Jump to content
Dogomania

Tomek67

Members
 • Posts

  1942
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  8332069
 • Website URL
  http://www.bolonczyk-ollestella.pl/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tomek67's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Trochę się tu pozmieniało))) Pozdrawiam serdecznie!!!))))

 2. Tomek67

  Prośba

  Aga! A dzwoniłaś pod numer 609 383 304? To zarejestrowana hodowla, są szczeniaczki po championach do odbioru, jeszcze dwie suczki i piesek.
 3. Gosia - witam po przerwie dużej jak szpara Moniki Olejnik (między jedynkami - kiedyś:diabloti:);). Na Ciebie jak zwykle można liczyć. Dzięki za buziaki (od Lukra?:cool3:). No to masz buziaki od... mojej babci!:diabloti::lol::eviltong:;) Na stronce hodowli pojawiły się dzisiaj nowe zdjęcia i informacje. Zapraszam zmęczyć oko:diabloti:;)
 4. Ano wywiało:shake: Anka, będzie okazja, bo są nowe sceniorki:lol: 4 facetów i 1 dama - rodzeństwo pojawiło się w czwartek;) Pozdrawiam wszystkich starych wątkowiczów:eviltong:
 5. Część zdjęć maluszków można już oglądać na stronce podanej w moim profilu. Szczeniaczki są coraz fajniejsze, aż żal, że będą musiały pójść w świat....
 6. [quote name='AnkaW'][B]Tomek[/B] super :loveu::loveu: mam nadzieję że nie zapomnisz o zdjęciach:razz: Za 2-3 tygodnie jak już będą takie fajniusię nie omieszkam odwiedzić Babci :cool3:[/quote] Zaprosimy, zaprosimy:lol: Zdjęcia, właśnie:razz:
 7. [quote name='AnkaW']GRATULACJE dla Tomka :multi: :multi: :multi: u niego już białe maluszki cyce doją :lilangel: :lilangel: :lilangel:[/quote] Dziękujemy Aniu!!! Fakt - wczoraj przyszły na świat trzy bolońskie maluszki:loveu: - piesek i dwie suczki:multi: . Duśka dzielnie poradziła sobie z pierwszym miotem. Maluchy bombają mleko z cyców, tylko brzuchy im się popmują (a brzuchy mają od łepków po ogonki:lol: ). Piesek jest ewidentnie najspokojnieszy - nachłepta się mleka, odsunie z godnością i śpi:lol: . Mniejsza sunia - straszna wiercidupka:lol: i piskacz:lol: . Większa - najjaśniejsza. Wszystkie są śliczne, a Izabela już wymyśliła 87 imion:lol: . PS. Specjalne podziękowania dla Kariny:calus: :Rose:
 8. [quote name='Kika']Ale ze mnie głupia baba-ja myślałam,że on ludzkie dziecko będzie miał:):)[/quote] On ludzkie, swoje - już ma:eviltong: :lol:
 9. [quote name='AnkaW']Tomek niestety chyba nie jedzie bo przymierzał się do bawienia, ale nie wiem niestety na jakim jest etapie.[/quote] Zgadza się:lol: Sceniorki mają być kole 10 lipca.
 10. Witajcie w naszej bajce;) A "u nasz" maluszki będą, polsko-węgierskie:lol: ;)
 11. Gratulki za Krosno dla Karki i Mr Bluesa:Rose:
×
×
 • Create New...