Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ozzy ma leżanko :roll: ale śpi głównie w naszy łóżku :diabloti: zresztą ja nie mam z nim problemów w domu , nie grandzi :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

nie żebym miała problemy z Jokerem, ale czasami jak mu palma odbiła :angryy: i latał po mieszkaniu z zabawkami..tak teraz ni ma psa :diabloti: nawet rano nie przychodzi się przywitać jak to miał w swoim zwyczaju i wymuszać spacer poranny (nawet jeśli był 4h wcześniej :mad:) jak TZ wraca do domu to pyta się "Gdzie jest pies?" :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']nie żebym miała problemy z Jokerem, ale czasami jak mu palma odbiła :angryy: i latał po mieszkaniu z zabawkami..tak teraz ni ma psa :diabloti: nawet rano nie przychodzi się przywitać jak to miał w swoim zwyczaju i wymuszać spacer poranny (nawet jeśli był 4h wcześniej :mad:) jak TZ wraca do domu to pyta się "Gdzie jest pies?" :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]z Ozzym jakoś tak od początku udało sie zgrać ,że szaleństwa na podwórku a w domeczku spoko ;)
Fajnie ze Jokerowi przypasowało spanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']dzien dobry cioteczka :grins:[/QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]

doberek :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='kataryna18']a ja t odkryłam super wątek:diabloti: same asy hehe:evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a witamy ;) tu asiory całym pyszczkiem ;)[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
A ja dziś zaszalałam ... napisałam sprawozdanie z diagnozy grupy , całoroczny plan pracy wyrównawczej dla dzieci , upiekłam sernik , ugotowałam 2 rodzaje kapustki ;)...jutro z Ozzulkiem na zabieg a w sobotę z Tengusią do Madzi pomykamy [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
A ja dziś zaszalałam ... napisałam sprawozdanie z diagnozy grupy , całoroczny plan pracy wyrównawczej dla dzieci , upiekłam sernik , ugotowałam 2 rodzaje kapustki ;)...jutro z Ozzulkiem na zabieg a w sobotę z Tengusią do Madzi pomykamy [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

trzymamy kciukaski za Ozzulka no i my jutro z Bolusiem do kontroli jedziemy :roll: a w sobote poznam Grosie i Klocusia :multi::multi::multi: i zjem sernika i dwie kapustki i kotlecika :sabber::eating::sabber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']trzymamy kciukaski za Ozzulka no i my jutro z Bolusiem do kontroli jedziemy :roll: a w sobote poznam Grosie i Klocusia :multi::multi::multi: i zjem sernika i dwie kapustki i kotlecika :sabber::eating::sabber:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak Cię nie zostawię pod Billą :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
szczymaj szczymaj ...i My za Was trzymamy :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak Cię nie zostawię pod Billą :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
szczymaj szczymaj ...i My za Was trzymamy :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

ty pamietaj ze jutro jest piatek a nie sobota co bys tam pod ta Billa jutro na mnie nie czekala :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']czyli impreza była :p Joker niedawno dostał zaległy prezent urodzinowy (ta większa część prezentu ma się rozumieć), czyli nowe legowisko...i co się stało? psa nie ma :diabloti: cały czas leży i śpi, śpi i leży, ani myśli z niego wyłazić :diabloti: ewentualnie wychodzi na jedzenie i spacer :evil_lol:
jeśli chcesz mieć spokój zrób Ozzulkowi podobny prezent ;) :evil_lol:[/QUOTE]

O,i wlasnie mi przypomnialas co jeszcze mialam kupic....
Poka to legowisko,ktore zatrzymuje rozpedzonego psa:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] A[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=red] ja dziś zaszalałam ... napisałam sprawozdanie z diagnozy grupy , całoroczny plan pracy wyrównawczej dla dzieci , upiekłam sernik , ugotowałam 2 rodzaje kapustki ;)...jutro z Ozzulkiem na zabieg a w sobotę z Tengusią do Madzi pomykamy [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Trzymamy lapy za Ozzulka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Ozzulek wywinal sie spod noza :multi: narosl sie zmniejszyla. Ozzulkowi zalozyli ponownie petle i za tydzien ma isc do kontroli :p a my trzymamy kciuki dalej :thumbs: podczas gdy Ala z Madzi i Grosia spaceruja w sloneczku :loveu:[/QUOTE]

:multi: super.....Ozzulek nie musi być krojony :multi:
może jakieś fotki Ala przywiezie? :cool3:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]z Ozzym jakoś tak od początku udało sie zgrać ,że szaleństwa na podwórku a w domeczku spoko ;)
Fajnie ze Jokerowi przypasowało spanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Joker na podwórku też lubi poszaleć, ale wiek robi swoje (już 7 latek) i czasami rzuca mu się palma na mózg :diabloti:

[quote name='agbar']O,i wlasnie mi przypomnialas co jeszcze mialam kupic....
Poka to legowisko,ktore zatrzymuje rozpedzonego psa:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

nic specjalnego, ale na mojego sierściucha podziałało :evil_lol:
kupiłam w kolorze brązowym :p
[url]http://x.garnek.pl/ga3089/f463d0c91fda1ca7412688a3/7412688.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']



nic specjalnego, ale na mojego sierściucha podziałało :evil_lol:
kupiłam w kolorze brązowym :p
[URL]http://x.garnek.pl/ga3089/f463d0c91fda1ca7412688a3/7412688.jpg[/URL][/QUOTE]

Tez bym chciala w brazowym....Faktycznie,wyglada zachecajaco..:grins:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:jestem już jestem ...
dziękujemy za :kciuki: widać pomogły bo Ozzulkowi się narośl zmniejszyła i czekamy jeszcze tydzień , może unikniemy narkozy i cięcia
a ja korzystajac z pięknej pogody wyciągnęłam dziewczyny i Klocka na psacerek po Jebiu i tak spędziłam z nimi dzionek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']i masz zdjecia?[/QUOTE]

[quote name='Cola']:placz::placz::placz: nie ma zdjęć[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no nie ma ...ale postaram się jutro coś cyknąć ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: super wiadomość ale nadal kciukam za Ozzulca


i mam nadzieję że wyściskałaś ode mnie Klocków :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]oczywiście :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']ala, co za lek ozzy dostawał na tego wrzoda? znacznie się zmniejszył?[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to jednak NAJPRAWDPODOBNIEJ jest brodawczak , a że to wirusowe więc pomógł lek LYDIUM , wiem , że stosuje się go też u koni ..podawałam go w 4 dawkach co 2 dni w formie zastrzyku podskórnego ...udało mi się tak podać że gulka nie została :multi:...i mam nadzieję że bąbel na fafelku zniknie do końca :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...