Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aleksandra Gach + 1 Klub For Fun Fatma z Celestynowskiego Uroczyska beagle 9 m.
Możecie troche zmienić:
Ola Gach(polna) moze +1 ;)
Klub For Fun
Fanta(oficjalnie Fatma z Celestynowskiego uroczyska)
beagle
ur. 01.04.2005r
debiutant
miałam ją zmierzyć w kłębie, ale ściągneła ze stołu centymetr i pogryzła :lol: co za łobuz

Link to comment
Share on other sites

Łoooo, Zuzia się pojawiła :D Nie było Cię tu całe wieki, ale jak tylko pojawiły się wzmianki, że impra się szykuje - hop i jest 8)
Ja już naprawdę nie widze możliwości pomieszczenia wszystkich w Ciechocinku :lol: Ale będzie zabawa, żeby tylko wszystko się udało załatwić :-?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakim cudem udało sie w tak krotkim czasie uzyskac tyle osob, ale jestem od wrazeniem :D :D :D
Czekam wiec na dalsze info co i jak i jakie koszty oczywiscie :)
Aha i musze wyslac ten udoskonaly e-mail, bo wczoraj mi net siadl ;)
To bedzie dopeiro nowy rok! 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Łoooo, Zuzia się pojawiła :D Nie było Cię tu całe wieki, ale jak tylko pojawiły się wzmianki, że impra się szykuje - hop i jest 8)
Ja już naprawdę nie widze możliwości pomieszczenia wszystkich w Ciechocinku :lol: Ale będzie zabawa, żeby tylko wszystko się udało załatwić :-?[/quote]

No trzymajcie kciuki!!!! W niedzielę jadę z moją koleżanką Ania od DAgo, którą zapewne niektórzy pamietają z zawodów we Włocławku o tabliczke czekolady, gdy pomagała nam w drużynowych batonikowaych biegach mierzyc czasy stoperkiem:) Ania ma takie informacje:
Ośrodek jest super!!!!
Jeździła tam na koniki przez kilka lat.
Jest położony daleko od Ciechocinka tak, że miasta napewno nie widac:)
Ale niestety ujeżdżalnia będzie ogrzewania tylko naszymi i psimi serduchami:)
Ale może coś wymyślimy. jak będzie bardzo zimno, to jakieś farelki się załatwi:)
No to narazie! Zgłoszenia i uzupełnienia poprawię dopiero po południu, wiec cierpliwości.
:)
Pozdrawiam!
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']i noclegi jak planujecie?[/quote]

Ja tam byłam, co prawda nie nocowałam, ale kołacze mi się tak: kilka końskich boksów i ujeżdżalnię łączy długi korytarz - z niego są wejścia do pokoi gościnnych. Sporych zresztą. I schody są z korytarza, prowadzące zdaje się do pokoi na piętrze.
Oprócz tego jest drugi pawilon z pokojami (mniejszą ilością). I jak kumpelę odwoziłam na koński turnus, to część ludzi nocowała też w pokojach gościnnych sąsiadów. Więc chyba się zmieścimy :lol:

A tak swoją drogą, to ja zawody w Sylwestra sobie wyobrażam, ale na tych w nowy Rok to butla szampana należy się każdemu, komu się wogóle uda do mety dotrzeć :D

Planujemy jakieś przebiegi w strojach wieczorowych? :wink: I psom trzeba jakieś kubraczki z cekinami uszyć 8)

Link to comment
Share on other sites

ale fajna impreza się szykuje

a ja mam pytania dwa:
1. czy można pojechać jako publiczność i nie mieć zgłoszonego psa
2. czy wybiera się ktoś z Wrocławia i miałby miejsce dla skromnej osoby i dwóch niezbyt wielkich psów rasy średni sznaucer oraz whippet (to drugie chude i zmieści się wszędzie ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...