Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox']My jedziemy pewie, skoro to i tak niedaleko z Krakowa. 8) Ale czy coś to da, to się na miejscu okaże.Sędziego nie znam, i wolałabym z takiego kraju gdzie hodowli Tollerów jest więcej, ale to pewnie takie moje wybrzydzanie... marzy mi się jednak Szwed, Holender, Belg, ktoś z Finlandii.. Ci się znają z pewnością.[/quote]
Beyersdorf to bardzo kompetentny sedzia...chyba. bo tak slyszalam, niestety tez jeszcze nas nie ocenial.
To jest przewodniczacy klubu spaniela w niemczech :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Jak to 3.500 tys? To co, przez 3 dni jeszcze sie nie wyrabiaja? Chyba racja w tym, ze sie wszyscy bedą wczesniej zgłaszac i wpłacac i bedzie tylko radosc dla o/katowice.

Savannah, kto jeszcze ogłosił limit? Jakos nie mam czasu sie na razie głebiac w strony zwiazkowe..[/quote]

Wystawa chciiaż rozciągnięta do 3 dni jest strasznie tłoczna.
Spodek nie jest największym obiektem, ci co jeżdżą wiedzą jak to wygląda, jak zaczną chodzić zwiedzający, włażą nam na psy i plecy. Z roku na rok zgłasza się tam więcej psów, z tą pewnie ten limit. Poniekąd może i racja?

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że setery już mają sędziego :( - T.Chwalny. Już trzeci rok Polak :-? Wcześniej mieliśmy "specjalistę" z Austrii.. Wyżły kontynetalne trzeci raz z rzędu mają sędziego z zagrnicy(2004 z Włoch, 2005 I.Nagy z Węgier, 2006 Beyersdorf).
Pewnie zapowiada sie powtórka z 2005 - Brabletz, Chwalny, Witkowska, Brabletz, Chwalny, Witkowska ... :roll:
Przynajmniej łatwiej podjąć decyzję i zaoszczędzić trochę na wystawy zagraniczne :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja będę na katowickiej wystawie już trzeci rok z rzędu (w Katowicach była moja pierwsza wystawa w życiu, więc mam do nich sentyment :wink: ).
W końcu poznam jakiś Dogomaniaków :laola: .
A ma ktoś jakieś informacje na temat MP?

P.S.
Ja będę w niedziele, bo wtedy są owczarki 8) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']dlaczego marznac??? pod koniec marca moze byc juz calkiem cieplo[/quote]

Domyślam się, że sh_maniakowi chodzi o to, że Husky będą pewnie znów wystawiane na płycie lodowiska :wink:
Większość wystawców krzyczy, że im zimno, chociaż....
Mi jest tam zawsze w sam raz :lol:
Jedyna halówka, na której nie leci mi pot z czoła :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='Musiałek']dlaczego marznac??? pod koniec marca moze byc juz calkiem cieplo[/quote]

Domyślam się, że sh_maniakowi chodzi o to, że Husky będą pewnie znów wystawiane na płycie lodowiska :wink:
Większość wystawców krzyczy, że im zimno, chociaż....
Mi jest tam zawsze w sam raz :lol:
Jedyna halówka, na której nie leci mi pot z czoła :wink:[/quote]

ja jako ród afrykański :lol: :lol: ... wole jednak w pomieszczeniach temperaturę dodatnia ( właszcza na tyle godzin) 8) .... po Katowicach zawsze chora jestem :( i wystawiac psów nie umiem, ringówka sie tego spola lodu czytaj łapy nijak nie trzyma :wink: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...