Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='lolka75']jeju!!!! Ala jak mi sie plackow zachcialo:roll::grab::sabber:
czesc:p:loveu:...rzuc placka:diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]i będzie nowa dyscyplina na dogo :evil_lol: rzut plackiem ziemniaczanym na odległość ;)

za mną placuchy chodziły tydzień , ale najpierw Kuba był chory i nie czuł smaku ..potem sie rozmijaliśmy , więc dziś wszyscy w domku :p...do tego gulasz wieprzowo -pieczarkowy ...mniammmmmmm[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]i będzie nowa dyscyplina na dogo :evil_lol: rzut plackiem ziemniaczanym na odległość ;)

za mną placuchy chodziły tydzień , ale najpierw Kuba był chory i nie czuł smaku ..potem sie rozmijaliśmy , więc dziś wszyscy w domku :p...do tego gulasz wieprzowo -pieczarkowy ...mniammmmmmm[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

Alaaaaaa:placz: znecasz sie:mad:

kurde chyba sobie zrobie:cool3:.... ale skad wezme gulasz:roll:

Link to comment
Share on other sites

wpadłam zobaczyc Ozzulca i co? ni ma! kilka stron wstecz i ani widu ani słychu.. tylko czytam o ciastach mmmmmmmm :) tez mam ale kupione haha! :P ostatnio co robiłam to pierniki... na swieta... a polowy juz nie ma :evil_lol: teraz jedynie czuje zapach gotowanej baraniny dla psa.. i nie pachnie zbyt ładnie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]i będzie nowa dyscyplina na dogo :evil_lol: rzut plackiem ziemniaczanym na odległość ;)

za mną placuchy chodziły tydzień , ale najpierw Kuba był chory i nie czuł smaku ..potem sie rozmijaliśmy , więc dziś wszyscy w domku :p...do tego gulasz wieprzowo -pieczarkowy ...mniammmmmmm[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]


:placz::placz::placz: ja też kcem takie smakowitości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a to placuszki ziemniaczane się smażą :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ja dziś standarcik - rosołek i drugie danie a na deserek ciasto z marchwi , ale te twoje placuszki i gulasz narobiły mi smaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ice_t']ja dziś standarcik - rosołek i drugie danie a na deserek ciasto z marchwi , ale te twoje placuszki i gulasz narobiły mi smaka ;)[/QUOTE]
po gwizdek ja tu wlazłam :roll:
chociaż ja miałam dzis fiszkę z ziemniakiem koprem, i mizerią a na kolecje robia sie pycha zapiekanki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']Alaaaaaa:placz: znecasz sie:mad:

kurde chyba sobie zrobie:cool3:.... ale skad wezme gulasz:roll:[/QUOTE]

[quote name='zaba14']wpadłam zobaczyc Ozzulca i co? ni ma! kilka stron wstecz i ani widu ani słychu.. tylko czytam o ciastach mmmmmmmm :) tez mam ale kupione haha! :P ostatnio co robiłam to pierniki... na swieta... a polowy juz nie ma :evil_lol: teraz jedynie czuje zapach gotowanej baraniny dla psa.. i nie pachnie zbyt ładnie :P[/QUOTE]

[quote name='Cola']:placz::placz::placz: ja też kcem takie smakowitości...[/QUOTE]

[quote name='ice_t']ja dziś standarcik - rosołek i drugie danie a na deserek ciasto z marchwi , ale te twoje placuszki i gulasz narobiły mi smaka ;)[/QUOTE]

[quote name='dbsst']po gwizdek ja tu wlazłam :roll:
chociaż ja miałam dzis fiszkę z ziemniakiem koprem, i mizerią a na kolecje robia sie pycha zapiekanki :multi:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie nie nie ...nie znęcam się ...po prostu dziś były placki ....bo sie nam zachciało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']no nie ledwo wróciłam na forum a tu już o jedzeniu, Aluś zapraszam do mnie na zrobienie placków obojętnie jakich:)[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:nie no taki GOŚĆ to robimy i placki ziemniaczane i placuszki Saymy i nalesniki :evil_lol::evil_lol:
witaj OLCIA :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]taaaaa.... i na tym różnice się kończą :diabloti:[/B][/QUOTE]

mówisz :cool1: niektóre to mają fajnie takiego Króla w domu :evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie nie nie ...nie znęcam się ...po prostu dziś były placki ....bo sie nam zachciało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
mi tez się zachciało :p

[quote name='Olcia']no nie ledwo wróciłam na forum a tu już o jedzeniu, Aluś zapraszam do mnie na zrobienie placków obojętnie jakich:)[/QUOTE]
o nie konkurencja :mad:

[quote name='Olcia']czekam na placki:evil_lol:, na razie nic nie mogę na tym forum ogarnąć :angryy:[/QUOTE]

spoko forum jest tak teraz beznadziejnie ułożone, że ja się poddałam i niczego nie szukam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Alu hołk pies mi zwariował zatłuka :roll: królika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']:mdleje:...ja chce placka....Jeno kto mi te ziemniaki potrze?Jakis chetny?:diabloti:Alaaaaaaaaa:evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]że co prosze :p... scesz placka ...no to cho ...przecie wiesz że głodnego nakarmię [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Olcia']ja mogę posmażyć:)[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no proszę pomocnicy :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='dbsst']mówisz :cool1: niektóre to mają fajnie takiego Króla w domu :evil_lol:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wiedziała jak sie urządzić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

mi tez się zachciało :p

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no cho
[/B][/COLOR][/FONT]
o nie konkurencja :mad:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a tam zaraz konkurencja :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

spoko forum jest tak teraz beznadziejnie ułożone, że ja się poddałam i niczego nie szukam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Alu hołk pies mi zwariował zatłuka :roll: królika :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zatłuknięty już ??[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...