Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki serdeczne, zaraz napiszę gdzie się da, może coś przyślą...
raz dostałam fajną paczuszkę od PedigreePal, sprytnie to wymyślili bo mój psiak od razu zasmakował w miękkim i teraz mu kupuję czasem puszkę, więc na pewno już im się koszty paczki zwróciły :)

Link to comment
Share on other sites

a mnie to chyba olały brzydko mówiąc firmy z karmą. Napisałam prośbę do acany, nutry i eagle packa i biomilla o przysłanie próbki karmy dla seniora i milczą wszyscy. Napisałam w poniedziałek. Jak długo czekaliście na jakąkolwiek odpowiedz? Kurcze nie możliwe żeby nie mieli próbek karmy dla seniora

Link to comment
Share on other sites

AśkaK faktycznie lepiej zamow probki tych karm, moze wybierzesz cos lepszego niz matko PedigreePal - poczytaj tez archiwum, szkoda psiaka coby go truc od poczatku :-?
kasiain juz pisalam wiele razy CIERPLIWOSCI :) Ja dostalam odp od royala, biomila, gilpy i eagle pack - reszta milczy a i dostalam probe od Puriny Pro Plan - mimo ze odpowiedzi nie dostalam. Ale dla mnie juz sie reszta nie liczy, wybralam karme, dzisiaj do mnie przyjechlo 18 kg + kubelek - super promocja, polecam :) i jestem happy :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, coś słyszałam o Pedigree że pakują tam różne świństwa i podobno jakieś substancje "wabiące", tak żeby psy chętnie jadły... no a potem to rzeczywiście ma się ochotę to psu kupować, skoro tak mu smakuje i tak ładnie zjada.
Czy znacie może produkty firmy Animonda?Albo Belcando?Podobno Belcando jest niezłe i nie tak drogie jak np.Canin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta21']mam pytanko:)
dostaliscie moze próbki z novafoods???
bo ja nie:([/quote]
Nie, obiecywali w mailu, że wyślą pod koniec sierpnia... :roll:

Ale już nei szukam próbek, wybrałam karmę, tylko jeszcze się waham czy chcę, żeby moja sucz jadała suchą karmę.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam co jakis czas "dostawe" calych podel probek euro premium, royal canina i hillsa:) Dostaje przerozne probki, glownie diety specjalistyczne. Teraz mam ligt i adult hillsa, i do kazdego posilku po prostu dosypuje po probce moim psiakom;) Probki puppy i junior oddaje znajomym szczeniakom, albo karmie nimi szczeniaki ktore czasem mam na przechowanie;) Teraz mam tez jedna probkke rc dla jamnikow i diwe dla yorkow i nie mam co z nimi zrobic...:|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']A ja mam co jakis czas "dostawe" calych podel probek euro premium, royal canina i hillsa:) Dostaje przerozne probki, glownie diety specjalistyczne. Teraz mam ligt i adult hillsa, i do kazdego posilku po prostu dosypuje po probce moim psiakom;) Probki puppy i junior oddaje znajomym szczeniakom, albo karmie nimi szczeniaki ktore czasem mam na przechowanie;) Teraz mam tez jedna probkke rc dla jamnikow i diwe dla yorkow i nie mam co z nimi zrobic...:|[/quote]


mam PYTANKO JAK TO ZROBIŁAS ZE DOSTAJESZ TYLE PRÓBEK???
MOZE ZDRADZISZ NAM/ MI TAJEMNICE?:p
POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta21'][quote name='zakla']A ja mam co jakis czas "dostawe" calych podel probek euro premium, royal canina i hillsa:) Dostaje przerozne probki, glownie diety specjalistyczne. Teraz mam ligt i adult hillsa, i do kazdego posilku po prostu dosypuje po probce moim psiakom;) Probki puppy i junior oddaje znajomym szczeniakom, albo karmie nimi szczeniaki ktore czasem mam na przechowanie;) Teraz mam tez jedna probkke rc dla jamnikow i diwe dla yorkow i nie mam co z nimi zrobic...:|[/quote] [/quote]
Możesz mi wysłać :wink:

[quote]
mam PYTANKO JAK TO ZROBIŁAS ZE DOSTAJESZ TYLE PRÓBEK???
MOZE ZDRADZISZ NAM/ MI TAJEMNICE?:p
POZDRAWIAM[/quote]
NAM! NAM!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...