Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no , końska maść tak zwana :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

NIE....takie końskie smarowidła kupowane w aptekach bądź sklepach, drogeriach itp. są do niczego :shake: Najlepsza jest Eclipse Blue (kupuję się ją w sklepie jeździeckim, u weta, bądź w necie) - jest rewelacyjna :p Jokerowi kilka razy pomogła, mi również, nawet moja mama się przekonała jak stłukła sobie kolanko :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']NIE....takie końskie smarowidła kupowane w aptekach bądź sklepach, drogeriach itp. są do niczego :shake: Najlepsza jest Eclipse Blue (kupuję się ją w sklepie jeździeckim, u weta, bądź w necie) - jest rewelacyjna :p Jokerowi kilka razy pomogła, mi również, nawet moja mama się przekonała jak stłukła sobie kolanko :p[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no właśnie jest kolosalna różnica pomiędzy tą którą dostałam ze stadniny w Ochabach a tą którą potem kupiłam w aptece :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']NIE....takie końskie smarowidła kupowane w aptekach bądź sklepach, drogeriach itp. są do niczego :shake: Najlepsza jest Eclipse Blue (kupuję się ją w sklepie jeździeckim, u weta, bądź w necie) - jest rewelacyjna :p Jokerowi kilka razy pomogła, mi również, nawet moja mama się przekonała jak stłukła sobie kolanko :p[/QUOTE]

[I][B]dokładnie ///miałam ową maśc cała rodzina sie smarowąła łacznie ze szwagrem który jest pilkarzem :evil_lol::evil_lol:....[/B][/I]

[I][B]musze ja znowu sobie sprawić :cool3:[/B][/I]

[I][B]witankoo..pisalas ze u ciebie wczoraj bylo ciemnoo..u nas dzisiaj jakies egipskie ciemnosci od rana...nie wiedzialam czy to juz dzien czy jesio noc ...masakraa :shake::shake:[/B][/I]

[I][B]buziowankoo :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Póki nie mam fot ...moja najulubieńsza

[/B][/FONT][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/116/b357b91ae9b2cf2e.jpg[/IMG][/URL]
[CENTER][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/2150854/289/other/std/c4602e4b5d.jpeg[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]

cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo :cool1:

[quote name='Maga100'][B]śliczne, śliczne, śliczne :loveu:[/B][/QUOTE]

:lying::stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] tym bardziej że na każdej prawie focie był łokieć bądź kawalek TZta:diabloti: , to tak jest jak razem jesteśmy na psacerku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[B]on strasznie ci się narzuca, ten TZ :cool1:[/B]

[quote name='dbsst']
:lying::stupid:[/QUOTE]

[B]spadówa :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']


[B][FONT=Arial][COLOR=red]a tutaj fajny bazarek znalazłam [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mnostwo-superowych-ksiazek-nie-tylko-na-bb-do-22-11-09-a-173124/#post13458965[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]
Fajny,fajny,przefajny....szkoda,ze wiekszosc z tych ksiazek mam a reszta nie moj typ:placz:a tu kurde czytadel coraz mniej w domu:placz:


Dobry dzien:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]dokładnie ///miałam ową maśc cała rodzina sie smarowąła łacznie ze szwagrem który jest pilkarzem :evil_lol::evil_lol:....[/B][/I]

[I][B]musze ja znowu sobie sprawić :cool3:[/B][/I]

[I][B]witankoo..pisalas ze u ciebie wczoraj bylo ciemnoo..u nas dzisiaj jakies egipskie ciemnosci od rana...nie wiedzialam czy to juz dzien czy jesio noc ...masakraa :shake::shake:[/B][/I]

[I][B]buziowankoo :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i znów ciemno :mad:

Posyłam buziole po omacku :calus:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='dbsst']cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo :cool1:



:lying::stupid:[/QUOTE]

[quote name='Maga100'][B]on strasznie ci się narzuca, ten TZ :cool1:[/B]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no ja nie wiem ...uczepił sie jak rzep psiego ogona :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

[B]spadówa :diabloti:[/B][/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='agbar']Fajny,fajny,przefajny....szkoda,ze wiekszosc z tych ksiazek mam a reszta nie moj typ:placz:a tu kurde czytadel coraz mniej w domu:placz:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
było nie kupować a poczekać na bazarek :p[/B][/COLOR][/FONT]

Dobry dzien:grins:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dober :p choć nie wiem czy taki dobry :roll:
jeszcze tylko dziś i jutro i powrót do pracy ...a tak miło było na L4 ale sie skończyło ...za oknem znowu mgła i raczej bez perspektyw na rozjaśnienie :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']



:evil_lol:



[FONT=Arial][COLOR=red][B]dober :p choć nie wiem czy taki dobry :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]jeszcze tylko dziś i jutro i powrót do pracy ...a tak miło było na L4 ale sie skończyło ...za oknem znowu mgła i raczej bez perspektyw na rozjaśnienie :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]


A nie mozna mnie bylo uprzedzic ze sie takie bazarki bedzie robilo??:evil_lol:
U nas tez szaro-buro,rano padalo i pan pies odstawil show pt.jak sikac w biegu gdy pada deszcz.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']A nie mozna mnie bylo uprzedzic ze sie takie bazarki bedzie robilo??:evil_lol:
U nas tez szaro-buro,rano padalo i pan pies odstawil show pt.jak sikac w biegu gdy pada deszcz.....:evil_lol:[/QUOTE]

[B][FONT=Arial][COLOR=Red]:cool1:a ja to niby skąd miałam wiedzieć , że Ania z Agatą zaszaleją , obrabują księgarnię :diabloti::evil_lol:

Ozzy takie show robi o 5 rano jak ja chodzę na 6 do pracy :diabloti:
:placz:Ja nie chcę , nie życzę sobie takiej pogody ...ja chcę do lasu jechać , mieliśmy pojechać w góry i co i doopa :diabloti:
A ja se miałam iść na badania krwi i moczu i oczywiście zapomniałam że sie leje do pudełka a nie w muszelke :diabloti:i nie poszłam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

doberek
znowu mleczna i mokra pogoda...nie jesteś sama Alu...ja też miałam wywieźć psa w jakąś górkę do lasu wybiegać, bo energia mu zaczyna pączkować w zadku :diabloti: mam nadzieję, że chociaż jutro będzie lepsza pogoda albo w weekend, bo człowiekowi się wszystkiego odechciewa :placz: i chyba pójdę znowu spać :cool1:

Dominisia szybko rośnie i pięknieje :loveu: :loveu:

p.s. :placz: właśnie sprawdziłam prognozę pogody :placz: ma codziennie padać :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]
A ja se miałam iść na badania krwi i moczu i oczywiście zapomniałam że sie leje do pudełka a nie w muszelke :diabloti:i nie poszłam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Alu a powiedz mi o co chodzi z pętelką na brodawczaku? i on z tym chodzi? taka niteczka i że to samo odpadnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Alu a powiedz mi o co chodzi z pętelką na brodawczaku? i on z tym chodzi? taka niteczka i że to samo odpadnie?[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no chodzi , ma to w ryjoczku ; generalnie idzie o to by nie dochodziła tam krew i wyschło ...jak znajde pomocnika to fote cykne jak sie zmniejszyło :multi:...no i do udowodnienia że cóś tam Ozzy miał :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no chodzi , ma to w ryjoczku ; generalnie idzie o to by nie dochodziła tam krew i wyschło ...jak znajde pomocnika to fote cykne jak sie zmniejszyło :multi:...no i do udowodnienia że cóś tam Ozzy miał :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


Ja potwierdzam;)Na wlasne oki widzialam,ze mial biedny w pyszczydle obcego calkiem sporego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ciocia Ala Ci kupi :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[I][B]a mi a mi??? jo tyz kca jo je zachciywno :diabloti:[/B][/I]
[I][B]bydom do kompletu z majtasami puszap :diabloti:[/B][/I]

[I][B]witanko i buziowanko...sie mosz fajnie Tobie przy tej pogodzie to pies nie splesnieje :shake:.....u mnie juz czuc grzibem :cool3:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]a mi a mi??? jo tyz kca jo je zachciywno :diabloti:[/B][/I]
[I][B]bydom do kompletu z majtasami puszap :diabloti:[/B][/I]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]dobra kupia Ci ..niech straca ...bydzie do tych puszapów :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR]

[I][B]witanko i buziowanko...sie mosz fajnie Tobie przy tej pogodzie to pies nie splesnieje :shake:.....u mnie juz czuc grzibem :cool3:[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]grziby to jo lubia ale w pierogach ....a miołach na łobiod ...jedno szwarno dziołszka prziwiozła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]A pies ...pies wylotoł dzisio na kupa żużla ...i sie zmarasił jak jasny gwint [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...