Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Musiałek']A ja chciałam o cos zapytać i napewno nie z zawiści ( nie moja grupa) ani nie z zazdrości (no może troszeczkę :)) )[/quote]
A mnie się wydaje, że to jednak nie jest wyłącznie pytanie o informację, tylko prowokujące do kolejnej sesji narzekania na układy. :-( I od razu powiem, że z tego powodu mi się niepodoba. Więc ja je potraktuję tylko jako pytanie o informację i napiszę tak:

Czy ma najlepsze psy w Polsce czy nie zależy między innymi od rasy. Np. mojej rasy obecnie nie ma w ogóle, więc w mojej rasie nie ma najlepszych psów w Polsce. Natomiast gdy miała psa mojej rasy, wiele lat temu, to był to najlepszy pies w Polsce i dzisiaj znajduje się on w rodowodach niemal wszystkich polskich hodowli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']A mnie się wydaje, że to jednak nie jest wyłącznie pytanie o informację, tylko prowokujące do kolejnej sesji narzekania na układy. :-( I od razu powiem, że z tego powodu mi się niepodoba. Więc ja je potraktuję tylko jako pytanie o informację i napiszę tak:
[/quote]

Ja napisałam - [B]TO NIE MOJA GRUPA[/B] wiec mnie to nie boli :lol: poprostu zauważyłam że albo jest ta pani bardzo lubiana albo musi miec bardzo duzo psów i wszystkie z najwyższej półki - tyle lat na topie to jest coś!!
i napisałam że też bym kiedyś chcisała byż na topie :lol: (troszeczkę z zazdrości :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']A ja chciałam o cos zapytać i napewno nie z zawiści ( nie moja grupa) ani nie z zazdrości (no może troszeczkę :)) )

ale czy Pani Supranowicz ma naprawde najlepsze psy w Polsce


Pewnie tak....;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=co+o+tym+sadzicie"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=co+o+tym+sadzicie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na temat jej psów za dużo wypowiadać się nie będę, ale uważam, że bardzo dużo daje przydomek hodowlany oraz czerwony kubraczek, i większość psów z tym przydomkiem wygrywa, nie zawsze zasłużenie.

Napiszę jednak coś na temat samej pani S. Ze względu na to, iż ostatnio dużo jeździ ze swoim Akitą Amerykańskim, kilka razy już miałam (nie)przyjemność stania obok niej w ringu na BISach, i słowa, których używa ta pani, oraz to jak traktuje innych ludzi (z góry) strasznie mnie przeraziło. Taka renoma, a przysłowiowa słoma z butów wychodzi. Naprawde zachowanie nienajlepsze.

Gdybym sama nie była świadkiem, nie pisałabym tego, ale słyszałam na własne uszy.

Link to comment
Share on other sites

Ja 2 x powiedziałam widząc tę panią na wystawie "dzieńdobry" ale.......... nie doczekałam się odpowiedzi.......... no cóż........ konkurencję się widzi to to nie jest dobry dzień............. nie?? A gdzie kultura??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...