Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='efra-husky']Savannah jest szansa, że się spotkamy w Katowicach :D

A może mi ktoś powiedzieć coś odnośnie sędziowania pana Janusza Opary? Muszę na coś szczególnego zwrócić uwagę?[/quote]
Cóż jesli chodzi o pana Opare, hmm ja nie byłam u niego nigdy, ale słyszałam że to bardzo "politic" sędzia, jak to mówia moi znajomi z Francji :-? wiec nie wiem sama co myslec o tym :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']Pan Opara to tak jak p. Król. Albo chybisz albo trafisz. Raz sie potrafi psem zachwycic i az bic mu brawo, a miesiac pozniej stwierdzic, ze tak brzydkiego psa jeszcze nie widział 8) .)Ja juz do niego z własnej woli na pewno nie pojade.[/quote]
no dokładnie to samo słyszałam o Panu Oparze, zreszta o P.Królu tez :-? a szkoda :-? albo cos sie podoba albo nie...a nie takie rzeczy że raz tak a raz nie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']limit jest faktycznie 3,5 tyś psów.jest na ulotkach na 1 stronie.
Spodek nie jest z gumy i 3,5 tyś psów to i tak dużo na ten obiekt.[/quote]

Moze wyłączą w przyszłym roku lodowisko 8) , bo do atrakcji wystawianie tam nie należy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']A dlaczego nie ma jeszcze sędziego seterów???? Czujemy się wyalienowani. 8) Tak więc nie znając obsady, nie wiem czy pojadę... ehh[/quote]

Dokładnie Asiu! ;) Ja napewno będę w piątek z Westem, o ile będzie fajny sędzia dla Seterów do może Wysłannika zabiore, ale szczerze mówiąc wątpie, że dam sobie rade zrobić westa i setera i ich wystawić - jak ktoś się znajdzie do pomocy to może wezme dwa :wink: Asiu Ty będziesz z Rubinkiem?

Link to comment
Share on other sites

w tym roku w Katowicach bylo dokladnie 3570 psow czyli niewiel wiecej powyzej "limtu" - jeden ring srednio liczac - ale przeciez organizatorzy nie przewidza jakich ras sie zglosi wiecej i na ktory dzien to przypadnie a w cuda raczej nie wieza ze im 5 tys psow nagle na wystawe przyleci zwlaszcza ze z roku na rok coraz mniej ludzi na wystawy jezdzi...i co oni beda robic kae odsylac razem ze zgloszeniem ? a jak im jednoczesnie listonosz przyniesie 100 zgloszen to beda losowanie urzadzac ktorego przyjac a ktorego nie ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w tym roku w Katowicach bylo dokladnie 3570 psow czyli niewiel wiecej powyzej "limtu" - jeden ring srednio liczac - ale przeciez organizatorzy nie przewidza jakich ras sie zglosi wiecej i na ktory dzien to przypadnie a w cuda raczej nie wieza ze im 5 tys psow nagle na wystawe przyleci zwlaszcza ze z roku na rok coraz mniej ludzi na wystawy jezdzi...i co oni beda robic kae odsylac razem ze zgloszeniem ? a jak im jednoczesnie listonosz przyniesie 100 zgloszen to beda losowanie urzadzac ktorego przyjac a ktorego nie ??[/quote]
no dokładnie :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...