Jump to content
Dogomania

Aneta & Ajwi

Members
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Aneta & Ajwi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Człowiekiem xD
 • Location
  Słupsk
 • Interests
  PSY- szkolenie, dogfrisbee, taniec
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Cię serdecznie.

  Chciałam zaprosić Cię na 3 wątki naszych podopiecznych. Absolutnie wyjątkowych. Absolutnie wpatrzonych w człowieka. Pozbawionych absolutnie szans na dom z powodu braku funduszy :-( Proszę, zajrzyj na wątek i zostaw po sobie choć jedną "HOPkę", aby ktokolwiek zauważył.

  1. Babcia Rita z wielkimi guzami >> KLIK <<

  2. Połamany szczeniak Nikon >> KLIK <<

  3. Wychudzona, ledwo żywa Ziutka >> KLIK <<

  Dziękuję!

 2. Witam. Zapraszam Cię na jedyny, niepowtarzany i wyjątkowy - bo dla wyjątkowego psa - bazarek cegiełkowy. Podaruj Balto jeden dzień w SPA za jedyne 5 zł :)

  http://www.dogomania.pl/threads/213843

  Pozdrawiam serdecznie.

 3. Do sprzedania mam kilka książek : 1. "Mój pies jest grzeczny" wyd. Mój Pies Cena: 5zł Jak nowa. 2. "Jamniki" Marianne Wein-Gysae Cena: 7zł Prawie jak nowa. 3. "Rasy kotów" Herrscher/Theilig Cena: 18zł Prawie jak nowa. Posiada kilka otarć, jednak nie są one mocno widoczne. Do ceny każdej ksiązki proszę dodać 5zł na przesyłkę [IMG]http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png[/IMG]
 4. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek trzech porzuconych psiaków, muszkieterów: http://www.dogomania.pl/threads/200790

  Dwa z nich od kilku miesięcy w hotelu czekają na domy. Niestety odzew z ogłoszeń jest znikomy :-( Psiaki nie mają praktycznie żadnych deklaracji, na wątek już mało kto zagląda, a długi rosną :-( Cudem udało się uniknąć eksmisji z hotelu w zeszłym tygodniu, ale za dwa dni mija termin kolejnej zapłaty, a na koncie muszkieterów jest pusto...

  Bardzo proszę o pomoc dla tych dwóch psiaków - przede wszystkim finansową, bo bez niej niedługo będą musieli opuścić obecne miejsce... Będę też wdzięczna za bazarki, rozsyłanie i podnoszenie wątku, ogłoszenia. Oba psiaki szukają również tymczasów.

  Za wszelką pomoc bardzo dziekuję!

  dsc0748a.jpg

 5. [quote name='blaira']Kupię bądź pożyczę ksiązki S. Corena...bardzo mi zależy. Część z nich już długo niedostępna na rynku...plis plis.!!![/QUOTE] Jak chcesz to mam 'dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób' . Chciałam wysłać info na priva ale skrzynka jest zapchana.
 6. [quote name='motylek1007'][B]Aneta & Ajw mogłabyś dać znać czy ta ksiązka jest nadal wolna? [/B][/QUOTE] Tak, już napisałam PW ;)
 7. Do sprzedania mam kilka książek : 1. "Mój pies jest grzeczny" wyd. Mój Pies Cena: 5zł Jak nowa. 2. "Dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób' Stanley Coren Cena: 15zł Jak nowa. Zero uszkodzeń. W środku znajduje sie bardzo fajny teścik. 3. "Jamniki" Marianne Wein-Gysae Cena: 7zł Prawie jak nowa. 4. "Rasy kotów" Herrscher/Theilig Cena: 18zł Prawie jak nowa. Posiada kilka otarć, jednak nie są one mocno widoczne. Do ceny każdej ksiązki proszę dodać 5zł na przesyłkę [IMG]http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png[/IMG] Zapraszam! [IMG]http://illiweb.com/fa/i/smiles/herz.png[/IMG] * Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, mogę wysłać zdjęcia ^^ .
 8. Przypominam :) Do sprzedania mam ksiązkę Corena "Dlaczego twój pies zachowuje sie w ten sposób". Książka jest super. Niezniszczona.
 9. Mam do sprzedania książkę, pt. "Dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób" , autor Stanley Coren. Od siebie powiem, że książka jest bardzo, bardzo fajna i daje czasem do myślenia. Dodatkowo jest w niej test na osobowość, towarzyskość, dominacje itp. naszego psa. Książka jest prawie jak nowa, raz przeczytana. Nie zniszczona.
 10. Wiem o tym. Tylko mama sądzi, że obóz jest o 16 lat skoro wcześniej trzeba mieć opiekuna . ;/ Jeszcze z nią pogadam. A do kiedy można się zapisywać?
 11. Ja na obóz na 99% nie jadę. Nie chodzi o transport. Moja mama ma "problemy", bo sądzi, że mnie nie da nikomu pod opiekę, bo potem jak cos sie stanie ( ta jasne) to będą problemy. A ze mna nikt nie pojedzie.
 12. [quote name='Moniasek']Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził :D Jedni przesyłają nam maile dziękując za zmianę miejsca a inni żałują ;) Pociągi do Konina też jeżdżą. Z Północy najlepiej jechać do Poznania i z Poznania do Konina (niemal co godzinę jest połączenie). Z Konina odbieramy samochodem.[/QUOTE] Ja jechałabym sama, więc pewnie bym sie nie połapała. Zresztą mama mnie nie puści pociągiem, jak już to pks. Do konina mam 6 godzin. Do Białego jeszcze więcej xD .
 13. Eh. Miejsce się zmieniło, nie mam opiekuna- więc prawdopodobnie nie jadę ;( Nie mam połączenie autobusowego z Koninem, chyba, że ktoś jechałby z pomorza. Tak samo nie mam opiekuna. Tak więc- poszukuje transportu i opiekuna.
×
×
 • Create New...