Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']p.Król jest bardzo miły i bardzo dobrze sedziuje...ale sznaucery !! o innych rasach slyszalam rozne opinie niestety ale tak to czesto bywa przy sedziach rozszerzajacych sie na wiel ras :([/quote]
Elitesse, potwierdzam Twoja opinię co do p. Króla i o sędziowaniu przez niego sznaucerów. Jego ukochana rasa są (nie wiem, czy nadal są) dobermany, a potem sznaucery. A może odwrotnie. I w tych rasach ludkowie chyba nie mają mu nic do zarzucenia. W pozostałych, no cóż... Nie kazdy dobrze czuje się w innych grupach...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja, niestety, i w tym roku nie pojadę do Katowic. Powód jest prosty: basenji znowu będą prezentowane w piątek, a ja - jako prawy obywatel naszego kraju - w ten dzień ciężko pracuję. Moje kierownictwo nie za bardzo chce zwalniać mnie na wystawy psie.

Uwaga do O/Katowice: czy naprawdę tak trudno układać sędziowanie grup rotacyjnie? Oj, od kilku dobrych lat lekceważycie sobie nas wystawców "piątkowych". Nieładnie...

Drugi powód to... sędzia: p. M. Semik nie lubi moich basków, czego dała wyraźnie dowód na wystawach, a więc po co mam do niej nechać?

[b]NigdyNigdy[/b] - ja nie narzekam na lodowisko, tylko... moje baski! Rasa afrykańska nie lubi "syberyjskich" temperatur na wystawie. Kulą się wtedy, brzydko biegają i nie chcą się zaprezentować z tej lepszej strony.
Tak więc raczej nie pojadę do Katowic w 2006 r.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

JA tez trzeci raz z rzedu jade na wystawe Katowickom i tez była to moje pierwsza wystawa i też mam do niej sentyment 8) Tyle że ja bede w sobote ;) II grupa :D A w niedziele moze tez sie przejade pooglądac;) wkoncu mam nie daleko 8)

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]NigdyNigdy[/b] - ja nie narzekam na lodowisko, tylko... moje baski! Rasa afrykańska nie lubi "syberyjskich" temperatur na wystawie. Kulą się wtedy, brzydko biegają i nie chcą się zaprezentować z tej lepszej strony.[/quote]

:o
Bo ja zapomniałam, że Baskusie też na lodowisku są :-?
To trochę kiepski pomysł jednak :roll:

Link to comment
Share on other sites

Fakt, kiepski pomysł. A organizatorzy wkładają do "jednego worka" całą V grupę. I dlatego twierdzę, że to nieładnie.
W grupie, gdzie są psy polarne i rasy z Afryki, trzeba troche pomyśleć i nie dawać babasków na lodowisko, bo zakrawa to na "świadome działanie w kierunku unicestwienia rasy basenji w PL":))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka'] A ten cały Zvi Kupfeberg oceniał już kogoś??[/quote]
Mnie oceniał chyba 2-3 razy i za każdym razem dawał ładne opisy, nie czepiał się szczegółów (chyba allrounder?). Baski lubi, ale nie dam głowy, że jest to jego ulubiona rasa. Lubi ładną prezentację, zęby psiowe można samemu pokazać. No i ruch, ruch, ruch...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...