Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']Wszystkiego Najlepszego dla biednego, zaniedbanego pieseczka :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='maciaszek']Kochany Ozzulku, żyj długo, szczęśliwie i miej wszystko, czego zapragniesz - od miłości Państwa poczynając, a na smakołykach kończąc ;).

[URL]http://images51.fotosik.pl/34/bff7e0d4edd9b16d.jpg[/URL] - cudna fotka![/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']Samych najlepszości dla parówy :loveu:[/QUOTE]

Ozzuliński dziękuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja już życzyłam wszystkiego naj na FB, ale jeszcze raz tutaj życzę :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zsw6lYQVlAM/TTnKPGNYaoI/AAAAAAAAB54/zc0xQzRrQdA/s640/sausage_1010.jpg[/IMG]
Ozzy, wszystko dla Ciebie!!!
(Ogóreczki może dla Pańci :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']pozdrawiamy :)[/QUOTE]
i wzajemnie :)

[quote name='hecia13']Ja już życzyłam wszystkiego naj na FB, ale jeszcze raz tutaj życzę :)
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-Zsw6lYQVlAM/TTnKPGNYaoI/AAAAAAAAB54/zc0xQzRrQdA/s640/sausage_1010.jpg[/url]
Ozzy, wszystko dla Ciebie!!!
(Ogóreczki może dla Pańci :eviltong:)[/QUOTE]

ale Heciu zaszalałaś :) , dziękujemy , ogóreczki chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nonono, alez imprezka byla;)
Wiem, że juz nic nie zostało, ale zyczenia musowo złożyćL STO LAT W ZDROWIU:):loveu:

Pzdr.[/QUOTE]

ano była i skończyła :) dziękujemy za życzonka

[quote name='agaciaaa']Może jakieś fotki solenizanta? Czy u Was też leje?[/QUOTE]

u nas nie pada ale chłodno już jest , wieczorkiem i jak zajdzie słonko bluza niezbędna ale za to Ozzy chętnie wychodzi na podwórko

[quote name='Gioco'][CENTER][COLOR=#0000ff][B]Spóźnione ale szczere, najlepsze życzenia dla Przystojniaka [/B][/COLOR]:loveu:

[IMG]http://sklep.galuszka.com.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_533ab204e6067e982e8fd78180907957.jpg[/IMG][/CENTER]
[/QUOTE]


wow , ale wyżerka :)

[quote name='FredziaFredzia']Co u Was Alu?[/QUOTE]

co u nas , ano Ozzy po badaniach , ja troszkę się udzielam towarzysko , 2 dni spędziłam u Magdy , dla wtajemniczonych Clockwork :) się relaksuję , fot przerabiać mi się nie chce , bo i po co , w sumie odliczam kolejne dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A jakie badania miał Ozzulek?![/QUOTE]

krew i mocz , w sumie wet mówi że zdrowy a ja muszę węszyć
fakt miał trochę za mały cieżar moczu ale zrobię powtórne za jakiś czas i będę pilnować , znaczy teraz sprawdzam ile pije na dzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A poza tym, jak mniemam, wszystko ok. Tak?
:)[/QUOTE]

myślę , że tak ( aczkolwiek będę konsultować , bo po tym jak się przejechałam z Harleyem , nie wierzę w słowa 1 weta ...niestety , choćby nie wiem co , tak mi zostało )

[quote name='Asiaczek']A do W-wy masz zamiar towarzysko wpaśc?:)

pzdr.[/QUOTE]

Asiu , nie wiem , troszkę mi się nagromadziło spraw a zostało tylko 2 miesiące do szpitala i nie wiem czy czasowo dam radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']u nas nie pada ale chłodno już jest , wieczorkiem i jak zajdzie słonko bluza niezbędna ale za to Ozzy chętnie wychodzi na podwórko

co u nas , ano Ozzy po badaniach , ja troszkę się udzielam towarzysko , 2 dni spędziłam u Magdy , dla wtajemniczonych Clockwork :) się relaksuję , [B]fot przerabiać mi się nie chce , bo i po co[/B] , w sumie odliczam kolejne dni[/QUOTE]

O tak, widać że jesień zbliża się dużymi krokami...

Jak to po co?????? :( Bo ja chcę popaczeć! :diabloti: i na pewno nie tylko ja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...