Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

[quote name='PATIszon']
Jasne!
Czekamy z niecierpliwosciom!!!
Jak chcesz to moge tam podjechac z Toba ktoregos dnia...?
[b]Malgos![/b] jak super, ze bedziecie !!! :angel:[/quote]

OK, fajnie! To może jak będziecie u mnie w któryś dzień w weekend, to potem pojedziemy i zobaczymy tę ujeżdzalnie, co?
Już się cieszę:)
Mamy tyle do pobiegania...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Robull']Dorcia, pomysł jest SUPER!!! :P Szkoda, że nie było takiej imprezy rok temu :cry: :cry: :cry:
Jeszcze nie wiem, czy przyjedziemy, bo ze znajomymi z klubu mamy bawić się w tę noc w leśniczówce z dala od Warszawy i tech popieprzonych świrów, co strzelają bez opamietania ze wszystkiego. Poza tym w pierwszych dniach stycznia jedziemy dużą ikipą na zawody do Czech.
Dam Ci znać na dniach...[/quote]

No, ja pamietam ten ubiegły Sylwester...
:( :cry:

OK, Postarajcie się! Mam nadzieję, że znajdziemy tam spokojny azyl dla naszych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']
[b]Malgos![/b] jak super, ze bedziecie !!! :angel:[/quote]

No! ja też się cieszę :D Moje kundle w łóżkach nie sypiają, więc z tym też nie mam problemu. A Tośka podrzucam rodzicom na wieś, bo on nawet przy strzałach z daleka umiera ze strachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']

Jasne.
A czy wy cwiczycie w sobote?
Bo jesli tak to moze wtedy bym wpadla, co?[/quote]
Mam zamiar w piątek, sobotę i niedzielę poćwiczyć więc wpadajcie kiedy tylko możecie. Od 11 w górę. :)
Zresztą każdego, kto jest chętny z nami "pomęczyć" się trochę, to też zapraszam:)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']OK, fajnie! To może jak będziecie u mnie w któryś dzień w weekend, to potem pojedziemy i zobaczymy tę ujeżdzalnie, co?[/quote]

Zobaczcie :D Ja nie ukrywam, że zakaz spania psów w łóżkach trochę mnie ogranicza (właśnie odsprzedałam psie legowisko bo od roku nie było używane :roll: ). Ale jeśli ujeżdżalnia jest duża i jest szansa że będzie w niej panowała plusowa temperatura, to może będzie tam można postawić namiociki? Ewentualnie spać w pokoju na podłodze? Pomyślcie o tych "twardzielach" którzy śpią tylko przytuleni do pańci lub pańcia (dowolnego zresztą :evilbat: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']OK, Postarajcie się![/quote]Staramy się... juz gadaliśmy o tym, ale muszę jeszcze w weekend przedyskutować ze znajomymi tę leśniczówkę... Szczerze mówiąc, to wyniósłbym się w tej Warszawy na cały grudzień i pół stycznia :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Ja nie ukrywam, że zakaz spania psów w łóżkach trochę mnie ogranicza (właśnie odsprzedałam psie legowisko bo od roku nie było używane :roll: ). [/quote]dorotak, w najgorszym razie wedle preferencji w stajni lub w jakimś pensjonaciku i nie ma sprawy. :wink: I tak pewnie dużo nie pośpicie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']
Ale jeśli ujeżdżalnia jest duża i jest szansa że będzie w niej panowała plusowa temperatura, to może będzie tam można postawić namiociki? Ewentualnie spać w pokoju na podłodze? Pomyślcie o tych "twardzielach" którzy śpią tylko przytuleni do pańci lub pańcia (dowolnego zresztą :evilbat: )[/quote]
Sprawdzimy jak z ogrzewaniem hali! OK!
Są takie przytulanki, oj są:) I mnie ten namiocik, lub nawwet materac tylko w ujeżdżalni nawet się podoba, a niech tam, raz jeden taki Sylwester bedzie, to znaczy raz tylko będzie pierwszy, bo jak sama Pati już się wyraziła, to ma być "nowa świecka tradycja"
:)
Nie pośpimy długo, bo zawody będą dwudniowe!!!
HA:)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'][quote name='Wind']Dla bezpieczenstwa, psow oczywiscie, przed kazdym przebiegiem obowiazywal bedzie dmuch w sylwestrowego balona. Jak zawodnik bedzie w stanie dmuchnac to biegnie :lol:[/quote]
Ja ze śmiechu nie będę mogła dmuchać:)[/quote]

Sie nie martw!
Dmuchne za Ciebie! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='belgunia'][quote name='Wind']Dla bezpieczenstwa, psow oczywiscie, przed kazdym przebiegiem obowiazywal bedzie dmuch w sylwestrowego balona. Jak zawodnik bedzie w stanie dmuchnac to biegnie :lol:[/quote]
Ja ze śmiechu nie będę mogła dmuchać:)[/quote]

Sie nie martw!
Dmuchne za Ciebie! :drinking:[/quote]
Oj Pati, mogę na Ciebie zawsze liczyć... To uratuje mnie od niechybnej klęski zapewne:)
A przy okazji dziękuję Ci za ściganie mojego psa po torze w Poznaniu:) Dobrze Ci szło:) A niech to licho:) ten mój pies... :scared:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...