Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='WeronikaM']hej wam :kiss_2:
kiedy będą jakieś focisze Ozzika ??? :roll:[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']No wlasnie.. fotek tu brakuje..[/QUOTE]

[quote name='Iza i Avanti']Berczysław Aluś![/QUOTE]

[quote name='Medorowa']Pinknie:klacz::klacz::klacz:

[URL]http://images8.fotosik.pl/116/b357b91ae9b2cf2e.jpg[/URL]
Witam:hand:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berczysław :hand:... fotaski kiedyś tam na pewno będą :razz: , ale póki co mam troche roboty i nie mam weny do robienia fot , bo ile można cykać Ozzulka w pościeli :cool1:... no chyba że położy sie w swoim legowisku to cyknę .
Poza tym nabieram dystansu do świata , do ludzi ,pokazałam że mam swoją godność i nie dam sie zajechać w pracy i zrobić z siebie kozła ofiarnego ... lepiej późno niż wcale :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B][COLOR=Red]P[/COLOR][COLOR=Red]ytanko zasadnicze ...
Czy ktoś z Was lub waszych znajomych nie ma niewykorzystanych zastrzyków w domowej apteczce[/COLOR] [SIZE=3]cocarboxylazy[/SIZE] [COLOR=Red]...pewnien Boxiu potrzebuje do leczenia [/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]No poszła wreszcie baba po rozum do głowy :eviltong:[/B][/I]

[B][I]Witamy sie tak 13 i w piatek :diabloti:[/I][/B][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj witaj [IMG]http://wpk.p.lodz.pl/%7Ejsuch/emots/3/bat2.gif[/IMG]


a ja se wróciłam od fryzjera :multi::multi::multi:i mam znów króciuteńkie włoski :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:w krówki :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='dbsst']si
mam jeszcze w hipopotamy
i w
żyrafy
ale pierwsze idą krówki na rzeź :evil_lol:[/QUOTE]

jak na patriotę przystało ;) :evil_lol:
najpierw zwierzątka typowo polskie, a potem podróż do Afryki :diabloti: czarnego lądu :evil_lol::evil_lol:

EDIT: kocyk też patriotyczny ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']jak na patriotę przystało ;) :evil_lol:
najpierw zwierzątka typowo polskie, a potem podróż do Afryki :diabloti: czarnego lądu :evil_lol::evil_lol:

EDIT: kocyk też patriotyczny ;) :evil_lol:[/QUOTE]

no nie do końca patryiotyczne nie są biało czerwone :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doberek :cool1: mamy śliczną pogodę :cool3: w sam raz na wyjazd do lasu i wybieganie psa :multi: ...i może jakieś fotaski Ozzulka się pojawią :cool3:

[quote name='dbsst']no nie do końca patryiotyczne nie są biało czerwone :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol: ale pokaż kocyk w tygryska :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie mam sprzęta jest na wyjeździe :roll::diabloti:
ala ty wszystko wiesz potrzebuje duuuuuuuuuuuuuuuze ilości mięty pieprzowej gdzie ja moge nabyć - mniemam że na polu już wyszły :shake::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]mięta pieprzowa ...liście ...są u Mnie w pracy w naszej kuchence na piętrze ...zaparzamy sobie z koleżanką jak nam podroby zaczynają odmawiać posłuszeństwa ...taka w liściach ta mięta ....z ogródka mamy Basi :p[/B][/COLOR][/FONT]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...