawa...:-(
ja mialam kiedys sytuacje odwrotna- autko padlo jak wracalismy i do domu sie dostac nie moglismy...
mroz na dworzu, silnika sie nie dalo wlaczyc, zeby cos grzalo- i tak cala noc przestalismy w polu probujac sie grzac psami - jedzenia i picia juz nie bylo- oj chyba nigdy tak nie zmarzlam...[/quote]
No to myśmy byli w zdecydowanie lepszej sytuacji. Ciepło było i w samochodzie i na zewnątrz. A poza tym - ta przygoda spotkała nas w kraju.:lol:

[quote name='Dojo']Dziekuje Mudik :multi:
Ohje Asia, didn't understood all that was written, but what a mess that the car broke down and you couldn't go to the show :-(
Tonight I dreamt of little Zelka :loveu:
At the moment I'm thinking about breeding with my girl Peony next year. But I'm so unsure if I really like to become a breeder :question:.....aaaaahhh I don't know.
Kat[/quote]

Yes, in Presov we were absent...
Katrin, but the puppies are wonderfull!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było,ale zaległości już odrobione:lol:.
Miło oglądało się fotki z Wilna,a i moja Demi się na kilku załapała:multi:.
Ja na pewno będę wspominała tą wystawę jako w 200% udaną.
Przykro mi z powodu awarii i braku możliwości dotarcia na wystawę.
Ja też to kiedyś przerabiałam i wiem jakie emocje targają nami w takich sytuacjach.
Następnym razem sobie odbijesz-tego jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Katrin, but the puppies are wonderfull!

Pzdr.[/quote]

I know ;) but my boyfriend isn't so happy when I say that I'm going to breed :shake: and I'm so scared that I won't find the right owners for the puppies.....

I will make that decision at the end of this year.

Kat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć Joanno :)
ważne, że słońce świeci, a Presov będzie za rok ;):p
A.[/quote]
Niby tak, ale wiesz, że to nie będzie to samo...
Ale mówi się trudno...

[quote name='shirkan']Dawno mnie tu nie było,ale zaległości już odrobione:lol:.
Miło oglądało się fotki z Wilna,a i moja Demi się na kilku załapała:multi:.
Ja na pewno będę wspominała tą wystawę jako w 200% udaną.
Przykro mi z powodu awarii i braku możliwości dotarcia na wystawę.
Ja też to kiedyś przerabiałam i wiem jakie emocje targają nami w takich sytuacjach.
Następnym razem sobie odbijesz-tego jestem pewna.[/quote]
Haha, może nawet razem uda nam się pojechać?:evil_lol:

[quote name='Dojo']I know ;) but my boyfriend isn't so happy when I say that I'm going to breed :shake: and I'm so scared that I won't find the right owners for the puppies.....
I will make that decision at the end of this year.
Kat[/quote]
I see... May you will go to my flat to see the puppies from Jelly?

[quote name='Mudik']Asiu coś dla Ciebie:cool3:
[/quote]
O, widać, że zabrałaś się za fotki x Klubowej!
Dzięki za pamięć!!!

[quote name='betel']Tak to bywa z samochodami, szczególnie jak się z nich intensywnie korzysta, a tak pewnie jest u Was;). Najważniejsze ,że Wy i Wasza gromadka jesteście cali i zdrowi. Buziaki:lol:[/quote]
[B]betelku[/B] Kochany, dzięki Kierowcy nie było zagrożenia życia/zdrowia. Nawet taka myśl nam przez głowy nie przeszła...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
I see... May you will go to my flat to see the puppies from Jelly?
Pzdr.[/quote]


I really would like to come and look at the puppies :p But I think it would be more important for my boyfriend to look at the puppies to help him to make the decision for our own breeding :evil_lol:

We will see how and when we are going to meet....first of all Jelly has to be pregnant....without pregnancy there's no puppie watching :lol:

Kat

P.S. Really nice photos from klubowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dojo']I really would like to come and look at the puppies :p But I think it would be more important for my boyfriend to look at the puppies to help him to make the decision for our own bredding :evil_lol:

We will see how and when we are going to meet....first of all Jelly has to be pregnant....without pregnancy there's no puppie watching :lol:
Kat
P.S. Really nice photos from klubowa[/quote]
In my opinion Jelly is pregnant!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...