Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Opiekuje się. One tam wszytskie tworzą jedna, wielką , zgodną rodzinkę!

Kruszynko moje nie było mnie wczoraj, ale ty wiesz, ze nie miałam dostępu do kompa.
Jednak czy mam dostęp, czy nie, moje myśli cały czas krążą wokół ciebie.
Dziękuje ci za maleńka za to co dla mnie robisz.
Kocham cię słonko!

Link to comment
Share on other sites

Dziś niedziela, pamietam cały czas o Tobie moje słonko. Nie ma takiego dnia w kalendarzu,żeby cię przy mnie nie było. Jesteś nadal moim słońcem, moim skarbem, moją miłością i moim ANIOŁECZKIEM, co mi udowadniasz za każdym razem.
Bądź nim nadal. Bardzo cie potrzebuję.
Kocham cię niezmiennie mocno!

To ty mój skarnie najsłodszy
[img]http://img521.imageshack.us/img521/4728/psoniaazs3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Słoneczko moje kochane!
Kolejna niedziela, kolejne odwiedzinki, kolejne wspomnienia. Dziś wspominaliśmy twoje psoty, uśmialiśmy się szczerze. Dziwne, bo śmiejąc sie miałam wrażenie, ze jesteś obok. Kiedy zdałam sobie sprawę, ze to złudzenie, poczułam smutek.
Ty mój Aniołeczku złociutki. Wszystkie powierzone Ci psinki przeżyły, maja się dobrze i znalazły domki. Nawet nie wiesz ile mi tym sprawiłaś radości. Ale jak to w życiu bywa jeden kłopot odchodzi ,a już na jego miejsce wchodzą następne.
Czasami mam wrażenie, ze sobie nie poradzę. Są takie momenty, że pewne rzeczy zaczynają mnie przerastać i ty wiesz co mam na myśli.
Psoniu, co ja mam teraz zrobić? Jak jej znaleźć jakieś bezpieczne lokum? Stanęła na mej drodze i nie mogę sie odwrócić, a do domu nie ma mowy, żeby ją zabrać. Pomożesz i rozwiązać ten problem? Siedzę, jest późna noc, a ja kombinuje co począć.
Wiesz, ludzie to najwredniejsze istoty na tym globie. Na szczęście nie wszyscy. Ale tą gorszą część ma ochotę walić po tych pustych łbach ile wlezie. Weźmie taki debil psa, a potem go wywala. Mam nadzieję, że w życiu kiedyś w NAGRODĘ zazna takiej samej bezdomności, głodu i upodlenia. Nigdy , nikomu źle nie życzyłam, zobacz co sie ze mną dzieje, ale tak teraz myślę, tak to czuje i tak pragnę.
Nie poznajesz mnie? Sama się nie poznaję!
Kocham cię Aniołeczku
[IMG]http://www.artris.ovh.org/pliki/znicz.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:oops:Aniu, chyba wsztscy się zmieniamy :oops:
I to wcale nie jest złe, bo przeciez tak naparawdę nikomu nie chcemy żle , jedynie te krzywdy wyrządzone zwierzętom przez człowieka wywołują w nas tak złe emocje....

Kolejna niedziela Psonieczko.Jakże ważna ,Jak te co już były, jak te co nadejdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Witaj Słoneczko moje kochane!
Kolejna niedziela, kolejne odwiedzinki, kolejne wspomnienia. Dziś wspominaliśmy twoje psoty, uśmialiśmy się szczerze. Dziwne, bo śmiejąc sie miałam wrażenie, ze jesteś obok. Kiedy zdałam sobie sprawę, ze to złudzenie, poczułam smutek.
[/quote]

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8138/amor060kg4.gif[/IMG]Niedziela się kończy, ale Psonia na pewno nie opuszcza swojej Pani. Może teraz właśnie kombinuje jak rozwiązać ten kolejny problem? Tyle razy sie udało to i tym razem musi sie udać:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Dlaczego...dlaczego to co tak pardzo pragniemy
Co jest częścią naszego serca
Musi od nas odejść.
Dlaczego..
Dlaczego tak własnie musi być
Kto nad tym wszystkim panuje?
Kto...kto nam wszystko odbiera
Kto nam odbiera:
wszystkie radosne chwile
Ten zapach
To szczekanie
Wołanie o jedzenie...
Kto???i dlaczego...
My wszystcy wiemy przecież że spotakmy się z pupilem
w Tęczowym Moście...
A jednak...a jednak ogarnia nas strach...i płacz...
Przecież to naprawde bardzo boli...gdy odejdzie...
Ból rozrywa serce...
Malutka Miłości...pamiętam....
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem tysiącem wiatrów dmiących.
Jestem diamentowym błyskiem na śniegu lśniącym.
Jestem na skoszonym zbożu światłem promiennym.
Jestem przyjemnym deszczem jesiennym.

Kiedy tyś w porannej ciszy zbudzony
Jestem ruchem - szybkim, wznoszonym,
Ptaków cichych w locie krążących
Jestem łagodnym gwiazd blaskiem nocnym.Jestem Chmurka w niebie.....i Aniołem dla ciebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus'] Nigdy , nikomu źle nie życzyłam, zobacz co sie ze mną dzieje, ale tak teraz myślę, tak to czuje i tak pragnę.
Nie poznajesz mnie? Sama się nie poznaję!
Kocham cię Aniołeczku
[IMG]http://www.artris.ovh.org/pliki/znicz.gif[/IMG][/quote]

Podpisuję się pod tym co napisałaś Szajbus...w sumie mogę o sobie powiedzieć,ża jestem łagodnego usposobienia...no niestety,ale wielokrotnie łapię się na tym,że jak czytam po raz kolejny,że jakiś bezmózg skrzywdził zwierzę....to mało tego,że zyczę mu (z pełną świadomością) wszystkiego najgorszego..to jeszcze cieszę się,że nie trafi w moje ręce...bo nie wiem na co byłoby mnie stać....naprawdę nie wiem...Bardzo nie lubię ludzi którzy krzywdzą zwierzeta...nie lubię ludzi którzy krzywdzą słabszych od siebie...coraz mniej lubie ludzi....(nie wszystkich..)
I nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia....
Przyznaję,że bezmiar krzywd mnie przytłacza..i wyobrażam sobie krainę za TM gdzie już wszystkim jest dobrze...Psońka hasaj dzielnie za TM i pozdrów resztę ferajny....A jak tam sie kiedyś przypadkowo zjawi jakiś bezmózg,to nie wątpię,że wiecie co robić....

Link to comment
Share on other sites

Oj tak , czuje praktycznie tak samo

Psotus, na klatce znów nocuje ta oneczke - bidę, Ty wiesz co masz robić? Trzymaj łapiny żeby udało się dla tej bidy znaleźć domek, bo ja już nie mam jej gdzie umieścić.

Słonce moje- na zawsze w moim serduszku
[img]http://www.artris.ovh.org/pliki/znicz.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zrobiłam koszmarny błąd....obejrzałam parę sekund filmu o przygotowanich Chin do olimpiady...jakiś debil katował pieska...do tej pory nie moge się uspokoić...
wg zaleceń władz-Chiny mają lśnić w czasie olimpiady,a więc trzeba sie pozbyć z ulic bezdomnych zwierząt..niektórzy gorliwi zabrali się do tego w najbardziej koszmarny i okrutny sposób,oczywiście przy pełnym błogosławieństwie władz...nie wiem co to za kraj..Psoniu pamiętajcie o tych biednych umęczonych psiakach i kotach z Chin...to prawdziwy dramat co sie tam dzieje...zaopiekujcie sie nimi...

Link to comment
Share on other sites

One nimi sie zaopiekują, ale nie są w stanie tym tępym łbom ( czytaj niektórym ludziom) przemówić do rozsądku. Nie tak powinien wygladac świat. NIE TAK!

Laluniu moja najsłodsza. Dziękuję, pomogłaś mi po raz kolejny. Oneczka złapana i juz bezpieczna, ale jej stan zdrowia jest jaki jest. Dalej sie nią opiekuj i pomóż dla niej znaleźć jak najlepszy domek!
Chyba dzisiejszą noc uda mi sie przespać spokojnie, a już szczytem moich marzeń byłoby cię utulić we śnie!
Matko, jak ja cię kocham, nawet nie masz pojęcia jak mocno!

Płonące serduszko, ale mojego cudownego Aniołeczka- PSOTUSI
[img]http://www.artris.ovh.org/pliki/znicz.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...