Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Małgoś']
To ja się wypowiadam - mnie nie przeszkadza. Moje stwory i tak każdą babę dla przeszkódek porzucą. Jak tylko nie będą musiały z cieknącą suką być w jednym pokoju, to nie ma sprawy.[/quote]

Dokładnie tak :)
Ja się zgłosiłam, ale pewna jestem na 99% ;) Zawsze ten jeden procent pozostaje, bo rodzice są baaardzo zmienni :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sluchajcie, czytam, czytam, i ceny nie moge sie doczytac! :o :lol:
Pojechalabym chetnie...nieletni moga? :P

To do jutra pomysle.. :]
Ale: 1. Afra nie lubi pawi :P 2. boje sie, ze bedzie miala cieczke...
A jak zglosze, i w ostatniej chwili sie okaze, ze cieczke ma, to co wtedy?

[size=1]a ja mam urodziny wtedy :evilbat: i nie wiem jak moi znajomi i rodzina na to ze wole "z psami niz z nimi" - tak mi zawsze wypominaja :P [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Ojej,a dlaczego zgłoszenia sa tylko do 11 listopada? :cry: Zanim my się namyślimy...,dowiemy czy mamy transport... :roll: Przecież do Sylwestra kupa czasu... :oops:[/quote]

[quote name='Wojenka'][b]A co z cenami?[/b][/quote]

Wojenka, to będą zawody w hali. Za halę trzeba będzie coś zapłacić, a ile - dowie się belgunia jak tam pojedzie w ten weekend, przecież o tym pisała. Ale nawet to nie wyjaśni, jakie będą koszty uczestnictwa dopóki nie będzie wiadomo, ile osób się zgłosi, bo koszt wynajęcia hali to jeden z kosztów, którym podzielą się zawodnicy. :roll:

Dodatkowo, jeśli chcesz znaleźć nocleg na Sylwestra, to trzeba rezerwować z góry, bo to jednak jest dosyć popularny czas na pobyty w hotelach itp. Wydaje mi się, że zbliża się ostatni na to gwizdek. Co oczywiście niekoniecznie znaczy, że nie będzie żadnej możliwości zgłosić się później - choć pewnie będziesz sobie musiała załatwić nocleg na własną rękę.

Link to comment
Share on other sites

Hmm,a jeśli wstępnie się zgłoszę...?Szanse na moj przyjazd są 50/50.
Muszę uporać się z:
1.Załatwieniem dojazdu-czy ktoś mógłby nas ewentualnie zabrać z Warszawy?1 albo 2 osoby + 1 albo 2 psy.
2.Zrobieniem listy wydatków :cry: ,czyli czy mnie na to stać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Hmm,a jeśli wstępnie się zgłoszę...?Szanse na moj przyjazd są 50/50.
Muszę uporać się z:
1.Załatwieniem dojazdu-czy ktoś mógłby nas ewentualnie zabrać z Warszawy?1 albo 2 osoby + 1 albo 2 psy.
2.Zrobieniem listy wydatków :cry: ,czyli czy mnie na to stać... :roll:[/quote]
Ludziska, spokojnie:) Dowiem się wszystkiego, ale muszę wiedzieć ile będzie około ludzi żeby policzyć ile na głowe przypada za halę itp wydatki, rozumiemy?
:)
A dowiem się dopiero w niedzielę!!!
Cierpliwości:)
Dlatego napiszę może w podpisie "wstępne zgloszenia", żeby wszyscy nie denerwowali się tak mocno:)
OK:) JASNE?:)
Pozdrawiam
Hmm ja też nie mogę się doczekać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][color=indigo]JEDZIEMY!![/color] [/quote]
Hurra!
[quote name='blaira']kurcze ale gdzie my sie wszyscy pomiescimy :) :wink:[/quote]
Sporo pokoi, duża ujeżdżalnia, kilka stajni... Jakoś to będzie. Najwyżej będziemy się bardzo blisko integrować :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie chcialam troche Belguni ulatwic sprawe i tak wstpenie wpisalam osoby ktore sie zglosily tu na forum ze jada...za pomylki liczbo psow czy osob towarzyszacych przepraszam ale to i tak sie zmieni. Osob niektorych nie wpisalam bo nie oglosily sie czy jada czy nie wiec lepiej dopisac.
[size=6]
[color=red]WSTEPNE ZGLOSZENIA[/color][/size]
lista osob chetnych:
Belgunia Ty oczywiscie bedziesz wiec Cie nie wpisuje bo to Ty sie zajmujesz wszystkim.
1) Flaire + 1pies
2)Mokka +2 psy
3)Patiszon+2 psy
4)Parsonrk+ l.mn. psow :lol:
5)Polna+1 pies
6)Dorotak+ nie wiem ile noznych wpisac :lol:
7)Viz+ os.tow.+1 pies
8)Wind + TZ + 1 pies
9) TuathaDea+TZ(?)+2 psy
10)Małgoś (hmmm jeju u nawet nie wiem kogo wpisywac napewno TZ , dziecko(?) i ktore psy :lol: ale domyslam sie ze beda 2 psy ;)
11)Ajrisz+1pies
12)Davie+l.mn psow
13)Magda i Saga+1 pies
14)Sajo+l.mn psow
15)Niuka+3 psy
16)Anulka+1 pies
17)Wojenka+os.tow+2 psy
18)Blaira+TZ (?)+2 psy

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też robie listę:)
oK, dzięki:)
niech każdy popatrzy czy jest na niej, ok?
I tak bedziemy musieli uzupełnić ostro te zgloszenia o nastepujące dane w takiej kolejności:
1. Imię i nazwisko przewodnika + ilośc osób towarzyszących ew. czy są dzieci
2. Klub
3. telefon kontaktowy
4. Imię psa
5. Rasa
6. Wiek psa - dla szczeniaków podac prosze dokładnie ile mają miesięcy
7. Wzrost psa w kłębie
8. Zaawansowanie

Planowane konkurencje będą podane później.

Może jak macie chcwilkę czasu, proszę podajcie mi te dokładniejsze dane
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote]No przecie napisałam, ze nie będzie przeciwwskazań
Weźmiesz ręcznik i sunia będzie startowała na końcu z ręcznika.
Co za problem?
Dorota[/quote]

Dzieki Ci dobra Kobieto!!!

I dzieki tym, ktorzy zgadzaja sie na obecnosc suk z cieczka! Kurcze, bo ja chce bardzo jechac, od wczoraj nie spie, wlasnie przez to cholerstwo, ktore wypada akurat na grudzien! :-? No, ale jak mozna, to bedziemy!

Belgunia, wyslalam nasze zgloszenia, mam nadzieje, ze to doszlo.
Z Lodzi na razie jada trzy < i chyba jedna towarzyszaca > osoby, plus trzy psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ajrisz, zmieszcze sie w samochodzie (jedzie ktos autkiem z for fun)
w ogóle kto jedzie z Łodzi ?[/quote]

Nie wiem, u Piotrka raczej niet, bo on zabiera osoby towarzyszace.
Holka nie jedzie, chyba ze Tysonowa zabiora rodzice, ale to musisz z nia rozmawiac. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Prosze spojrzeć i ew. podesłac do mnie uzupełnione dane OK:)?

[b][color=blue][url]http://www.agility-psi-sport.strefa.pltesty.strefa.pl/sylwester.htm[/url][/color]
[size=6][/size][/b][/quote]
Nie wiem do jakiej klasy zapisac Rike...niby cwiczymy troche jednak niektore elementy ma bardzo slabo opanowane(slalom czy tez kolo)ale z drugiej strony ehhh sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...