Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bosssie, ale kusicie... bal w operze wiedeńskiej chyba będzie musiał poczekać... a będą jacyś wolni panowie którzy już wyszli z okresu pieluch a nie muszą jeszcze wkładać szczęki na noc do szklanki będą? :bigcool: bo z samymi szczęsliwymi parami pod bokiem to się pochlastam :icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']SaJo a jak Ty sie tam wybierasz???
ja bym pojechala z Mafia ale ona wtedy moze byc w cieczce a to chyba nie bardzo co???[/quote]

Coś mi się wydaje, ze to nie będzie stanowiło żadnej przeszkody, wszak to nie sĄ oficjalne zawody:)
Czy ktoś będzie miał coś przeciwko?
Zapachów innych, nowych dla piesków będzie też bardzo dużo, więc spoko!
:)
A Pierdniczki i wszelkie słodkości BARDZO MILE WIDZIANE:)!
Bardzo mile widziana byłaby ta czosnkowa rewelacja z Lasek:)
MNIAM:)

Link to comment
Share on other sites

W takim raize ja moge upiec ciasto :lol:
Zaczelo mi wychodzic gospodarowanie w kuchni :lol:
A więc jakie najbardziej lubicie? ;)

Jak dobrze pojdzie to tez pojawie sie z qmpelą, ale nigdy nic nie wiadomo ;)
Pzez Was juz sie sylwestra doczekac nie moge :P :D

Jeśli chodzi o nas to cieczka nam przeszkadzać nie bedzie ;) Chociaz Teddy to dorosly mezczyzna to najczesciej ma klapki na oczach i jest zainteresowany wylacznie mna i pileczka :lol:
Chyba, ze owa sunia jest w jego typie :P Nie no, nie powinno byc problemow ;) Przez 3 lata nie uciekl mi ani razu za sunia, nawet chodzilam na spacerki z suczka z cieczka, a nic sie nie dzialo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']SaJo a jak Ty sie tam wybierasz???
ja bym pojechala z Mafia ale ona wtedy moze byc w cieczce a to chyba nie bardzo co???[/quote]

Dawaj ją :evil: Mój Leon chętnie się z nią zabawi, bo choć kastrat, to rasistą nie jest i nie ma uprzedzeń :wink:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie obawiam się, że jedna blacha nie wystarczy... ;)
Chociazby jakby kazdy cos przyniosl to byloby duzo zarcia :D
Np. jedni jakies chipsy czy tam ciastka, inni ciasto :)
Od razu mozna sie najesc po konkurencji :D

Pees. A ja znowu o jedzeniu :lol: Niedługo dieta pojdzie w kat :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][quote name='orsini']SaJo a jak Ty sie tam wybierasz???
ja bym pojechala z Mafia ale ona wtedy moze byc w cieczce a to chyba nie bardzo co???[/quote]

Dawaj ją :evil: Mój Leon chętnie się z nią zabawi, bo choć kastrat, to rasistą nie jest i nie ma uprzedzeń :wink:[/quote]
hahahahhahaa
ale tak serio: to z cieczka nie mozna prawda?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w kwestii obecności suczek z cieczką to powinni się wypowiedzieć właściciele samców. Zawody zawodami, ale my tam będziemy gdzieś kwaterować. Jedna apetyczna sunia w domu pełnym psów może spowodować spore zamieszanie. Ja mojemu bykowi wyperswaduję, ale nie wiem, co na to inni. W czasach świetności ( :wink: ) Leona raczej zrezygnowałabym z wyjazdu niz narażała go na takie przeżycia. To był pies na baby :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Myślę, że w kwestii obecności suczek z cieczką to powinni się wypowiedzieć właściciele samców. Zawody zawodami, ale my tam będziemy gdzieś kwaterować. Jedna apetyczna sunia w domu pełnym psów może spowodować spore zamieszanie. [/quote]

No więc wypowiedzcie się właściciele samców:)
Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, tym bardziej, że mam kenelek. a poza tym są różne spraye, które zniwelują zapachy cieczki.
W stajni i ujeżdżalni tak pchnie końmi, ze chyba psy niełatwo wyczują cieczkę. A w pokoju to już inna sprawa.
Poczekajcie aż się dowiemy czy jest ta ujeżdżalnia na tyle ciepła, aby można było spędzić tam noc wraz z psami, to chyba wtedy już nię bedzie żadnych problemów. Śpiący "inaczej" - czytaj z psami, oraz suczki z cieczką mogłyby zająć te właśnie miejsca o ile się zgodzą. Ja wybieram jeśli będę mogła - ujeżdżalnię i materac:) To żaden problem, myślę.
Co na to inni?
:)
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Myślę, że w kwestii obecności suczek z cieczką to powinni się wypowiedzieć właściciele samców. Zawody zawodami, ale my tam będziemy gdzieś kwaterować. Jedna apetyczna sunia w domu pełnym psów może spowodować spore zamieszanie. [/quote]
To ja się wypowiadam - mnie nie przeszkadza. Moje stwory i tak każdą babę dla przeszkódek porzucą. Jak tylko nie będą musiały z cieknącą suką być w jednym pokoju, to nie ma sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...